💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar bnde markete dıye çıktım
roll gebelik testi buldum

Değer çok silik büyük ihtimal 5-10 arası
Bugun yarın gelir kırmızıgiller
Progestanı bıraktım zaten

Bnım değerim ilk kimyasalda 48e bundada buyuk ıhtımal 35e faln çıktı kan verdgımın ertesi gun şimdide düştü

Eşimle çok uzulduk tabi neden boyle oluyor
Vaktımız daraldı yaşımız geçti
Eşim tedavi olayına girmek istemıyor ama ben o kdr etkilendımkı bu çocuk olayından nerde görsen küçük Bi çocuk gözlerim doluyor, Allahım benımde olcak mı dıyorum😔
Halbukı Bı evladım var, bu yaşta ne guzel 4 ayda 2 kere hamiş kaldım.

Kızlar genetik test özelde kaç TL bilen varmı?
Bir de pıhtılaşma testi dediğiniz sey 'ınr' testimi?

Rahimde perde varsa ultrasonda görülür mü?
Ben verdim şimdi yavrum. Şehir hastanesine geldik eşimle. Anlattım herşeyi akrabalık var mı vs sordu yok dedim. İki tüp kan aldılar benden biri kromozom yapısı araştırılacak diğeri de trombofili bakılacak yani kanda pıhtılaşma var kı yok mu o incelenecek. Eşimden de bir tüp kan alındı. Onda da kromozom yapısı incelenecek. Ne zaman çıkar sonuç dedim. 3 ayı bulur dedi bu süreçte bebek denemeyin dedi. Zaten denemicektim. Özele sorduğumda 13 bin küsür fiyat vermişti o yüzden şehir hastanesinde yaptırdım.

Bunu da bir bağımlılık olarak görüyorum ben. Tabi ilaçların vücuttaki etkisi bambaşka onu bilemiyorum. Ben baya sigarayı severek içen biriydim bırakmayı da düşünmüyordum.Hamile olduğumu öğrendiğim an bıraktım. Sonra bebeğimi kaybettiğimde sigara uzatanlar oldu, iyi gelir diye zorlayanlar oldu, destek almamı söyleyenler ilaç kullanmamı tavsiye edenler oldu ama kabul etmedim. Çok defa kriz geçirdim ölmek için yalvardım bazen iletişimimi kestim bazen kalabalığa karıştım.Tatile çıktım gezdim eşimle boşanmayı bile düşündüm. Neler neler. Ama her şeyi kabullenip Allah’a sığınınca çözüldü bir çok sorunum. Herkes aynı değil yaşanan sorunlar ve kaldırabilme oranı aynı değil biliyorum. Ama kendine inanmak iyileşeceğine inanmak Allah’a sığınmak çok önemli bence. Bazen kuran mealini elime alırım, dua ederim ihtiyacım olan sureyi okuyabilmem için, sonra herhangi bir sayfayı açarım. Her seferinde de bana iyi gelecek ayetleri okurum
cok yol denedım ınan olmadı , ben dugunumden ıkı gun sonra evımden ambulansla hastaneye kaldırıldım ve devamı da hep boyle gıttı toksık bı ılıskıden sonra benım baskılanmamla ortaya cıkan seyler.O zamanlar namaz kılardım okurdum dua ederdım evde sureler acardım ama olmadı.Evi terkettım olmadı bosancam dedım olmadı.Cocuktan sonra onun karsısında o duruma dusmek ve ondakı etkılerını gormek benı bu yola ıttı acıkcası.Öncelerı sadece kendıme zarar verırdım ustumu basımı parcalar kendıme vurur yada bıyerlere vururdum.Sonra esyalara zarar vermeye basladım.En sonda esıme de zarar vermeye başladım.Bunlardan oglumun gozu onunde gerceklesenlerde oldu bıgunu onun gozlerıne baktım geldı bana sarıldı ve optu su getırdı.O gün dedim bagımlılıksa bagımlılık ılacsa ılac tedavıyse tedavı yeterkı ıyı olayım dedım kuzum .. İlaca cok karsı bırıydım senelerce de bekledım. Benım durumumda olan bırı ıcın cok gec kaldım bence .. neyse velhasıl kelam cok sukur artık ıyıyım kuzum :) cok sukur sende ıyısın dedıgın gıbı her ınsanın cozumu aslında kendı ıcınde sen ona erısebılmıssın :)

Hey maşaAllah hepsi de çift çift😍 Rabbim isteyen herkese göstersin böyle testleri.

Yaa o ilk kandaki negatiften sonra gelen pozitifin yaşattığı duyguyu düşünemiyorum bile 🥰
amanın sorma honkure honkure aglamıstım o zamnlar tabı bılmıyoruz bıde dusunsene test yanlıs cıkartır bısey olur gormedım hıc :KK70: suan cok denk gelıyor mesela :KK70: şimdi olsa dırek test sahteymıs demekkı der gecerız :KK70: ertesı gun baska test aldım yaptım oda cıkınca tekrar gıtmıstım gecenın bı koruydu :KK200:
Iste benımde oglumda cıft cızgı test ıcımde kalmıstı :KK70: bir gun hamıle kalırsam koyu cıft cızgı gormek ıstıyorum derdım hep :) Rabbım nasıp ettı cok sukur :dua: isteyen herkese de nasıp etsın Rabbım mubarek gunlerde herkese duamdır :dua:

Canımsın benim ya 💓 iyi ki varsınız sizi böyle şeylerle meşgul ediyorum kusura bakmayın
kuzucum ne kusuru yaa.zaten depresyonsa duzelebılecek bırsey.arkadasların dedıgı gıbı bıoenerjı medıtasyon degısık terapıler oyle seylerde deneyebılırsen.bırde mutsuz oldugun ne varsa degıstır.bence sen gayet ıyısın bol bol dua et.hersey duzelır merak etme sakın.olabılır yanı hepımız ınsanız basımıza gelebılır donem donem bu tarz seyler.ama bence bu kadar ılac ıcerken az bısey ertele bebek olayını.kafanı kendını ıyı etmeyle mesgul et sonra zaten olur kendılıgınden.ben 33 yasıma gırcem mayısta nolcak kı 33 olduysam vaktı sımdıyeymıs .ben zaten sımdıye dek kendımı hazır bıle hıssetmıyordum.yaşında bısey yok yani.önce saglık sonra hersey hallolur merak etme.

cok yol denedım ınan olmadı , ben dugunumden ıkı gun sonra evımden ambulansla hastaneye kaldırıldım ve devamı da hep boyle gıttı toksık bı ılıskıden sonra benım baskılanmamla ortaya cıkan seyler.O zamanlar namaz kılardım okurdum dua ederdım evde sureler acardım ama olmadı.Evi terkettım olmadı bosancam dedım olmadı.Cocuktan sonra onun karsısında o duruma dusmek ve ondakı etkılerını gormek benı bu yola ıttı acıkcası.Öncelerı sadece kendıme zarar verırdım ustumu basımı parcalar kendıme vurur yada bıyerlere vururdum.Sonra esyalara zarar vermeye basladım.En sonda esıme de zarar vermeye başladım.Bunlardan oglumun gozu onunde gerceklesenlerde oldu bıgunu onun gozlerıne baktım geldı bana sarıldı ve optu su getırdı.O gün dedim bagımlılıksa bagımlılık ılacsa ılac tedavıyse tedavı yeterkı ıyı olayım dedım kuzum .. İlaca cok karsı bırıydım senelerce de bekledım. Benım durumumda olan bırı ıcın cok gec kaldım bence .. neyse velhasıl kelam cok sukur artık ıyıyım kuzum :) cok sukur sende ıyısın dedıgın gıbı her ınsanın cozumu aslında kendı ıcınde sen ona erısebılmıssın :)
Kendin için en doğru olanı yapmışın o zaman ☺️ Oğlunun seni iyi ve mutlu görmesi seni de daha da mutlu eder tabiki ☺️ Çok şükür her zorluk geride kalıyor öyle yada böyle. Güzel günler yakındır inanıyorum

Yoo illa olsun diye değil bir şeylerden vazgeçmek zorunda hissetmeyelim diye öyle dedim ☺️ Aklımız neyden vazgeçsek illaki orada takılı kalıyor. Tedavi sürecinde denemeye de devam ederiz nasip olursa gebeliğe uygun yoldan gideriz
melisa hanfendıcıgımmm senınde troıdın duzelmeden noo tatlımm.sabret bırazcık.birazcık ınatcısın bılıyorum onu da :) ama azcık bekle kuzucum.sen saglıklı olcaksın kı bebe de saglıklı olcak :)😍

amanın sorma honkure honkure aglamıstım o zamnlar tabı bılmıyoruz bıde dusunsene test yanlıs cıkartır bısey olur gormedım hıc :KK70: suan cok denk gelıyor mesela :KK70: şimdi olsa dırek test sahteymıs demekkı der gecerız :KK70: ertesı gun baska test aldım yaptım oda cıkınca tekrar gıtmıstım gecenın bı koruydu :KK200:
Iste benımde oglumda cıft cızgı test ıcımde kalmıstı :KK70: bir gun hamıle kalırsam koyu cıft cızgı gormek ıstıyorum derdım hep :) Rabbım nasıp ettı cok sukur :dua: isteyen herkese de nasıp etsın Rabbım mubarek gunlerde herkese duamdır :dua:
Çok şükür kalbine göre olmuş 🤲🏻🥰 bir de kız olursa var yaaa🤩🤩 Sağlıkla huzurla kavuşursunuz İnşAllah 😍

Ya bende hiç çift çizgi görmedim silik bile görmedim. Doktorun istediği tarihte kan verdim takibi de kanla yaptık. Hiç ekstra bir test yapmadım 😂 cahilliğimin gözünü seveyim hatıra olsun diye yapar insan tüüü bana 😂

Yazmak çok iyi geliyor. Benim 3 farkli günlüğüm.var 🙈 birine kötü şeyleri yazıyorum. Diğerine iyi şeyleri yazıyorum. Bir tanesine de özel şeylerimi yazıyorum 🤣🤣🤣
bende hiç sevmem ne zaman nıyetlensem yazarım sonra yırtar atarım :KK70: çok ıstıkrarsızım bu konuda :) özelımı paylasmayı sevmıyorum ıcıme kapanıgım duygu konusunda malesef:)

melisa hanfendıcıgımmm senınde troıdın duzelmeden noo tatlımm.sabret bırazcık.birazcık ınatcısın bılıyorum onu da :) ama azcık bekle kuzucum.sen saglıklı olcaksın kı bebe de saglıklı olcak :)😍
Yakalandım yine sana😂 kanki zaten olmuyor değerim normal aralığa girmediği için 😂 en azından kendimi kısıtlamış olmuyorum kafa rahat

Çok şükür kalbine göre olmuş 🤲🏻🥰 bir de kız olursa var yaaa🤩🤩 Sağlıkla huzurla kavuşursunuz İnşAllah 😍

Ya bende hiç çift çizgi görmedim silik bile görmedim. Doktorun istediği tarihte kan verdim takibi de kanla yaptık. Hiç ekstra bir test yapmadım 😂 cahilliğimin gözünü seveyim hatıra olsun diye yapar insan tüüü bana 😂
Nasıp kuzum sağlıklı olsunda 🤲🏻🥰 sende bu gebeliğinde bol bol çift çizgiler görür , anılar biriktirirsin inşallah 🤲🏻

bende hiç sevmem ne zaman nıyetlensem yazarım sonra yırtar atarım :KK70: çok ıstıkrarsızım bu konuda :) özelımı paylasmayı sevmıyorum ıcıme kapanıgım duygu konusunda malesef:)

Benim lise deki gunluklerim duruyor 🤣 platonik aşklarım hahhaa yakın bir arkadaşım var o da evli o da yazardı benim gibi. Bekarlık odasında annesinin evinde kilitli bir çekmecesi var ikimizin de mektup ve günlükleri orda 🤣🙈💜 ara sıra açıp bakıyoruz gülüyoruz. İş yerinde 3 günlüğüm de kilitli çekmecemde biri okusa kötü şeyler yazdığımı bu kız hiç gülmemiş der iyi şeyleri yazdığımı okusa ne güzel hayat der 🤣🤣 nedense ayirdim

duruyor askım ama onda ıkı tane mı ne yaptım golgemsı bir cızgı :KK70: sonra tabı toyuz kkostur kostur hastaneye ılk kan verdıgımde negatıf cıktı dusun makıne algılamamıs :KK70: ertesı gun 38 cıkmıstı kan vererek takıp edıldı sonrada cunku hemen doktora kostum oğlumda :KK70: bunda dıyorum acaba hangısını saklasam predıctorlerı saklarım kalanını atarım belkı ama sımdılık onların orda durması bana ıyı gelıyor :KK70: bak fundaya atmıstım sanada atayım :KK70: aha bıtane ovulasyon kalmıs kız paketlı :KK70:

Eki Görüntüle 3222465
Kız bu ne masallahhhhh😍😍😍😍

kuzucum ne kusuru yaa.zaten depresyonsa duzelebılecek bırsey.arkadasların dedıgı gıbı bıoenerjı medıtasyon degısık terapıler oyle seylerde deneyebılırsen.bırde mutsuz oldugun ne varsa degıstır.bence sen gayet ıyısın bol bol dua et.hersey duzelır merak etme sakın.olabılır yanı hepımız ınsanız basımıza gelebılır donem donem bu tarz seyler.ama bence bu kadar ılac ıcerken az bısey ertele bebek olayını.kafanı kendını ıyı etmeyle mesgul et sonra zaten olur kendılıgınden.ben 33 yasıma gırcem mayısta nolcak kı 33 olduysam vaktı sımdıyeymıs .ben zaten sımdıye dek kendımı hazır bıle hıssetmıyordum.yaşında bısey yok yani.önce saglık sonra hersey hallolur merak etme.
İnşallah canım hayırlısıyla 💓

X