💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Evet kuzucum gittim. Kötü bir şey söylemedi amh düşük oldugunu luteal fazın kısa okdugunu düşük yaptıgımı söyledim baktı yumurtaların var dedi sag yumurtaların daha güzel dedi klomen verdi sabah akşam yarın başlıcam 3 nisan kontrolüm var ayrıca eşime ve bana takviye verdi canım vüzel geçti yani mutlu döndüm
iyi maşallah kuzucugum.cok sevındım senın adına.yumoşlarına şifa olsun klomen :) hangı takvıyeden verdı.ben bıraktım ya tum takvıyelerı d vıtamını harıc.ıkı ay ıctım sadece dıger komplıke vıtamınlerı

Hayır kuzum görmüyorum çünkü doktorum tahlillerden sonra Diane 35 kullandırdı bana 3 ay. Homonlarını düzene sokacak bu dedi ve cidden her şeyimi düzene sokmuştu. Ama bırakınca eski haline geldiği için ve hamile kalmak istediğim için de başka ilaçlar vermeye başladı yine hormonlarımı dengede tutsun diye. Duphaston, klomen, cyclo kullandım bu süreçte. Sanırım ilaçlar hormonlarımı dengede tuttuğu için sadece ovulasyon amanı gerçek pik i görüyorum.
Duphaston kullanırken hamile kalınıyor değil mi ben de bunu araştırıyordum

iyi maşallah kuzucugum.cok sevındım senın adına.yumoşlarına şifa olsun klomen :) hangı takvıyeden verdı.ben bıraktım ya tum takvıyelerı d vıtamını harıc.ıkı ay ıctım sadece dıger komplıke vıtamınlerı
Eşim işten gelirken alacak canım gelsin atarım resmini hiç bakmadım

Karından ultrason bu arada
1679661590570.png
plesantası sağda bu yüzden kız aşkım :KK70:

Bu bebişler neden hep ortada durur anlamadım azıcım plesentaya yakın dursalar olmuyor sanki 😂😂😂 kız gibi kuzum saglıkla gelsin inşallah başka var mı foto
Birde şöyle var tek olan diğer foto bide ikisini attım

Eklentiler

• 7C2B197E-B980-41A2-923F-AB85E3E7A1A9.jpeg
    7C2B197E-B980-41A2-923F-AB85E3E7A1A9.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 55
  • 3AAD7856-5AE0-4593-97C1-B43AD244C929.jpeg
    3AAD7856-5AE0-4593-97C1-B43AD244C929.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 61
Papatyamaviss Papatyamaviss sana doktor erkek mi dedi 👀 kaçırmışım, sağlıkla gelsin kuzun 🤲🤲
yok kuzum arkadasa yorum yapıyordum cınsıyet tahmını yapıyorumda 11 haftalık henuz bellı olmadı :KK70: Sağlıkla gelsın 🤲
melegim can melegim can kız dedı :KK70: bende ramzı teorısıne gore plesanta sağda ıdı oyuzden kız dedım D: bakalım tutacakmı melegım pozıtıfbırınde de tutturmustu :KK70:

X