💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ben kaç tane rüya gördüm bi bilsen
Çok şükür Bi evladım var 🙏
Eşim çok relax Bi insandır, zaten buda Olmassa ilaç, iğne, hormon hiçbısekılde istemıyor.
Sıkma canını akışına bırakırız dıyor, zaten bu sekılde çok araştırıp, kafa yorduğum için çok kızıyordu bna..
Ovülasyon zamanı (adet ortası) 3er gün arayla 3-4 kez ilişki düşünüyorum bundan sonra
Gün aşırı ilişki çok yorucu Gercekten, çok gerıldık
Rabbim herkesin gönlüne göre versın 🙏💕
Bu 3er gun ara olayi mantikli bence canim👌 yumurtlamayi kacirdim mi stresine de girmemeyi basarirsan eger olmamasi icin bir sebep göremiyorum 😌 cok sık iliskide olmuyor genel olarak gözlemim bu yönde bu grupta okuduklarimdan cikardigima göre..

Kizlar femera ile yumurta büyüttük 9 da catlaama iğnesi yaptık test yaptım ilk 15 Mart'ta negatif bugün yaptım 20 Mart negatif 11.gunum oluyor topikte filan hiç denk geldiniz mi bu tarihlerden sonra pozitife dönen beklemeli miyim hayalet cizgi dahil olmadı 6. Gün itibariyle
Bence 12. Gunu de bir gör canim.. 12 rakami onemli bu sitede🤣

3 tane ayrı uzmana gösterdim biri Kayseri’de biri İstanbul’da biri burda. Hepsi de hidrosalpinks dedi. Alınmazsa tüp bebek bile tutmaz dediler. 22 bin diyor özeller ameliyat için. Devlette zaten hsgye bile yalvar yakar baktırdım. Sinirlerim alt üst oldu…
Böyle zor dönemlerde hep her zorluğun ardından kolaylık vardır ayetini tekrarlarım. İnşirah suresi dinlerim bol bol. İnşAllah seni de ferahlığa kavuştursun canım. Tedavisi var bak çok şükür. Belki bu süreç seni çok daha tehlikeli durumlardan koruyacak. Sabırla bugünlerin geçeceğini bilerek ilerle canım bu süreçte yalnız değilsin unutma

Kizlar reglin ertesi gunu basladigim ovu testlerim.. 3 gundur yapiyorum daha. Ilk testte gorulen pik olamaz degil mi? Giderek silinmeye basladi sanki hic yukselmeyecekmis gibi. Reglin 7.gununde de yumurtlama olmaz heralde diye düşünüyorum

Kizlar reglin ertesi gunu basladigim ovu testlerim.. 3 gundur yapiyorum daha. Ilk testte gorulen pik olamaz degil mi? Giderek silinmeye basladi sanki hic yukselmeyecekmis gibi. Reglin 7.gununde de yumurtlama olmaz heralde diye düşünüyorum

Eklentiler

• 20230320_184842.jpg
    20230320_184842.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 83
Bence pik degil ve ben de adet sonrası hemen basladım ara ara böyle cizgiler olustu ama yumurtlama günü bayagı bordo renk oldu, laboquick kullanıyorum

Bence pik degil ve ben de adet sonrası hemen basladım ara ara böyle cizgiler olustu ama yumurtlama günü bayagı bordo renk oldu, laboquick kullanıyorum
Ayy iyi bunu duyduguma cok sevindim. Cunku meraktan yapmistim hic hazirligim yoktu😄😄 14 gun gibi bekliyorum cunku olursa yumurtlamayi.. bu testler de laboquick

Bu 3er gun ara olayi mantikli bence canim👌 yumurtlamayi kacirdim mi stresine de girmemeyi basarirsan eger olmamasi icin bir sebep göremiyorum 😌 cok sık iliskide olmuyor genel olarak gözlemim bu yönde bu grupta okuduklarimdan cikardigima göre..
Cnm ben hamile kalabılıyorum bu yaşımda
Bak 5 ayda 2 kere kaldım
Ama devamı yok 😔

Canim sen her ihtimale karşı değerlendirdin mi peki? Adet sonrası yumurtlayan duydum. Ama senin olmayadabilir bunu ilerki günlerde görürüz anca

Freely testi bana kafayı yedirtecek. Sabah predictor ile negatif çıktı ama akşam testi yapim dedim dünden daha yoğun bir gölge görüyorum bu sefer. Valla hamile değilsem artık freely de benim için güvensiz testler arasına girecek. Ateşimi ölçtüm demin 37.2

Screen Shot 2023-03-20 at 19.17.52.png

Freely testi bana kafayı yedirtecek. Sabah predictor ile negatif çıktı ama akşam testi yapim dedim dünden daha yoğun bir gölge görüyorum bu sefer. Valla hamile değilsem artık freely de benim için güvensiz testler arasına girecek. Ateşimi ölçtüm demin 37.2

Eki Görüntüle 3221033
Kuzum bunda görünüyor gölge de değil bence baya görünüyor

X