2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bat 14martti benim.henuz sadece keseyi gorebildim aynı tarihlerde olan arkadaşlar sizlerde nasıl durumlar? bu arada kan sulandırıcı iğne kullanıyorum tecrübeleri olan annelerin önerileri varmı bu konuda?zorlu bir süreç gibi insan iğneleri yapmaya alışıyor ama dokuz ayda iğne batıracak yerim kalmicak galiba 😀
Bende de pıhtılaşma paneli pozitif faktör V heterozigot pai 4G/5G bir mfrth de homozigot hem 100 mg ecoprin hemde 0,4 oscapar kullanıyorum. İlk 4 gün kendim yapamadım eşim yaptı şimdi 3 gündür kendim yapıyorum küçük küçük morluklar oldu göbek çevresi dedikleri için ilk 5 ay öyle yapacağım sonra kol veya bacağa geçeceğim karın çıktığında zor oluyormuş göbekten vurma

Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Benim ilk gebeliğim oluyor. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Sadece endişeliyim, korkuyorum, acaba gerçekten hazır mıyım, yetebilir miyim gibi sorular başladı bile. 5 haftalık hamileyim. Sizde de böyle hisler oldu mu, oluyor mu
İlk değil ama ikincide de aynı hisler oluyor . Bu bencillik değil yaşam alanının içine bir bebek girecek ve bütün yaşamın değişecek . Ama inan ki bir gülüşü sana herşeyi unutturuyor.
Uykusuzluk zor en zoru ek gıda kolay ıkıncı zor tuvalet egıtımı 😃 Ama belkı bebegın uykucu bır bebek olacak ❤️
Yarın kontrolüm var ve 8+1 olucam yarın. Kalp atışını duymam diye çok korkuyorum. Hatta eşime erteleyelim kontrolü dedim de kabul etmedi 🥺 kalp atışı duydunuz mu sizz?? Sürekli bir şeylere bakıyorum ve okuduğum şeyler de pek güzel şeyler değil.
Yaa 8 de duyarsın ben 6 yım yarın gıdıcem 😀😀 Lütfen gerilmeyin . Okumayın . Ne kadar bilgi o kadar etki . Bilmeden gidin okumadan gıdın doktor ne derse ona bakın ona ınanın . Kese boyutu yolk sac bebek kalp atımı hıc birini kimseyle kıyaslamayın . An'da kalın bır daha bu anları yaşayamayacaksınız tadını çıkarın . 🫶

Arkadaşlar canım sıkkın biraz. C.tesi Dr randevum var bugün (cuma) reglim geceli 6 gün oldu. 3.gün yaptığım test belirgindi ama 5.gün sabah tekrar test yaptığımda biraz daha silik çıktı. Regli olacak gibi de hissetmiyorum. Dr kan testine gerek yok geldiğinde bakarız dediği için kan testi de yapmadım. Ama idrar testi kafamı karıştırdı başına böyle bir şey gelen var mı? Bebeğim benimle kalsın dua edin lütfen 🙏

Bat 14martti benim.henuz sadece keseyi gorebildim aynı tarihlerde olan arkadaşlar sizlerde nasıl durumlar? bu arada kan sulandırıcı iğne kullanıyorum tecrübeleri olan annelerin önerileri varmı bu konuda?zorlu bir süreç gibi insan iğneleri yapmaya alışıyor ama dokuz ayda iğne batıracak yerim kalmicak galiba 😀
Hayırlı olsun ben henüz Dr gitmedim son reglim 18 şubat ☺

Arkadaşlar canım sıkkın biraz. C.tesi Dr randevum var bugün (cuma) reglim geceli 6 gün oldu. 3.gün yaptığım test belirgindi ama 5.gün sabah tekrar test yaptığımda biraz daha silik çıktı. Regli olacak gibi de hissetmiyorum. Dr kan testine gerek yok geldiğinde bakarız dediği için kan testi de yapmadım. Ama idrar testi kafamı karıştırdı başına böyle bir şey gelen var mı? Bebeğim benimle kalsın dua edin lütfen 🙏
Yaptığınız iki testin markası aynı miydi

Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Benim ilk gebeliğim oluyor. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi. Sadece endişeliyim, korkuyorum, acaba gerçekten hazır mıyım, yetebilir miyim gibi sorular başladı bile. 5 haftalık hamileyim. Sizde de böyle hisler oldu mu, oluyor mu
Cnm benim de ilk. Bana da oluyor ben de 4+6yim. Cok normal kendini kasma. Aslinda bu durum simdiden anne olmaya hazir oldugumuzu gosteriyor cunku yavrularimizi her seyden sakınma ic güdüsü bize bunu hissettiriyor. :)

Kusura bakma canım ama Oh tek olmadığıma inan çok sevindim 🤭🤭 ayyynen ben de yazdıklarına harfiyen katılıyorum ama bir yandan da diyorum ki yeter artık tembellik ettiğin hadi bakalım hazırlan diyorum 😅😅
Bana da iyi geldi canım seninle benzer hislerimizin olması. Belki de iyidir biraz böyle hissetmemiz lay lay lom yaklaşmıyoruz. Ciddiye de alıyoruz demek ki 😃 Evet son dediğini ben de yapıyorum. Diyorum kaç yaşına geldin yaşıtların 2. 3. yü doğurdu yaparsın sen de diyorum 😂😂

Cnm benim de ilk. Bana da oluyor ben de 4+6yim. Cok normal kendini kasma. Aslinda bu durum simdiden anne olmaya hazir oldugumuzu gosteriyor cunku yavrularimizi her seyden sakınma ic güdüsü bize bunu hissettiriyor. :)
Evet canım belki de öyle olduğu için bu hislere kapılıyoruz. Dünyanın binbir türlü hali var diyorum kendime. Kimseye sana destek olacak bu süreçte diye güvenemezsin. Allah korusun eşlerimizle bile ilerisini kimse bilemez. Güzel olacak, düşe kalka öğreneceğiz, yalnız olmadığımızı bilmek güç verecek 🙏🏽

İlk değil ama ikincide de aynı hisler oluyor . Bu bencillik değil yaşam alanının içine bir bebek girecek ve bütün yaşamın değişecek . Ama inan ki bir gülüşü sana herşeyi unutturuyor.
Uykusuzluk zor en zoru ek gıda kolay ıkıncı zor tuvalet egıtımı 😃 Ama belkı bebegın uykucu bır bebek olacak ❤️

Yaa 8 de duyarsın ben 6 yım yarın gıdıcem 😀😀 Lütfen gerilmeyin . Okumayın . Ne kadar bilgi o kadar etki . Bilmeden gidin okumadan gıdın doktor ne derse ona bakın ona ınanın . Kese boyutu yolk sac bebek kalp atımı hıc birini kimseyle kıyaslamayın . An'da kalın bır daha bu anları yaşayamayacaksınız tadını çıkarın . 🫶
Evet canım ya bir de benim eşim tam gezginci, kamp, doğa severiz. Bu yazın da uzun tur planımız vardı. Şimdiden diyor bana da ileride de bebek bahane olmasın. Evde oturmayalım sakın. Ay bir daraldım bir nefes almak için hemen sizinle paylaşmak istedim. Ruh halim çok değişmeye başladı. Senin ikinciymiş hem onda bile böyle hissediyorsan bizim birincilerde çok normal o zaman canım ☺️ Ben evlenirken bile hissettim. Bazen hala annemi özlerim 😂

X