2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba kızlar sat 25 ocaktı ama 2 gün önce düşük yaptım ben önce kahverengi lekelenme sonra kırmızıya döndü ve kendiliğinde düştü kese zaten bebek oluşmamıştı daha kürtaja gerek kalmadı 1 adet sonrası tekrar deneyebilirsiniz dedi doktor sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız inş sağlıklı gebelikler diliyorum size.
Geçmiş olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günleri nasip etsin 🤲🏼

Merhaba kızlar sat 25 ocaktı ama 2 gün önce düşük yaptım ben önce kahverengi lekelenme sonra kırmızıya döndü ve kendiliğinde düştü kese zaten bebek oluşmamıştı daha kürtaja gerek kalmadı 1 adet sonrası tekrar deneyebilirsiniz dedi doktor sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız inş sağlıklı gebelikler diliyorum size.
Geçmiş olsun. İnşallah en kısa sürede hamile kalıp, sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Benim öğürme şeklinde oluyor birde normalde hiç koku alan biri değilim kokular nasıl belirgin şu an:))
Benimde baştan beri koku hassasiyetim vardı mide bulantımda 2 gündür başladı bi arkadaşım hamileyken su bile kokuyor içemiyorum demişti bende kendi kendime abartıyor demiştim şimdi aynısını yaşıyorum 😂

Ben bu gün dayanamayıp evimin yakınındaki başka bir hastaneye gittim. Burada tecrübeli anneler cihaz kaynaklı farklılıklar olabileceğinden bahsetmişti. Doktor iki kesede de yolk keselerini gördü ve bana gösterdi. Şükür biraz daha rahatladım. Bende 8 yıldır evliyim. 8. Tüp bebek tedavim. Ve ilk defa tedavi sonrası pozitif görüyorum. Heyecan korku tamamen bundan kaynaklı. Hepimiz maddi kısmı hiç önemli değil çalışır yerine koyarız, manevi çok yoruluyoruz. Rabbim isteyen hiç bir kadını evlatla imtihan etmesin. İsteyen herkesin kucağını doldursun diye dua ediyorum. 🤲🏻🤲🏻
8 deneme buzdağının görünen kısmı belki onlarca kez negatif oldu aslında. Olumsuz duygular insanların hormonlarına tesir ediyor vücudun anneliğe elverişli olması için sakın olmak zorundayız sabırla beklemek gerekiyor

Benim de oldu, açık kahve rengi, pudramsı bir renk, akıntı gibi. Regle 6 gün vardı. Biraz akşam biraz da ertesi sabah geldi.
İnşallah yerleşmedir sizinki de 🤲🏻🤍

Canımm, gözün aydın 🥰🤍 Maşallah, çok sevindim 🥰 sağlıkla büyüsünler 🤲🏻🤍

Hiç normal değil bence ☹️ Vitamin eksikliği olabilir mi acaba, doktorunuza danıştınız mı?
Magnezyum takviyesi ağrıları hafifletiyor ama ihtiyacınızı doktorunuz belirlemeli.
Allah şifa versin 🤲🏻 Bebeğiniz sağlıkla büyüsün 🤲🏻🥰
Malesef yerleşme değilmiş sabah kalktıgımda regl olmuşum 🥲

• Üzgünüm
Reactions: iLk
Ben sigara içiyorum normalde beni sigara içmemek çok zorluyor bir iki nefes alıyorum eşimden falan ama 4 gün oldu öğreneli 4 gündür içmiyorum çok zor geliyor

Ben geç gidicem 7 haftada gidicem kese ve kalp atışı ayni anda görmek için diğer türlü stresli oluyor keseye gidip kalp atışı duyulacakmı dolu mu boşmu diye düşünmek bir boş gebelik yaşadım çünkü aksi bir durum olmaz sa 7 haftama denk geliyor 24 ü
Aynen bende 30 gidicem 7 haftam oluot o günü ikisini bir görmem icin transfer 27 subata olmusdum

Randevuyu tam 7. Haftaya denk gelecek şekilde aldım garanti olsun kese kalp atışı ☺️ ben de bugün akşam 4 buçukta verebilcem malesef geçenkini 10da vermiştim o kadar oynama yapmaz heralde bakalım kaç çıkacak 🥰
Kan testi vermeye nereye gidiyosunuz saglik ocağına mi?

Ben sigara içiyorum normalde beni sigara içmemek çok zorluyor bir iki nefes alıyorum eşimden falan ama 4 gün oldu öğreneli 4 gündür içmiyorum çok zor geliyor
Ben de öğrendiğimden beri günde bir tane ama çoğunlukla hiç içmiyorum . Öksürük başladı ben de sanırım balgam çıkarmaya çalışıyor vücut.

Ben de öğrendiğimden beri günde bir tane ama çoğunlukla hiç içmiyorum . Öksürük başladı ben de sanırım balgam çıkarmaya çalışıyor vücut.
Aynen canım bende sabaha kadar öksürüyorum içmiyorum niye öksürüyorum demiştim meğer vücut balgam atarmış 2 3 ay ortalama sürermiş o öksürük bir tane içiyorum ama sonra vicdan azabı çekiyorum artık hiç içmemeye çalışcam

Aynen canım bende sabaha kadar öksürüyorum içmiyorum niye öksürüyorum demiştim meğer vücut balgam atarmış 2 3 ay ortalama sürermiş o öksürük bir tane içiyorum ama sonra vicdan azabı çekiyorum artık hiç içmemeye çalışcam
Bende de öksürük var nerden çıktı bu diyorum bende :KK43: şu sigara lanetiymiş

Merhaba aranıza da ben de katıldım 🥰 sat a göre 14 kasım veriyor doğum tarihini😁
Hepimiz sağlıkla mutlu bir hamilelik süreci geçirip, evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah
Hoş geldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah :KK36: Ne zaman öğrendiniz ? Benim de 10 kasım görünüyor şuan :)

Bugün kan testi yaptırdım 4. Haftanın içindeyim beta 38691 çıktı çok yüksek geldi bana, ailede ikiz yokken ikiz olabilir mi? Başka bir sebebi var mıdır yüksek betanın

Amin inşallah 🥰Son adet tarihim 7 şubat 1 hafta gecikince evde test yaptım çift çizgi çikti bugün de ona testi yaptırdım
Cnm tebrik ederim normal cunku soyledigine gore 6. Haftana girmek uzeresindir. oyuzden bu beta normal. Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin aminnn

Bugün kan testi yaptırdım 4. Haftanın içindeyim beta 38691 çıktı çok yüksek geldi bana, ailede ikiz yokken ikiz olabilir mi? Başka bir sebebi var mıdır yüksek betanın
Ay hiç bilemiyorum niye yüksek olur ki, belki de sizinki öyledir herkesin hamileliği kendine has çünkü. Ben geçen salı 255'le öğrendim cuma 1196 oldu. Bu cuma kontrolüm var. Son adet tarihim benim de 3 Şubat :)

Benim de bugün 5+3 olması lazım normalde :)

Kızlar mide bulantınız için ne yapıyorsunuz ben beyaz leblebi yiyorum ama hala iyi değilim:KK43:

X