2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Dün doktora gittim keseyi görmek için, iki kese göründü :) haftaya tekrar bakıp kesinleştirelim dedi doktorum. Bu arada geçen hafta ilk kan verdiğimde progesteron değerim 40ın üzerinde çıkmıştı ilaç kullanmamama rağmen... Sebebinin çoğul gebelik olabileceğini söyledi doktorum.
Ya ne güzellll😍 aile de kimde var

Kızlar benimde bugün her günden daha kötü midem. Bulantı gibide değil çok farklı. Ne olacak böyle 😑
Her sabah bulantım olsun olmasin prilam dr içiyorum aşırı rahatım icmezsem o günüm zehir oluyor bulantı için mutlaka doktorunuzdan bişey yazmasını isteyin

5 +3 de doktora gidicem kalp atışı duyulmaz o zaman değil mi 😒 bulunduğumuz yer ilçe çünkü doktor 2 saat uzaklıkta gitmişken duyarız diyordum ama erken sanırım daha

5 +3 de doktora gidicem kalp atışı duyulmaz o zaman değil mi 😒 bulunduğumuz yer ilçe çünkü doktor 2 saat uzaklıkta gitmişken duyarız diyordum ama erken sanırım daha
Evet biraz erken bir tarih ama ben vajinal ultrasonda 5+6 da duyabildim. Ama karından asla duyulmaz,

Kızlar merhaba benim gibi ikinci bebeğini bekleyen var mı ? Varsa ilkiyle kaç yaş var arada 😀
Benim 3. olacak inşallah :anneadayı: büyük 11 küçük 4 yaşında
Kızlar kaç yaşındasınız. Çocuğunuzu kaç yaşında elinize alıcaksınız :)
34 yaşındayım 35 de doğacak bebişimiz
Kızlar mide bulantınız nasıl? Benim hiç midem bulanmadı daha 5+0 dayım
6+2 deyim hazımsızlık ve şişkinlik dışında bulantı yok. Bu 3. bebişim diğer iki oğlumda da olmamıştı benim bu da oğlan mı diye düşünmüyor değilim yani:KK48::KK48::KK48:

X