💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Cnm Allaha emanet 🙏
Bnde bugun Eyüp Sultan camiindeydim
Tüm gun dua ettım
Rabbim kabul etsın🙏
İsteyen herkese hayırlı Bi zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasıp etsın... 💕
Bnde Yarın kana gtmeyecegım
Gitsem nolurkı, zaten gelmekte olan gelecek yada Allahım mucizeni göster🙏
Canım bence git en azından sağlıklı gebelik mi değil mi bilirsin . Kendi sağlığınla kumar oynama sağlık ihmale gelmez Allah korusun dış gebelik olur tüplerine zarar verir falan çok şey var . Sen sağlıklı ol ki sağlıklı gelsin

Canım bence git en azından sağlıklı gebelik mi değil mi bilirsin . Kendi sağlığınla kumar oynama sağlık ihmale gelmez Allah korusun dış gebelik olur tüplerine zarar verir falan çok şey var . Sen sağlıklı ol ki sağlıklı gelsin
Cnm dış gebelik teşhisi için şuan erken
Bn persembe gidecegım kana
O zAmn bellı olur

Kızlar sanırım benim de kırmızılar geliyor . Peçeteye kahvemsi toplu iğne kadar geldi adetime 5 gün var bugün test negatif ti zaten . M Marryyj
Ay kuzum kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir. O yüzden de negatif çıkabilir. Bekle bakalım. Yoğunlaşırsa anlaşılır regl olduğu. Ama devam etmezse yerleşme kanaması.

Eki Görüntüle 3221340
Kızlar M Marryyj A Afratafrac Tikabasa Tikabasa @Papatya220 @patatesliiborek @savascii @savari premomture premomture 14. Günüm bugün ve hamile değilim hem progesteron hem beta HCG bakıldı. İğneden bir hafta sonra progesteron 40.48 di yumurtlama olmuş ama tutmamış . Size tavsiyem net pembelik ve kırmızılık görmeyene kadar sevinmeyin. Benim cuma günü erken gebelikte silik çizgi gibi birşey vardı paylaşmıştım ama sonuç negatif . Artık girmemeye çalışacam . Kendinize iyi bakın Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlat inşallah 🙏🏻
İnşallah diğer aya çiçek gibi sonuçla gelirsin canım 🌷

Ay kuzum kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir. O yüzden de negatif çıkabilir. Bekle bakalım. Yoğunlaşırsa anlaşılır regl olduğu. Ama devam etmezse yerleşme kanaması.
Adet gibi alt karnım ağrıyor bugün baya oturdum ağladım duygusallaşmışım . Doktora attım sonucu progesteron fitil başlattı bn anlamadım hamile olmadığım halde başlattı . 3 yumurta ile hamile olmadığımı görünce şaşırdı kadın 🙄 hamile olmadığı halde adete bir kaç gün kala progesteron kullanan var mı ya da en başından beri

Adet gibi alt karnım ağrıyor bugün baya oturdum ağladım duygusallaşmışım . Doktora attım sonucu progesteron fitil başlattı bn anlamadım hamile olmadığım halde başlattı . 3 yumurta ile hamile olmadığımı görünce şaşırdı kadın 🙄 hamile olmadığı halde adete bir kaç gün kala progesteron kullanan var mı ya da en başından beri
Kuzum sorsaydın keşke neden kullanıyorum diye

Cnm Bn iğne gunu kullanmaya başladım
Halaa kullanıyorum
Regl gelırse bırakıcam
Progestan ragmen tutunmadıysa bebişim düşün 😔

Bugün benim de başladı çok ağrımaya. Hastalancam herhalde.

Kızlar selam bayada mesaj olmuş okuyamadım ama , ben de bat 24 mart 3 gün kaldı ama üşüttümmü noluyor anlamadım midem çok bulanıyor kabızım , göğüslerim şiş ama ağrı yok dün yani bata 4 gün kala test yaptım negatif ilaçda kullanamıyorum bademciklerm de şiş üşüttümmü ben acaba diyorum

Amin canım Allah evladını bağışlasın 🙏🏻
Amin Allah razı olsun darısı sana bebeğim 🤲😘
Kızlar sanırım benim de kırmızılar geliyor . Peçeteye kahvemsi toplu iğne kadar geldi adetime 5 gün var bugün test negatif ti zaten . M Marryyj
İnşallah yerleşme kanamasıdır bak ben saldım adetim biteli 1 hafta olmuş Bi sefer tek ilişkiye girdim artık ilişkiden bile soğudum
Bazen düşünüyorum acaba şu bilemeden hamile kalanlar nasıl kalıyor 🙄
Onu bende anlamıyorum soruyorum bide utanmadan hamile kalanlara diyor Biri diyor prezervatif patladı öbürü diyor sprel var ama oldu diyor bu Bi tek bize denk gelmiyor 😂

Kızlarrrrrrr acil yardım nolur ben sabah test yaptım işe geç kaldığım için sadece 5 dakika bakabildim çizgi çıkmayınca bıraktım gittim eve geldim testte çizgi var sizce kuramamıdır testlerden biri bir gebenin günlüğünün diğeride innovitanın
Canım ben birkaç yerde bu bir bebenin günlüğünün gebelik testlerinin çizgi çıkardığını okumuştum ama inşallah bebiştendir seninki🤲🏻🤲🏻 başka marka da dene istersen aşkım

X