💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok aşırı karın ağrısı yaşıyorum ben de anlamadım
benım gectı bugun dun bende oyleydım saglı sollu.kramp gırıyodu kasıklarıma.bugun eve alısverıs yapmıstım ıkı kez 4 katlı merdıvenı kucagımda 5,6 lt suyla cıktım.umarım boyle ufak yukler tasımanın bı zararı yoktur.açıkcası çokta çıt kırıldım olmayım dıye kendı ısımı kendım yapıyorum.agır kaldırma dedıklerı bence daha agır seylerdır.ve agrıda gectı 7,8 gundur vardı:)

benım gectı bugun dun bende oyleydım saglı sollu.kramp gırıyodu kasıklarıma.bugun eve alısverıs yapmıstım ıkı kez 4 katlı merdıvenı kucagımda 5,6 lt suyla cıktım.umarım boyle ufak yukler tasımanın bı zararı yoktur.açıkcası çokta çıt kırıldım olmayım dıye kendı ısımı kendım yapıyorum.agır kaldırma dedıklerı bence daha agır seylerdır.ve agrıda gectı 7,8 gundur vardı:)
Yok kuzum nolcak öyle iş de mi yapmıcaz sanki ☺️

kızlar selam ben 2 aydır ovülasyon tesi ile düzenli olarak 2 ay takip yaptım fakat asla c kadar koyulukta bir çizgi görmedim tamam biliyorum her ay yumurtlama olmuyor ama 2 ay üst üste yumurtlama olmaması normal gelmedi acaba yumurtayı büyüten ve çatlatan hormonda sıkntı mı var yada başına böyle bir durum gelen var mı ?
Hangi marka kullanıyorsun?

Şubat 28 cikmasi kafami karistirdigindan dün yaptim testimi 19 şubat en son tarihim 23 martta test yaptim cikti
Ama hic belirtim olmadi hafif migde yanmasindan baska adet belirtileri bile yasamadim

Testim bugün ki

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-24-15-23-08-461_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-03-24-15-23-08-461_com.miui.gallery.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 74
X