2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Çok şükür, kahverengi lekelerim ilk 2 gün fazlaydı ama bugün hiç gelmedi. İnşallah gelmez de içim daha rahat olur.
Değerin güzel artmış içini ferah tut . Ama doğru ölçüm için 2 günde bir ya da 4 günde bir vermelisin kan. Ben daha önce dış gebelik geçirdim beta hcg ancak 4 günde ikiye katlıyordu yani iki günde %40 %50 artmış oluyordu . Aynı zamanda sürekli kahverengi çamur gibi yoğun kanamalarım oluyordu . En net belirtisi beya hcgen anlaşılıyor .

Bugünkü sonucum da 350 çıktı maşallah iki gün önce 153 dü 2 hafta daha bekleyip doktora giderim bende şu an daha 3 hafta 5 gün görünüyor

11 martta beta 815di bugün 1600 küsür olması gerekiyor 2 katı yarın kontrolüm var
Evet en az 1500 bnm onceki gebeligimde 3500 iken gozuktu ,2400 iken gorememistik oyuzdn bn 3000 de gitcm. Zor gbler gecirmistm baya oyuzdn biraz dha garanti olsn istitorum.insallah yarin guzel hberlerlr gelin ♥️🙏

Evet en az 1500 olmaliymis bnm onceki gebeligimde 3500 iken gozuktu ,2400 iken gorememistik oyuzdn bn 3000 de gitcm. Zor gunler gecirmistm baya oyuzdn biraz dha garanti olsn istitorum.insallah guzel hberlerlr gelin ♥️🙏
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız miniklerimizi. Cuma günü kontrolüm var yine buraya yazarım zaten :)

Ovülasyon testi yapmıştım canım sat 15 Şubattı 27 şubat yumurta çatladı bugün adetimin 3 günü olması gerekiyordu normale göre yüksek mi gidiyor şu an
Kuzum her kadının farklı gidiyor mesela benim 20 Şubat yumurtlamam oldu son ilişkimde o gündü zaten. Beklemen Regl günümde veya bir gğn geçtiğinde ilk baktırdım 141 di iki gün sonra 315 ti. 4 gğn sonra 1333 ti yani ikş günde ikiye katlayarak gideriyor . Ama kimisi bat de benden yüksek hcg ile öğreniyor ve bir günde ikiye katlayarak ilerliyor . Kötü bişey değil hızlı ilerliyor bebişinz🥰 belki de ikizdir 😜

Ben sigara içiyorum normalde beni sigara içmemek çok zorluyor bir iki nefes alıyorum eşimden falan ama 4 gün oldu öğreneli 4 gündür içmiyorum çok zor geliyor
Ben de sigara kullanıyordum. Hemen bırakmak da bedene zarar veriyor. Ben başta günde bir bilemedin iki içtim. Sonra yarım derken şimdi hiç içmiyorum. Zaten bir gün hiç içme kokusu mideni bulandırıyor. Benim kokusuna midem bulaniyor şu anda. Eşime de balkonda iç diyorum. Kendi üstüne çok gitme. Çünkü bu sefer stres yapıyor ☺️

Kuzum her kadının farklı gidiyor mesela benim 20 Şubat yumurtlamam oldu son ilişkimde o gündü zaten. Beklemen Regl günümde veya bir gğn geçtiğinde ilk baktırdım 141 di iki gün sonra 315 ti. 4 gğn sonra 1333 ti yani ikş günde ikiye katlayarak gideriyor . Ama kimisi bat de benden yüksek hcg ile öğreniyor ve bir günde ikiye katlayarak ilerliyor . Kötü bişey değil hızlı ilerliyor bebişinz🥰 belki de ikizdir 😜
Valla benimde gönlümden çok ikiz geçiyor da hayırlısı ve sağlıklısı olsun 🙈🙏

Bugünkü sonucum da 350 çıktı maşallah iki gün önce 153 dü 2 hafta daha bekleyip doktora giderim bende şu an daha 3 hafta 5 gün görünüyor
Sizinle aynıyız sanırım, benim de bat 14 Şubat 3+5teyim. Hayırla sağlıkla alırız inşallah kucaklarımıza

Ben de sigara kullanıyordum. Hemen bırakmak da bedene zarar veriyor. Ben başta günde bir bilemedin iki içtim. Sonra yarım derken şimdi hiç içmiyorum. Zaten bir gün hiç içme kokusu mideni bulandırıyor. Benim kokusuna midem bulaniyor şu anda. Eşime de balkonda iç diyorum. Kendi üstüne çok gitme. Çünkü bu sefer stres yapıyor ☺️
Geçen sadece günde bir tane içtim sonra bir midem bulandı. Zor oluyor da alışmak lazım bir kaç güne de hiç aramam herhalde. Küçücük birşey sigara bizi bile ne kadar etkiliyor içsem vicdan azabı yaparım zaten içim rahat edemez Allah korusun bişey olur diye.

X