Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya

demekki sizinki ağrıyla kendini belli ediyordu, biz bebek istediğimiz için gidince öğrendik bir de eşimde isteksizlik vardı afedersiniz açık açık yazıyorum bu şekilde. Hiç gebe kalmadım 3 sene bitti Allah isteyen herkese nasip etsin denemediğimiz bişey kalmadı heralde çakşır suları arı sütü ginseng omega3 mfk takviyeleri. Bu ay çooook yalvardım Allah’ıma belki ondan ümitliyim .
Canım omega3 ü hergün alıyo musun

Evet canım gece 1-2 gibi bile 36.7 36.8 di normalde ben gece yatarken ölçtüğümde ne çıkıyorsa sabah da ya aynı ya da bir iki düşüğü çıkıyor. Dün gece de yüksek çıkınca dedim çok şükür yüksek çıkacak galiba ama dağlar kadar farklı çıktı. Anlamadım ya ateş ölçerden kaynaklı galiba. Yenisini sipariş ettim🙈🙈 çok stresliydim bu ay elimde değil ama napalım hayırlısı olsun beklemekten başka çarem yok bu ay hamile kalırsam şok olurum gerçekten . Bence de dün yumurtladım ama
Değerlendirebildiniz mi😊

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 imagination forever imagination forever @Tikabasa @pozitifbiri @TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss @fnd_50 @Sirius2023 melegim can melegim can @savascii @bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Allah şifasını versin inşallah güzel haberler alırsın 🤲

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 imagination forever imagination forever @Tikabasa @pozitifbiri @TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss @fnd_50 @Sirius2023 melegim can melegim can @savascii @bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Saglık olsun öncelikle canım ne diyelim en azından iyikide gitmişsiniz sebebini bilmeden beklemek hem daha yorucu hemde zaman kaybı inşallah saglıklı bir şekilde ve en hayırlı zamanda bebişiniz size gelir kuzum çok geçmiş olsun

Hadi ya

demekki sizinki ağrıyla kendini belli ediyordu, biz bebek istediğimiz için gidince öğrendik bir de eşimde isteksizlik vardı afedersiniz açık açık yazıyorum bu şekilde. Hiç gebe kalmadım 3 sene bitti Allah isteyen herkese nasip etsin denemediğimiz bişey kalmadı heralde çakşır suları arı sütü ginseng omega3 mfk takviyeleri. Bu ay çooook yalvardım Allah’ıma belki ondan ümitliyim .
Mfk ya yenimi başladınız birde omega3 ne kullanıyorsun

Kızlar yakindan dahada net heyecandan flaş bile acamadim bat günüm yarın 5 gundur lekelenmem var dua edin simdi dr gidiyorum bizde uyuşmazlık olduğu için leke olunca igne yapiyolar asla basima gelmez derdim bu yerleşme kanamasi geldi
Yaa kuzum tebrik ederim😍Uyuşmazlık olunca sen gebelik boyunca iğne vurulacaksın ve sorun olmucak.

3 ay doğum kontrol hapı kullandım. Onunla düzenli oluyordu doğal olarak ama yeni bıraktım bıraktıktan sonra adet olmadığım için döngümü bilemiyorum. Ama öncesinde 29 30 günlerde olmuşum. Senin nasıl döngün.
Benim düzenlidir bat dediğim gün olur 28 günde canım benim döngü. Yine de belli olmuyor işte kırmızılar görene kadar umut var 😇

Kızlar hastanede bi suru saçma sapan test istediler yemin ederim para tuzağı bu kadar olaya bide negatif cikarsa esimin bana inanci kırılır diye o kadar strese girdim ki hastaneden çıkarken bi tane daha test aldım insallah negatif çıkmaz allahim oyle korkuyorum kii lekede geldi yine buda simdi alıp yaptığım test

Eklentiler

• 20230102_151053-01.jpeg
    20230102_151053-01.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 81
Valla mi ya bu belirsizlik beni kötü etkiledi yumurtlama olalı bugün 15 gün oldu ne tets pozitif ne ne regl var ama ara ara karın altı bölgemde adet ağrım oluyor bana lütfen biraz sabır için dua eder misiniz 😢şunu da sormam lazım gebelik var diyelim ki ağrı sancı olması normal mi sence böyle mi olur yani bunu senin nezninde bütün kızlara soruyorum gebeliğinin ilk baslarinda böyle ağrıları olan var mıydı ki 🫡
Kaç gün geçti canım?eğer neqatifse demek adet olamıyorsun ondan ağrılarım var..ben mesela öyle oluyorum

Mervenur277 Mervenur277 Zaman geçiyor ya bak bende 6 ay geçmiş gitmiş sanki daha dün gibi :) siz iyi olun yeterki. Bizim bebişler baktılar ki hangi ülkeye denk geldik, anladıkları gibi topukladılar. Bu konu hakkında böyle konuşabileceğimi hiç düşünmezdim ilk zamanlar ama insanız işte. Yanlış ifade etmek istemiyorum ama bizle olmayacaklarsa en başta gitsinler. Sağlıkla bize gelecek olanlara daha çabuk kavuşabilelim. Sen en hayırlı olanı yaşadın. tekrar en hayırlı vakitte sağlıkla nasip olacak biliyorum :)

Kızlar hastanede bi suru saçma sapan test istediler yemin ederim para tuzağı bu kadar olaya bide negatif cikarsa esimin bana inanci kırılır diye o kadar strese girdim ki hastaneden çıkarken bi tane daha test aldım insallah negatif çıkmaz allahim oyle korkuyorum kii lekede geldi yine buda simdi alıp yaptığım test
Kuzum bence var.sonucların cıkınca yaz bızlere etıketlersen sevınırım işte oldugum ıcın bakamıyorm hepsıne bazen.bence 50,60 fln cıkar dıye dusunuyorum🙏🙏düşünmemeye calıs sonucların cıkana kadar

Valla mi ya bu belirsizlik beni kötü etkiledi yumurtlama olalı bugün 15 gün oldu ne tets pozitif ne ne regl var ama ara ara karın altı bölgemde adet ağrım oluyor bana lütfen biraz sabır için dua eder misiniz 😢şunu da sormam lazım gebelik var diyelim ki ağrı sancı olması normal mi sence böyle mi olur yani bunu senin nezninde bütün kızlara soruyorum gebeliğinin ilk baslarinda böyle ağrıları olan var mıydı ki 🫡
Canım olsa çıkardı malesef.15 gün uzun bi süre beta veridysen ve çıkmadıysa söktürücü masaj dene gelir hemen

X