2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Özel hastane olduğu için güvenerek gittim bide, kaç gündür psikolojim bozulmuş durmadan ağlıyorum
Sakın moralinizi bozmayın ve kürtajı asla kabul etmeden o doktordan koşarak uzaklaşın. Yaşadığınız süreç gayet normal adetimin üstünden bir hafta geçti ben bugün yeni gördüm keseyi o da minicik yani. İçinizi ferah tutun🌸

Sakın moralinizi bozmayın ve kürtajı asla kabul etmeden o doktordan koşarak uzaklaşın. Yaşadığınız süreç gayet normal adetimin üstünden bir hafta geçti ben bugün yeni gördüm keseyi o da minicik yani. İçinizi ferah tutun🌸
Teşekkür ederim ben umudumu kesmiştim artık ne olacaksa olsun diyordum ama bu yorumları görünce biraz olsa içim rahatladı inşallah yarın güzel haber alırım 🤲🥲

Kızlar kese gözüktü çok şükür 💕 5+2 sata göre ama doktor 4+6 dedi. İnşallah sağlıkla kucağıma alırım 🥰

Eklentiler

• 37D65765-698F-467D-B135-0A91223EC592.jpeg
    37D65765-698F-467D-B135-0A91223EC592.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 62
Bende 6 haftalığım.☺️ Ultrason a gitmedim daha ama internette karşılaştırdığım ultrason görüntülerle aynı. Böyle olması normal daha çok küçük. 8/9 haftadan sonra daha yuvarlaklaşır
Bir düşüğüm var onun 6 haftalık ultrason görüntüsüyle kıyaslıyorum o yusyuvarlaktı ama inşallah buda normaldir dünden beri kendimi yedim bitirdim üzüntüden

Bende koyu kahverengi lekeler oluyor Dr onuda normal bulmadı. Kese olmamasına rağmen düşük yapmamam için bana ilaç verdi 3 gün kullandıktan sonra ilacı kullanma dedi
Lekelenme bendede vrdi cnm bnde igne vurdurdum herlde cogu kiside okuyor bakalm Allaha emnt insaallah yavrularimiz

Kizlar selam lekelenmem dolayisi ile acil dr a gittim igne vurdurdum. Dr karnimdan keseyi gordu ama dediki 6 haftaliktir bu olcum yapmadida karindan gozukmez dedi kucuk olsa
kese var ama yolk sac görünmedi karindan oldugu icinmi acaba
veya daha kucuk haftalarda keseyi karnindan gozuken oldumu ?

Son düzenleme:
Kızlar siz ne kadar kan testi yaptırdınız. Ben 9 11 ve dün kan testi yaptırdım yarın da yaptırmam gerekiyor mu? Ne zamana kadar yaptırayım? Birde yarın tam 4 haftalık olacak karnım şiş benim baya sanki kilo aldım 3 günde yani normal mi böyle ilk aydan anlamadım 😀

Merhaba kızlar ben 6+3teyim geçen cuma gün boyu peçeteye pembe kahve sümüğümsü akıntı geldi o akşam acile gittim vajinal ultrason yaptılar bişe yok dediler. Bugün tekrar aynısı ve daha fazla geliyo. Ve iki haftadır çok sancı çekiyorum bugün iyice arttı. Benim gibi olan var mı ne yapmalıyım
Progestan kullaniyor musun

Kızlar beta yükselmiyordu 400 - 500 yükseldi bebek sağlıksız dedi 6 hafta +3 günlük dün gece kanama adet ağrısı ağrıyla düşürdüm bebeğimi bugün baktırdım kesede gözükmüyordu 1 hafta sonra gel parça var mı bakalım dediler bir daha ne zaman yapabilirim çok hevesliydim ilkti
Bende geçen hafta düşük yaptım cnm kendi kanamayla gitti kese doktor 1 adet kanamasından sonra korunma dedi kürtaj olmadığı için beklemeye gerek yokmuş

Kizlar selam lekelenmem dolayisi ile acil dr a gittim igne vurdurdum. Dr karnimdan keseyi gordu ama dediki 6 haftaliktir bu olcum yapmadida karindan gozukmez dedi kucuk olsa
kese var ama yolk sac görünmedi karindan oldugu icinmi acaba
veya daha kucuk haftalarda keseyi karnindan gozuken oldumu ?
Benim 5+6da vajinal ultrasonda yolk gözüktü. Ertesi gün karından baktı yolk kese görünmüyordu. Yani 6da karından görünmemesi normal. Vajinal ultrason ile karından ultrason arasında bir hafta oynuyor. Yani bu mantıkla ortalama 7. Hafta yolk kese görünür. Tabi herkesin farklıdır belki bilemiyorum da bende böyle oldu ve ilk gebeliğim ☺️

Benim 5+6da vajinal ultrasonda yolk gözüktü. Ertesi gün karından baktı yolk kese görünmüyordu. Yani 6da karından görünmemesi normal. Vajinal ultrason ile karından ultrason arasında bir hafta oynuyor. Yani bu mantıkla ortalama 7. Hafta yolk kese görünür. Tabi herkesin farklıdır belki bilemiyorum da bende böyle oldu ve ilk gebeliğim ☺️
İcim rahatladi cnm bende yokmu acaba dedm smdi cuma baska hastaneye randevu aldm orda vajinal baktiririm bugun lekelenmem ve agrim var diye bakamadik karindn bakabildik. İnsallah bnmde en azindan yolk sac gozukur. Neyseki dış gebelikten aşırı korkuyordum o deilmis sukur.Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin ins aminnnn

İcim rahatladi cnm bende yokmu acaba dedm smdi cuma baska hastaneye randevu aldm orda vajinal baktiririm bugun lekelenmem ve agrim var diye bakamadik karindn bakabildik. İnsallah bnmde en azindan yolk sac gozukur. Neyseki dış gebelikten aşırı korkuyordum o deilmis sukur.Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin ins aminnnn
Once dış gebelik mi derler sonra boş gebelik mi derler. Derler de derler. İnsanı her türlü korkutuyorlar. Siz icinizi ferah tutun. Allah'ın izni ile hiçbir şey olmaz

Once dış gebelik mi derler sonra boş gebelik mi derler. Derler de derler. İnsanı her türlü korkutuyorlar. Siz icinizi ferah tutun. Allah'ın izni ile hiçbir şey olmaz
Aynen simdide bos gebelikmi diye dusunuom :) ama karindn bakti ondn goremedi herlde dedginize gore bu mümkün. Cuma bakalm ins kesinlesir artk
Pco var bende daha haftami bile bilmiorm ya ogreneli on gun oldu ilginc :)))

Ben heyecandan doktora sormayı unuttum kaç haftalık gösteriyor diye . Kasıklarım çok agrıyor birde belim . Kan pıhtılaşmam var benım keseyı görmedik ama geçmişim karanlık dıye hemen başladık bugun iğneye . 1 iğnemi oldum 🤲🏻

Ben heyecandan doktora sormayı unuttum kaç haftalık gösteriyor diye . Kasıklarım çok agrıyor birde belim . Kan pıhtılaşmam var benım keseyı görmedik ama geçmişim karanlık dıye hemen başladık bugun iğneye . 1 iğnemi oldum 🤲🏻
Benim ultrason fotoğrafi üzerinde haftam yazıyor. Sizin yazmıyor mu

X