💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Merhaba kızlar benim bir sorum olucak.Kasıklarımda ağrı batma var sık idrara çıkıyorum ara ara bulantılar başladı aşırı halsizim ve gözlerimde kararıyor.Adetime 1 hafta var daha erken gebelik testlerinden yapsam çıkar mı acaba yoksa acelemi ediyorum ?
Cnm çıkacağını sanmıyorum çok erken
Belirtiler için bile erken

Olsada yumoş şuan spermle daha yeni elele tutuşmuş tüplerden rahme doğru koşuyodur 🤭

Amin Allah razı olsun darısı sana bebeğim 🤲😘

İnşallah yerleşme kanamasıdır bak ben saldım adetim biteli 1 hafta olmuş Bi sefer tek ilişkiye girdim artık ilişkiden bile soğudum

Onu bende anlamıyorum soruyorum bide utanmadan hamile kalanlara diyor Biri diyor prezervatif patladı öbürü diyor sprel var ama oldu diyor bu Bi tek bize denk gelmiyor 😂
Ben daha önce yerleşme kanaması yaşadım böyle değildi bu sefer ki acıyor yerleşme kanamasında ağrı olmuyor bnde olmamıştı en azından 🙃

Tatlım çok özür dilerim amacım üzmek asla değil ama pembe ve kırmızı olmayan ikinci çizgileri dikkate almayın. Bence sabah vakitli uyan ve yap bakalım bat ne zaman
Sonlara geeellll😅😅😅
Kan verip negatifi gördü oturuyor 😅😅
Ayy Töbe yarabbim gülme krizine grdım oturduğum yerde
Sinirlerım bozuldu

Kızlar selam bayada mesaj olmuş okuyamadım ama , ben de bat 24 mart 3 gün kaldı ama üşüttümmü noluyor anlamadım midem çok bulanıyor kabızım , göğüslerim şiş ama ağrı yok dün yani bata 4 gün kala test yaptım negatif ilaçda kullanamıyorum bademciklerm de şiş üşüttümmü ben acaba diyorum
Geçmiş olsun canım, olmadı doktora git ve anlat durumunu.

Kizlar bugunku test maceralarindan ve kendi bu ayki deneyimimden çıkarımım şu ki eğer bir sey varsa gümbür gümbür ben buradayim diyor. Gozle görülmesi zor olan çizgiler hep sükût-u hayal ile sonuçlanıyor. Alıntıyla da özetleyeyim "iyi seyler birdenbire olur. Bu kadar bekletmez insani..sürüncemede kalan heyecanlardan ya hiç bir şey çıkmaz ya da ancak kötü şeyler çıkar"😏

Pıhtılaşma olabılır sadece bu ıhtımali dusunuyorum
Ama keseden sonra düşerse pıhtılaşma dıyorlar 🤔
Benim 2 gebeliğimde de 6. Haftada kese bebek kalp atışı herşey görünüyordu 8. Haftada kontrole gittiğimde gelişimi durup düştü biri diğeri de kalbi durdu kürtaj oldum . Sonuç pıhtılaşma yatkınlığı çıktı

Kız sıf siz tek kalmayın diye ısrarla bekliyorum😂 hep beraber gebe çıkalım diye bu beklemem😅😅 ne kusuru canımcım benim tez canlılığım 😏
Bence hepimiz birbirimizi beklediğimiz için olmuyor bu iş😁😁😂😂😂😂 ben seni bekliyorum sen beni başkası bizi biz başkasını derken kalıyoruz son durakta😂 hadi birimiz binsin şu otobüse biz de doluşalım arkası sıra😂

Kızlar ben karar verdim çocuk istemiyorum vaz geçtim Allah önce olmayanlara sonra çok isteyenlere nasip etsin girip mesajları okurum aşılama falan da yapmıcam artık hastaneye gitmek için eşime diyorum ki çocuha sen bak ben gidip geleyim ben bakmam annem baksın diyor bende senin ailen çocuk istemiyor dedim gitme diyor sen sorumlusun çocuğun olmuyor diyor bana işte gel de böyle bi gerizekalıdan ikinci çocuğu yap Allah korusun olmasın zaten artık belli bizim evlilik işi bitecek yani çünkü Bi kaç gündür üstüme yürüyor eğer ki tek bir sefer daha el kaldırırsa ben çıkar giderim kusura bakmasın ben onun kölesi değilim haksız mıyım sizce? Canı sıkılıcak bana patlayacak biri Bi şey dicek sinirlenicek bende Bi şey sorunca bana vuracak bu sefer müsaade etmem değ raporum da var direk boşar dava açarım yeter ya 5 yıldır evliyim hep burnumdan getirdiler hem o hem ailesi ne kadar alttan aldıysam o kadar suçlu ben oldum bıktım ya hayattan nefret eder hale geldim neyse kızlar sizin de kafanızı bulandırdım🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😢

Bence hepimiz birbirimizi beklediğimiz için olmuyor bu iş😁😁😂😂😂😂 ben seni bekliyorum sen beni başkası bizi biz başkasını derken kalıyoruz son durakta😂 hadi birimiz binsin şu otobüse biz de doluşalım arkası sıra😂
Aynen öyle içimi dökmüşsün canım ben dedim savascii savascii ya aç yolu arkandan gelem dedim olmadı canım şu kapıları sen açda girelim içeri senemizi kutlucaz az kaldı kız 😂😂😂 aglanacak halime güler oldum artık

X