2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben inanıyorum bu ikincisi güzel gecicek inşaallah 😊 genelde birincisini kötü geçirenler ikincide çok rahat geciriyormus ona güveniyorum bakalım 😁 şuan çok erken zaten devamlı bulantı için. İnşallah güzel geçer ben ilkinde full yatmıştım. Şimdi oğlum 1buçuk yaşında beni asla yatirmiyor akşama kadar peşinde koşturuyor 😁😁😁
Aa yanlıs okumusum kötü gecirenler demişsin o zman iyi geciren kötü geciriyor😂😂😂

Hiç bir departmana söylemedim kendi yöneticime bile kalp atışını duymadan söylemek istemiyorum. Kalp atışını duyduğumda yöneticime söyleyeceğim ama insan kaynakları için en erken 2.ayın sonunu istiyorum 10-12.haftada risk minimuma insin 😊 Bide nazar değmesin 🙈
Yaa ben de insan kaynaklarına bugün söylesem mi diyordum ama bilmiyorum kalp atışını da görmedik, şu an sadece keseyi gördüm kafam çok karışık 😅

süt ürünleri ve et tüketimini pek önermediğini söyledi ama çok geniş kapsamlı bir kısıtlama bu. Başka bunu öneren doktor oldu mu?
Benim doktorum soledi bana cnku bnde tansiyon var
Sizede soyleme nedenide hamilelikte protein kacagi sık rastlanan bir sorun ondan. Tuz tuketimide normal seviyede tutulmalı hamilelikte

Kızlar kilo alan oldu mu hiç? Şu anki kilolar kan artışından falan mı oluyor yoksa direkt kendim mi kilo almışım😅 öğrendiğimden beri ara ara tartiliyorum 1 gram oynamamisti tartı şimdi 200 gram artmış 🥴

Yatıyorum canım sadece wc ve yemek yemek için kalkıyorum. Sol kasıkta batma şeklinde ağrı var normal mi acaba? Kahverengi lekelenmeler devam ediyor. Bişey yoktur inşallah. Sürekli dua ediyorum. Hep soru işaretleri ile geçiyo bu ilk dönemler 😔
Benimde lekelenmem vardi ozele gittim o ulac verdi devlet vermedi sonra kesildi cnm bnce bir ozel dr a gidin genelde devlet bebek gormeden vermiyor ilac. Gecmis olsun dinlenin bolbol ve su icin

Yatıyorum canım sadece wc ve yemek yemek için kalkıyorum. Sol kasıkta batma şeklinde ağrı var normal mi acaba? Kahverengi lekelenmeler devam ediyor. Bişey yoktur inşallah. Sürekli dua ediyorum. Hep soru işaretleri ile geçiyo bu ilk dönemler 😔
Normalde benimde sağ sol kasığımda ağrı oluyor ama lekelenme için bişey diyemeyeceğim canım bol su iç ilaç verdiyse eğer doktorun aksatmadan aynı saatte iç tabi birde en önemlisi çokça dua et biraz açık olucak ama ilişkidende uzak durmanı tavsiye ederim

Hamilelik 4 aya indirilsin birde 😀 9 ay valla uzunmuş ya geçmiyor günler 😌 ama bulantı ah o bulantı berbat bişey sabah uyanır uyanmaz midem şaha kalktı yine ya bir dur yemek yiyim önce sonra başla yook 😒
Dün bende de iştah kesilmesi olmuştu. Ay nazar değdi geldi belirtiler dedim. Akşam oldu aylardir yemek yemiyor gibi herşeyi canım istiyor 😂 kalktım akşam akşam kendime biseyler hazırladım 🙈 iştahım anlık gitmiş galiba 😂

Hanımlar size durumumu rapor et etmek istiyorum 😃
Oruç tutuyorum ve sahurda hiç bir şey yiyemiyorum sahur etmeden oruç tutuyorum diyebilirim..
Ve 2 demlik çay bitiren ben çaydan tiksiniyorum

Çok şükür ben de çok yemediğim halde rahat tutuyorum, sabahları midem bulanıyor ama sabah erkenden kalkıp işe geldiğim için diye düşünüyorum, hep böyle devam eder inşallah 🥰💐

Kızlar günaydın. Ben yatak döşek hastayım. Grip oldum kolumu kaldıramıyorum. Parol dışında da bir şey içemiyorum. Ben evde 20 aylıkta bir bebeğim var. Nasıl çabuk toparlarım önerilere açığım.
Hastalık bebeğime etki etmez inşallah.

Dün bende de iştah kesilmesi olmuştu. Ay nazar değdi geldi belirtiler dedim. Akşam oldu aylardir yemek yemiyor gibi herşeyi canım istiyor 😂 kalktım akşam akşam kendime biseyler hazırladım 🙈 iştahım anlık gitmiş galiba 😂
Benim iştah yok hiç ama karnım çok aç aylardır yemedim sanki dolabı açıyorum ne yesem diye yiyecek birşey bulamayıp ağlıyorum😀 keşke benimde iştahım açılsaydı biraz herşeyi yerdim 🙈

Ben işyerinde mecburen her şekle giriyorum. Fizyoterapistim, ağır da kaldırıyorum, eğiliyorum da şekilden şekle giriyorum inşallah bir şey olmaz. Dikkat etmeye çalışsak da bazı mesleklerde mümkün olmuyor :KK43:

Katılıyorum, ben de şantiye de çalışıyorum, mimarım, bazen çok yorulabiliyorum geçen hafta çok yorulduğum gün, akşam çok ağrım olmuştu, dikkat etmekte fayda var tabi. Allah yardımcımız olsun hepimizin💐

Benim iştah yok hiç ama karnım çok aç aylardır yemedim sanki dolabı açıyorum ne yesem diye yiyecek birşey bulamayıp ağlıyorum😀 keşke benimde iştahım açılsaydı biraz herşeyi yerdim 🙈
Ya ben de yasak olan herşeyi istiyorum 😂 tam olarak ne istediğimi anlatıyorum eşime hep içinde yememem gereken seyler oluyor ee zaten tadı veren de onlar 😂 o açlık durumu özellikle sabahları oluyor bende sanki çok uzun süredir yemek yememisim de açlıktan olcekmisim hissi😂

X