💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar bugün 5+1 deyim yarın ilk kez doktora gidecektik kan değerime baktırayım dedim 1370 çıkmış 16 martta 1425 çıkmıştı düşük falan mı yapıyorum şu an ben 😞
Niye erken gitmediniz ki doktora ? kan artış takibi yapıldı mı hiç 2 günde bir verdiniz mi ? Keşke beklemeseydiniz ona göre doktor ilaç falan verirdi. Yine de kötü düşünmeyin kanama falan yoksa sıkıntı yoktur inşallah

Niye erken gitmediniz ki doktora ? kan artış takibi yapıldı mı hiç 2 günde bir verdiniz mi ? Keşke beklemeseydiniz ona göre doktor ilaç falan verirdi. Yine de kötü düşünmeyin kanama falan yoksa sıkıntı yoktur inşallah
Yapıyordum evet 9 martta 55 le öğrendim ilk 11 Mart 150 13 Mart 343 16 Mart 1425 çıkmıştı yarın gidecektik doktora. Doktora gitmeden bir aldırayım dedim 1370 çıktı. Hiç belirtim yoktu ki ekstra ağrım kanama kahverengi leke birşey yoktu. Genelde herkes 5. Haftada gidiyor diye bekledim yanlışlık falan vardır umarım moralim çok bozuldu şimdi

😔 galiba kimyasal geçiriyorsunuz. Değeriniz çok yükselmiş aslında kese bile oluşmuştur belki ancak sanırım vücut sağlıksız bir gebelik olarak görüp atacak olabilir. İnşallah öyle değildir doktorunuz en iyisini bilir 🙏🏽 dua edelim tutunsun

Kızlar bugün 5+1 deyim yarın ilk kez doktora gidecektik kan değerime baktırayım dedim 1370 çıkmış 16 martta 1425 çıkmıştı düşük falan mı yapıyorum şu an ben 😞
Kızlar doktora gittim şimdi hemen, biz baya küçük bir ilçede yaşıyoruz bu ilçede kadın Doğum doktoru bile yok yani. Doktor bizim cihaz en fazla 1400 seviyesine kadar ölçüyor sıkıntı yok yani şu an daha yüksektir fakat bizim cihaz göstermez 1300 1400 seviyesini gösterir en fazla dedi benim şu an yüreğime iniyordu o kadar korktum ki anlatamam 😓

tatlı ıhtıyacımı meyvelerden gıderıyorum zaten :KK70: hurma ıstedı canım ıyı mı olsa oda guzel tatlı olurdu cevız koyup yıyordum ben kısın :KK70:
Kız dun kocamdan cıkolata ısırdım bı parca ay cok kotu oldum ben cok severım abur cubur puskevıtler cıkolatalar waffler suffleler anam 0 , 0 :KK70: mıdemı cok kotu yapıyor :KK70:
Oy senin mideni severim ahhahah oh bebiş sana sağlıklı şeyler istettiriyor işte😁😁 umarım bende tam tersi olmaz😂 alakam olmayan şeyleri yemem inşallah 😂

İşte. Benim anlık modum değişiyor birden gebe kalamadığım aklıma geliyor yaşadığım piskolojik şiddet çevreden .. ama haklısınız yani paket gıda felan felaket bişey zaten .. başlicam diyete olcak olcak 🤣🙏🏼☘️
Ben tuhafım ya kız kardeşim der ki ya abla hiç mi canın bir şey istemiyor :) yooo istemiyor cidden istemiyor. Bir davranışın alışkanlık hale gelebilmesi için onu 21 gün uygulamak gerekmiş. Bende bir de fazla irade var. Bu benim için bitti yemiyorum dediğim andan itibaren yemiyorum mesela😁

Günaydın kızlarım. Zannediyorum ki hamile değilim. Bir pembelik oluşmadı. Reglim gelmezse sabahları bakmaya devam ederim ancak demekki Predictor yine yalancı çizgi çıkardı. Şu saatten sonra predictor almam.
Ya en güvenilir dediğimiz testler bile bunu yapıyor. Laboquick yapmadı bana hiç. Ben geri ona döndüm. Oğlumu da onunla öğrenmiştim. Üzülme kardeşim inşallah bir gün olacak ve göreceğiz

Kızlar doktora gittim şimdi hemen, biz baya küçük bir ilçede yaşıyoruz bu ilçede kadın Doğum doktoru bile yok yani. Doktor bizim cihaz en fazla 1400 seviyesine kadar ölçüyor sıkıntı yok yani şu an daha yüksektir fakat bizim cihaz göstermez 1300 1400 seviyesini gösterir en fazla dedi benim şu an yüreğime iniyordu o kadar korktum ki anlatamam 😓
Bebeğin sana küçük bi şaka yapmış annesi😌😌

Yapıyordum evet 9 martta 55 le öğrendim ilk 11 Mart 150 13 Mart 343 16 Mart 1425 çıkmıştı yarın gidecektik doktora. Doktora gitmeden bir aldırayım dedim 1370 çıktı. Hiç belirtim yoktu ki ekstra ağrım kanama kahverengi leke birşey yoktu. Genelde herkes 5. Haftada gidiyor diye bekledim yanlışlık falan vardır umarım moralim çok bozuldu şimdi
Başka bir yerde mi yaptırdınız aynı yer mi? Önce verdiğiniz kanlar çok güzel artmış bir yanlışlık olabilir mi?

Aynı yerde mi yaptırdın tüm testleri

Ayyy o kadar rahatladım ki.çok şükür canım gerçekten bir oh dedim. Tanımasakta aynı üzüntüyü paniği hissetmek.. hepimizde annelik içgüdüsü çok fazla galiba ☺️

Başka bir yerde mi yaptırdınız aynı yer mi? Önce verdiğiniz kanlar çok güzel artmış bir yanlışlık olabilir mi?
Aynı yerde yaptırmıştım doktora gidip sorduk niye böyle çıktı diye bizim cihaz 1300 1400 seviyesine kadar ölçüyor sıkıntı yok cihazın kapasitesi bu daha fazlasını ölçmüyor dedi şu an daha yüksektir ama ölçmez korkmana gerek yok dedi. Bunu keşke baştan söyleseydiniz diyemedim 🙄🙄 5 dk da doktora gittik resmen korkudan Allahım kimseye yaşatmasın bu kötü duyguyu 🙏🙏

Ayyy o kadar rahatladım ki.çok şükür canım gerçekten bir oh dedim. Tanımasakta aynı üzüntüyü paniği hissetmek.. hepimizde annelik içgüdüsü çok fazla galiba ☺️
Allah razı olsun canım çok sağol bende başkasında böyle bişeyi okusam çok üzülür dua ederdim 🥲 Allah kimseye yaşatmasın herkese hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin 🙏

tatlı ıhtıyacımı meyvelerden gıderıyorum zaten :KK70: hurma ıstedı canım ıyı mı olsa oda guzel tatlı olurdu cevız koyup yıyordum ben kısın :KK70:
Kız dun kocamdan cıkolata ısırdım bı parca ay cok kotu oldum ben cok severım abur cubur puskevıtler cıkolatalar waffler suffleler anam 0 , 0 :KK70: mıdemı cok kotu yapıyor :KK70:
Hurma ağacının hikayesini biliyor musunuz? Ben umredeyken bir hurma bahçesine gitmiştik orada anlattılar şok geçirmiştim ☺️

X