2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İlk düzenli artış sağlayıp sonra mı artmamaya başladı. Ne kadar fazla düşük oluyor ya artık
İlk 3 mart 700 lerdeydi 9 mart 1080 12 mart 1600 sağlıksız artış dedi ve alttan ve karından baktı düşük olacak sağlıksız gebelik dedikten sonra gece düşük oldu

İlk 3 mart 700 lerdeydi 9 mart 1080 12 mart 1600 sağlıksız artış dedi ve alttan ve karından baktı düşük olacak sağlıksız gebelik dedikten sonra gece düşük oldu
Anladım canım Allah bir dahakine sağlıklı bir gebelik nasip etsin sana inşallah 🙏 benimde hem miyomum var hem de eşimle kan uyuşmazlığı var düşük de bir tehlike tabi benim içinde, Allah göstermesin inşallah 🙏

Bnde sole pecete koyuyorm kanama deilde bir kahvemsi birsy bulasmis cokcok az acaba diorm kanamami bu akintimi ama silince gelmedi sdce peceye bulasms bunlr akintimi acaba
Ben yaşadım canım yerleşme kanaması diyorlar birgün kadar silince sadece gördüm ve şuan 7 haftalik hamileyim 😊

Merhaba kızlar ben 6+3teyim geçen cuma gün boyu peçeteye pembe kahve sümüğümsü akıntı geldi o akşam acile gittim vajinal ultrason yaptılar bişe yok dediler. Bugün tekrar aynısı ve daha fazla geliyo. Ve iki haftadır çok sancı çekiyorum bugün iyice arttı. Benim gibi olan var mı ne yapmalıyım

O dr tam bi m.l
Ne alaka ya adetine iki gun kala bu beta surda sorsan bes kiside anca ckar. Degeriniz mukemmel
İki gun sonra tekrr kan verin
2 katina cikarsa şimdilik hersy nornal ins
Sonrasinda da kendniz hesaplayin 2000-3000 olunca dr a gidin ve keseyi gorun insaallah.
Kolumu delik deşik ettiler kan alıyorlar habire, Dr u değiştirecem zaten hep olumsuz konuşuyor ve bir açıklama yapmıyor sadece sağlıksız bir gebelik olabilir diyor nedenini soruyoruz değeri iyi çıkmıyor diyor ama burda bi kaç kişinin beta değerlerini okudum benimkinin de normal olduğunu düşünüyorum. adetim de daha gecikmemiş bu kadar kan almalarını normal bulmadım açıkçası

O dr tam bi m.l
Ne alaka ya adetine iki gun kala bu beta surda sorsan bes kiside anca ckar. Degeriniz mukemmel
İki gun sonra tekrr kan verin
2 katina cikarsa şimdilik hersy nornal ins
Sonrasinda da kendniz hesaplayin 2000-3000 olunca dr a gidin ve keseyi gorun insaallah.
Bende koyu kahverengi lekeler oluyor Dr onuda normal bulmadı. Kese olmamasına rağmen düşük yapmamam için bana ilaç verdi 3 gün kullandıktan sonra ilacı kullanma dedi

Doktor ağır saçmalamış . Lütfen sakin ol beta hcg değerin adetine iki gün kala için çok güzel. Ben regl günümde 141 ile öğrendim . Önemli olan iki günde ikiye katlaması . 4-5 gün sonra keseyi görebilirsiniz küçük bi hesap yapınca . Hayırlı olsun 🥰
Çok teşekkür ederim içime su serptiniz 🥹 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Canım benim öncelikle hayırlı olsun. Arkadaşlardan yazan olmuş doktor onlineden de derslere pek katılmamış sanırım. Sakın bıçak altına yatma. Eğer istediğin ve kabul ettiğin bir bebekse yemene içmene dikkat et. Uzanma yüksek yerlere. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲🏻 bu değerde kese yok demek için önce bantlanmamak için yumuşatarak yazıyorum Namus ve karakter eksikliği olan ve şeref yoksunu olmalı. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın
Bende şaşırdım bide kese yok diyip kürtaj olacağımı söylüyor madem kese yok neyin kürtajını yapıyorsun anlamadım benim ilk gebeliğim ve bişey bilmiyorum o yüzden size sormak istedim yanlış bişey yapmamak için, çok istiyorum bir bebek sahibi olmayı Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 🥹

Çok teşekkür ederim içime su serptiniz 🥹 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin inşallah ,doktorunuzu değiştirin. Hani desem ki değerler düzgün artmıyor sağlıksız şüphesi var. Öyle olsa bile onu netleştirmeden ultrasonda asla kürtaj yapamazlar . Değerin henüz küçük böyle anlaşılmaz .

Amin inşallah ,doktorunuzu değiştirin. Hani desem ki değerler düzgün artmıyor sağlıksız şüphesi var. Öyle olsa bile onu netleştirmeden ultrasonda asla kürtaj yapamazlar . Değerin henüz küçük böyle anlaşılmaz .

regl gunumde 340 ıle hamıle oldugumu ogrendım degerınız gayet guzel, bu degerde kese gorunmemesı de gayet olagan ve dogal doktor onlıne mı mezun olmus acaba ? acıl doktoru degıl uzman bı doktora gıdın bıraz reglın gecınce
Gerçekten mi 🥹 Allah razı olsun sizden hemen öyle yapacam zaten ilk işim o olacak

Bende şaşırdım bide kese yok diyip kürtaj olacağımı söylüyor madem kese yok neyin kürtajını yapıyorsun anlamadım benim ilk gebeliğim ve bişey bilmiyorum o yüzden size sormak istedim yanlış bişey yapmamak için, çok istiyorum bir bebek sahibi olmayı Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 🥹
Hayırlı olsun canım tebrikler o halde. Tekrar test yaptırdın mı peki. 2 günde bir 2 katı artış olması hedefleniyor. Sen tekrar bi beta baktır aynı hastanede aynı saatlerde

Banada normal gelmedi o yüzden internette araştırmalar yaptım değerlerim gayet normalmiş benim. Dr neye vararak böyle dedi hiç anlamadım 🥲 yarın sabah yine gidecem aç karnına saat 8 de gel dedi bide öyle bakacam dedi bakalım ne diyecek sonra başka bir hastaneye görünecem ordan sonra inşallah güzel haberler alırım 🤲

Banada normal gelmedi o yüzden internette araştırmalar yaptım değerlerim gayet normalmiş benim. Dr neye vararak böyle dedi hiç anlamadım 🥲 yarın sabah yine gidecem aç karnına saat 8 de gel dedi bide öyle bakacam dedi bakalım ne diyecek sonra başka bir hastaneye görünecem ordan sonra inşallah güzel haberler alırım 🤲
Kürtaj derse yine asla kabul etme imza atma çık hastaneden canım

Merhaba ani bir sağlık sorunuyla hastaneye gittim kan istediler gebe olduğumu söyledi dr. adetime 5 gün kala öğrendim şuan 2 günüm kaldı ve kesenin görünmediğini ve beta değerinin 380 çıktığını söyledi çok düşük o yüzden sağlıklı bir gebelik gibi görünmüyor kürtaj yapabiliriz dedi doktorum. sizce normal mi doktorun söylediği? 😔 Bu arada bebeğin 2 haftalık olduğunu düşünüyorum ben
Beta değerlerinin 2 günde bir 2 katı veya en az %66 artması gerekiyor sen sağlık ocağında takip edip o şekilde doktora git transvajinalde kese 1500 sonrası ( benim 2200 de görüldü) , 6500 sonrası isa karından ultrason ile kese görülüyormuş bende bir doktorun yüzünden dış gebelik diyerek sevk edildim ama gittiğim yerde kese görüldü bu yüzden sakın tek doktorla kalıp kürtaj olma değerlerini takip et kese için belirli bhcg gerekli zaten

Hayırlı olsun canım tebrikler o halde. Tekrar test yaptırdın mı peki. 2 günde bir 2 katı artış olması hedefleniyor. Sen tekrar bi beta baktır aynı hastanede aynı saatte

Beta değerlerinin 2 günde bir 2 katı veya en az %66 artması gerekiyor sen sağlık ocağında takip edip o şekilde doktora git transvajinalde kese 1500 sonrası ( benim 2200 de görüldü) , 6500 sonrası isa karından ultrason ile kese görülüyormuş bende bir doktorun yüzünden dış gebelik diyerek sevk edildim ama gittiğim yerde kese görüldü bu yüzden sakın tek doktorla kalıp kürtaj olma değerlerini takip et kese için belirli bhcg gerekli zaten

2200 kaçıncı haftanızda gördünüz peki?

X