2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar kilo alan oldu mu hiç? Şu anki kilolar kan artışından falan mı oluyor yoksa direkt kendim mi kilo almışım😅 öğrendiğimden beri ara ara tartiliyorum 1 gram oynamamisti tartı şimdi 200 gram artmış 🥴

Benim 1 kilo kaybım oldu, annemin de bütün hamilelikleri öyle olmuş, normal diyor annem, son aylar kilo almış o da hamileliklerinde hep

Kızlar ya çok af edersiniz ama kabızlık sizde de var mı beni mahvetti internetten baktım bitki çayları da içemiyormuşuz sizin bi öneriniz var mı
Canım ben gece yatmadan bir bardak su ve sabah uyanır uyanmaz bir bardak su içiyorum. Beraberinde kuru kayısı, kuru incir de yiyebilirsin.

Evet, çok iştahsızım, hamile kalmadan öncede öyleydim, yemekle hiç aram yok. Şu an da zorla yiyorum, özellikle meyve hiç sevmem ama mecburen yiyorum 🥲
Ya benim de hiç meyve alışkanlığım yok, hatta şu aralar da hiç yememiş olabilirim 🥺 kuru meyvelerden yiyorum tatlı niyetine gibi. İştahım benim arttı bayağı ya çok kilo almam inşallah kontrollü ilerliyorum ama daha ilk aylar sonradan önünü alamicam sanki🥺😟

Ya benim de hiç meyve alışkanlığım yok, hatta şu aralar da hiç yememiş olabilirim 🥺 kuru meyvelerden yiyorum tatlı niyetine gibi. İştahım benim arttı bayağı ya çok kilo almam inşallah kontrollü ilerliyorum ama daha ilk aylar sonradan önünü alamicam sanki🥺😟

Almayız çok inşallah, ben de yemediğim zaman vicdan yapıyorum, portakal, muz, kivi tüketmeye çalışıyorum ama zorla canım hiç istemiyor, bir tek avokado seviyorum, onu severek yiyorum yemediğim şeyler içinde üzülüyorum bebeğimi düşünüp yemek için gayret ediyorum 😒

Almayız çok inşallah, ben de yemediğim zaman vicdan yapıyorum, portakal, muz, kivi tüketmeye çalışıyorum ama zorla canım hiç istemiyor, bir tek avokado seviyorum, onu severek yiyorum yemediğim şeyler içinde üzülüyorum bebeğimi düşünüp yemek için gayret ediyorum 😒
Meyve alışkanlığım olmayinca hiç aklıma gelmedi meyve 🥺 avokado her sabah yiyorum neredeyse onu seviyorum. Sabah kahvaltıma dikkat ediyorum yumurta avokado ceviz falan besleniyorum öğlen kuruyemiş yiyorum akşam da yemek. Dün de kuru meyvelerden yemeye başladım ama bunlar haricinde özellikle bir şey yiyeyim demedim hiç 🤷🏼‍♀️

Çok geçmiş olsun :KK43: Güzel haberlerle gel inşallah canim 🤲

Geçmiş olsun stres herşeyden daha zararlı. Allah'ın izniyle hiç birşey olmaz inşallah içini ferah tut canım🙏

Al_pi Al_pi cim lekelenmeden korkma hiç. Onun tek sebebi bebek bile olmayabilirmiş. İçini ferah tut🙏 iyi haberlerini bekliyoruz ❤️

Bence kotu Bı durum yoktur.. Haber ver mutlaka bizede

Geçmiş olsun canım güzel haberlerle gelirsin inşaallah 🌹

Al_pi Al_pi canim bisey yoktur insallah canini sıkma onceki gelen lekelenmenin devamıdır belki

Korkma canım, endişelenme, sen ve bebeğinde iyisiniz, hep iyiyi düşün, olabiliyor lekelenme
Hepinize teşekkür ederim ilginiz için . Doktor kanama alanı yok dedi baktı . Şükür kalp atımıda var herşey yolunda . İğne verdi yine vuruldum haftaya da vurul dedi bol bol dinlen dedi .
Sanırım bu erkek kız olsa akıllı akıllı otururdu 😁

Meyve alışkanlığım olmayinca hiç aklıma gelmedi meyve 🥺 avokado her sabah yiyorum neredeyse onu seviyorum. Sabah kahvaltıma dikkat ediyorum yumurta avokado ceviz falan besleniyorum öğlen kuruyemiş yiyorum akşam da yemek. Dün de kuru meyvelerden yemeye başladım ama bunlar haricinde özellikle bir şey yiyeyim demedim hiç 🤷🏼‍♀️

Ben oruç tutuyorum, sahurda her gece yumurta, avokado, kuruyemiş, olabildiğince de meyve yiyorum, ben de işte desem bile yiyemiyorum da zaten midemin bir kapasitesi var almıyor, sonrada üzülüyorum az yedim diye, kısır bir döngü gerçekten 🙄

Ben oruç tutuyorum, sahurda her gece yumurta, avokado, kuruyemiş, olabildiğince de meyve yiyorum, ben de işte desem bile yiyemiyorum da zaten midemin bir kapasitesi var almıyor, sonrada üzülüyorum az yedim diye, kısır bir döngü gerçekten 🙄
Ben ilk aylar olunca tutmayayim dedim bu sene. Bence kendini strese sokma canım. Bebisler şu an depolardan besleniyorlar zaten. Kan değerlerinde sıkıntı yoksa normal düzeninde devam edersin. 3. Aydan sonra mecbur artık yiyecek konusunun çok daha üzerine düşmemiz gerekecek

Ben ilk aylar olunca tutmayayim dedim bu sene. Bence kendini strese sokma canım. Bebisler şu an depolardan besleniyorlar zaten. Kan değerlerinde sıkıntı yoksa normal düzeninde devam edersin. 3. Aydan sonra mecbur artık yiyecek konusunun çok daha üzerine düşmemiz gerekecek

Öyle tabi canım, önümüzde hafta doktora gideceğim, herhangi bir sorun olmadı çok şükür, inşallah sonuna kadar böyle devam eder, hepimizin güzel zamanları olsun inşallah 🥰

Alsanda merak etme emzirirken veriliyor.. Tabı bırazcık da dıkkat etmek lazım😁

Arkadaşlar size de hiç depresif bir mod geliyor mu? Hayatım artık eski gibi olmayacak. Eski özgürlüğüm hiç olmayacak gibi hisler. Ben iki gündür kötüyüm 😥

Bu kişisinden kişisine degısıo bence.. Kiminin hayatını cocuk etkılemezken, cocuguyla dag bayır gezerken, kimi de evden dısarı cıkamıo 🤷‍♀️ bu tamamen ailenin kendı dinamiğiyle ilgili..

Ha bende nooldu, beni cok etkıledı cocuk.. Ozgurluk gıttı, sorumluluklar bindi.. İlk cocuga alışmak 2.ye alısmaktan daha zor😐

Alsanda merak etme emzirirken veriliyor.. Tabı bırazcık da dıkkat etmek lazım😁
Evet emzirirken veriliyormus ama ben zaten kışın da kilo almıştım veremeden hamile olduğumu öğrendim 🙈 sağlıklı olsunlar da bı şekilde veririz kiloları da 😁

R RabiaIslam bebeğin cinsiyetini ne hissediyorsun kız olabilirmi
Canım 2 Kızım var. Ikıncı kızımda çok emin erkek olduğunu hissetmiştim. Ve kızım olmuş tu.
Galiba olmasını istediğimiz cinsiyet de hislerimizi bazen etkiliyor. Ne hissetsem yalan olur galiba 😃
Ama gerçekten bu defa hiö bşr şey hissetmiyorum

X