💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Tatlım tamam da bireysel farklılıklar söz konusu.
Evde ki teste inatla negatif çıkanların da hamile olduğunu okuyoruz. Yada bat tarihinden önce negatif olup bat tarihinden sonra pozitif görenleri de biliyoruz.
Tam olarak döllendiği günü de kestirmek zor. Bat tarihi yada bir gün geçmesini beklemek daha iyi değil mi?
Elbet Bat'ı geçmek daha önemli dediğin gibi. Ancak tıbbi olarak yumurtlama zamanını bilip hesaplama yapınca ortaya doğru sonuç çıkıyor onu demek istedim. Ovulasyon testi yapanlarda bu durum böyle, kendini biliyorsun çünkü. 11 Martta pik gördü diyelim hadi gitti 14 Mart tarihinde çatladı yumurta bugün yine 11. gün yapar.

Ancak belki de testler bozuktu ve aslında başka gün pik oldu ama onun testi negatif çıktı. Belki de gerçekten hamile ancak daha günü olduğu için çıkmamış da olabilir. Böyle şeyler de var.

Bızım test askımız eglencesıneee sekermmm 🤣 P Psikolog2426 . Batıma 6 gun var daha ama bugun bı deneyım dedım oylesıne asıl pazartesı salı cıkar varsa benımkı.ama olsundu test yapma sevgısı boyle bıseydı😜

Eklentiler

• D22F3E1E-C3A6-4C93-B797-936FCF6ED47C.jpeg
    D22F3E1E-C3A6-4C93-B797-936FCF6ED47C.jpeg
    37,5 KB · Görüntüleme: 60
Bızım test askımız eglencesıneee sekermmm 🤣 P Psikolog2426 . Batıma 6 gun var daha ama bugun bı deneyım dedım oylesıne asıl pazartesı salı cıkar varsa benımkı.ama olsundu test yapma sevgısı boyle bıseydı😜
heheh :KK70:

Senin bir de kesin de değil yumurtlaıdğın gün mecbur Bat bekleyeceksin. İnşallah hayırlı haberini alırız yavrum 💕🙏

Kız test yapma sevgisi iyi hoş da bir test olmuş kaç para bacım kumbaraya at o paraları 😁😁

Elbet Bat'ı geçmek daha önemli dediğin gibi. Ancak tıbbi olarak yumurtlama zamanını bilip hesaplama yapınca ortaya doğru sonuç çıkıyor onu demek istedim. Ovulasyon testi yapanlarda bu durum böyle, kendini biliyorsun çünkü. 11 Martta pik gördü diyelim hadi gitti 14 Mart tarihinde çatladı yumurta bugün yine 11. gün yapar.

Ancak belki de testler bozuktu ve aslında başka gün pik oldu ama onun testi negatif çıktı. Belki de gerçekten hamile ancak daha günü olduğu için çıkmamış da olabilir. Böyle şeyler de var.
İşte hayatım bende erken test yapanlardanım ama keşke sabrımız olsa bat bir kaç gün geçinceye kadar beklesek.
Ama insanda o sabır olmuyor

Kuzum sen ya gerçekten yumurtlamadın, ya da yumurtladın tutmadı. Bilemedim şu anda. Umutluydum senden aslında ama nasip değilmiş bu ay öyle düşünelim, içimize sıkıntılar sokmayalım 💕🙏
Ben de bilemedim kuzum. Bir de kaç gün önceden sancılar başladı hiç anlamış değilim. Sürekli regl oldum gibi hissediyorum. Kısmet artık 🤷🏼‍♀️

Peki döllenme hangi gün yaşandı bunu bilmiyoruz ki.
Ya zaten sabırsız olmasak aslında bat tarihi geçmeden test yapmamak lazım.
Konu yumurtlama ile ile ilgili olsa uzmanlar yumurtlamadan şu kadar gün sonra test yapın derdi.
Bence erken yapıyorsunuz tatlım bat tarihi en az iki gün geçmeli bence test için ❤️
30 martı beklemelisin bana göre ❤️
Bekleyeceğim kuzum test daha yapmam zaten. İnşallah bir mucize olsun 🤲🏻🌺

İşte hayatım bende erken test yapanlardanım ama keşke sabrımız olsa bat bir kaç gün geçinceye kadar beklesek.
Ama insanda o sabır olmuyor
On numara beş yıldız yorum. Kesinlikle keşke Bat'ı bekleyebilsek. Ancak mesel ben kendimden örnek vereyim, astımdı alerjiydi, migrendi ilaç kullanıyorum ve hamileliği ne kadar erken öğrenirsem bebeğime zarar vermem diye düşündüğüm için erken öğrenmek için test yaptım hep. Benim gibi olanlar olabilir.

Amin amin kuzum İnşallah 🤲🏻🌺 senin bat da geçti aslında var mı bir belirtin kuzum
Ben 1 haftadır regl olmuşum gibi ağrı çekiyorum sadece. Bir an o beni umutlandırmıştı ama sonuç negatif. Belkide yumurtalık kanallarımız tıkalı da ağrı falan mı yapıyo acaba diye düşündüm. Belli ki normal değil bu yaşadığım ağrı, doktora söyledim geçen ay enfeksiyon oluşmuştur sorun değil dedi. Bu ay yine söylicem bakalım.

Ben 1 haftadır regl olmuşum gibi ağrı çekiyorum sadece. Bir an o beni umutlandırmıştı ama sonuç negatif. Belkide yumurtalık kanallarımız tıkalı da ağrı falan mı yapıyo acaba diye düşündüm. Belli ki normal değil bu yaşadığım ağrı, doktora söyledim geçen ay enfeksiyon oluşmuştur sorun değil dedi. Bu ay yine söylicem bakalım.
Benim de öyle. Sanki regl oldum ağrısı ve hissi var sürekli. Nasip değilmiş bu ay da. İnşallah gelecek aya 🤲🏻💗

On numara beş yıldız yorum. Kesinlikle keşke Bat'ı bekleyebilsek. Ancak mesel ben kendimden örnek vereyim, astımdı alerjiydi, migrendi ilaç kullanıyorum ve hamileliği ne kadar erken öğrenirsem bebeğime zarar vermem diye düşündüğüm için erken öğrenmek için test yaptım hep. Benim gibi olanlar olabilir.
O konuda haklısın canım ❤️

X