💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar bnde markete dıye çıktım
roll gebelik testi buldum

Değer çok silik büyük ihtimal 5-10 arası
Bugun yarın gelir kırmızıgiller
Progestanı bıraktım zaten

Bnım değerim ilk kimyasalda 48e bundada buyuk ıhtımal 35e faln çıktı kan verdgımın ertesi gun şimdide düştü

Eşimle çok uzulduk tabi neden boyle oluyor
Vaktımız daraldı yaşımız geçti
Eşim tedavi olayına girmek istemıyor ama ben o kdr etkilendımkı bu çocuk olayından nerde görsen küçük Bi çocuk gözlerim doluyor, Allahım benımde olcak mı dıyorum😔
Halbukı Bı evladım var, bu yaşta ne guzel 4 ayda 2 kere hamiş kaldım.

Kızlar genetik test özelde kaç TL bilen varmı?
Bir de pıhtılaşma testi dediğiniz sey 'ınr' testimi?

Rahimde perde varsa ultrasonda görülür mü?
Rahimde perde varsa ultrasonda da gözükecebilir ama en net mr da gözüküyor bende şüphelenmişlerdi çektirdşm yoktu çok şükür. Inr testi de yapıldı ama pıhtılaşma çıkmamıştı en net pıhtılaşma problemi genetikte trombofili paneli adlı testte çıkıyor ben araştırma Hastanesi'nde yaptırdım testlerimi özelde boşuna o kadar para vermeye gerek yok diye düşündüğüm için . Zaten dün yüklemiştim genetik pıhtılaşma testimi bakabilirsin canım

Hamile olsam direk kesicez zaten ilacı. O riski alamam ki. Ama bırakınca nasıl olurum bilmiyorum. Doktor bi hastasını örnek verdi. Hamile kalmış her gün acilde dedi. Bişey yapamıyoruz ilaç kullandıramam dedii
Tatlım bak şimdi bu tür hastalıkların garanti bir bitimi yok.
Bir yıl sonra kesinlikle bitecek garantisi yok bu sürecin.
Bir an önce kurtulmanın yollarını denemelisin.

Napim peki spora başlıycam.ilaçlarımı kullanıyorum. Neler yapılabilir
Kuzum benim babam kansere yakalandı ve 2 ay içerisinde öğrendik - hastaneye yattı - vefat etti. 27 yaşındaydım o zaman. Hayatımın en zorlu dönemini yaşadım. Psikolojim öyle bir bozuldu ki bedenime yansımaya başladı. Cildimde sorunlar çıktı, alerjik problemler ortaya çıkartım. Saç dökülmem arttı, nefes darlığı oluştu v.b

Bana da o dönem profesyonel bir yardım al demişlerdi ancak gücüm yoktu maddi o dönemde bunu karşılayacak ve vücuduma ekstra ilaç sokmak da istemedim.Ben istemediğim ve çabalamadığım müddetçe ne kadar ilaç kullanırsam kullanayım bu psikolojiden çıkamayacağımı fark ettim.

Sevdiğim şeyler ne ise onları yapmaya başladım. Belki en çok sevdiğim dizi ve filmleri 5-10 defa izledim ve her seferinde kendime bir pay çıkartım. Sevdiğim kitabı tekrar okudum. Olabildiğince yalnız kalmamaya çalıştım. Her ne kadar yalnızlığa ihtiyacım var gibi hissetsem de biliyordum ki bir buhran içerisindeyim ve yalnız kalmamalıyım, ancak sadece beni güldüren ve kafamı dağıtan insanlarla birlikte olmalıyım dedim.

Bu süreç ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama bir şekilde yavaş yavaş ruhuma yapışan o kötülüğü attım.

Ancak diyeceğim şu, bu benim yöntemim ve herkesin yaşadığı sıkıntılar, kaldırabilecekleri kendine özel farklılaşabiliyor. Ancak şunu bil ki yalnız değilsin, sosyal medyada gördüğün o mutlu fotoğrafların ardında çok büyük acılar ve sorunlar yatıyor inan bana. Yine kullandığın ilaçların desteği olacak ancak hayatında yaşadığın soruna yönelik asıl kaynağı bulup bu yönde adımlar atman da bu süreci daha hızlı atlatmanı sağlayabilir. ❤️

Adetime 4 gün var bir test hariç diğer yaptıklarım hep negatif :KK43:( ümidi keseyim mi :KK43:( ? belirtim de vardı ya kasık batması bel ağrısı bir de eğiliince alt karnım sızlıyordu..Olsaydı çıkar mıydı tüm testlerde ?

CNım üzülme. Sana eşinin neden böyle yaptığını anlatayım. Eşin bunları düşündüğü için sana söylemiyor. Öz güven eksikliği yaşayan bireyler kendileri eleştirilmeden önce karşı tarafı eleştirirler.
Çünkü kendisi aslında problemli bir kiloya sahip. Biz kadınlar naif olduğumuz için onların yüzüne eksik ve kusurlarını söylemediğimiz için onlar kendini hep mükemmel görüyor.
Ve kendisine bunlar söylenmeden önce o söylüyor ki onun kusurları arka planda kalsın.
Düşün 135 kilo olan bir adam 85 kilo olan seni eleştiriyor. Ne kadar tezat değil mi?
Ters psikoloji yapıyor.
Ve sen dün gece üzüldün neden sana kendini kusurlu hissettirdi.
Sen birseyler yap kendin için ama, sağlığın için. Zayıfladığında yanına gelirse de yüz verme süründür biraz.
Peki biz bu kiloyu nasıl vercez ?😃 gerçekten merak ediyorum piskolojik olarak mental olarak hep elim abur cuburda nasıl olcak bu iş..

Kuzum benim babam kansere yakalandı ve 2 ay içerisinde öğrendik - hastaneye yattı - vefat etti. 27 yaşındaydım o zaman. Hayatımın en zorlu dönemini yaşadım. Psikolojim öyle bir bozuldu ki bedenime yansımaya başladı. Cildimde sorunlar çıktı, alerjik problemler ortaya çıkartım. Saç dökülmem arttı, nefes darlığı oluştu v.b

Bana da o dönem profesyonel bir yardım al demişlerdi ancak gücüm yoktu maddi o dönemde bunu karşılayacak ve vücuduma ekstra ilaç sokmak da istemedim.Ben istemediğim ve çabalamadığım müddetçe ne kadar ilaç kullanırsam kullanayım bu psikolojiden çıkamayacağımı fark ettim.

Sevdiğim şeyler ne ise onları yapmaya başladım. Belki en çok sevdiğim dizi ve filmleri 5-10 defa izledim ve her seferinde kendime bir pay çıkartım. Sevdiğim kitabı tekrar okudum. Olabildiğince yalnız kalmamaya çalıştım. Her ne kadar yalnızlığa ihtiyacım var gibi hissetsem de biliyordum ki bir buhran içerisindeyim ve yalnız kalmamalıyım, ancak sadece beni güldüren ve kafamı dağıtan insanlarla birlikte olmalıyım dedim.

Bu süreç ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama bir şekilde yavaş yavaş ruhuma yapışan o kötülüğü attım.

Ancak diyeceğim şu, bu benim yöntemim ve herkesin yaşadığı sıkıntılar, kaldırabilecekleri kendine özel farklılaşabiliyor. Ancak şunu bil ki yalnız değilsin, sosyal medyada gördüğün o mutlu fotoğrafların ardında çok büyük acılar ve sorunlar yatıyor inan bana. Yine kullandığın ilaçların desteği olacak ancak hayatında yaşadığın soruna yönelik asıl kaynağı bulup bu yönde adımlar atman da bu süreci daha hızlı atlatmanı sağlayabilir. ❤️
Canımsın ne kadar güzel yazmışsın çok seviyorum sizi desteğiniz güç veriyor hepinizin ❤️🌼

X