2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Selam canım kasım anneleri🥰
Çok uzun zamandır aranıza katılmak istiyordum ama hep bi bahaneler aldı başını gitti 😂
E tabi biraz da korkmuyor değildim malum süt meselesi zaten çoğalsın diye bu noktaya geldim ama belli bi noktadan sonrası tamamen benim suçum 🙈
Şimdi tam olarak nasıl ilerliyoruz ne yapıyoruz azıcık yardım isteyeceğim sizden,yaza ne kaldı şurada 😂❤️

Bir iki gündür benim atak dönemim galiba😊 depresifim birazcık. Yemek kısmı bozulmadı ama her an yoldan çıkabilirim. Bugün bir anda bir paket dankek mini bitiverdi mesela 🙁 nasıl oldu anlamadım.

Bir iki gündür benim atak dönemim galiba😊 depresifim birazcık. Yemek kısmı bozulmadı ama her an yoldan çıkabilirim. Bugün bir anda bir paket dankek mini bitiverdi mesela 🙁 nasıl oldu anlamadım.
Çünkü çok güzel 😅 duygusal yeme ihtiyacımız çok ben hala doğum sonrası psikolojiye bağlıyorum zaten bunu atlatmak mesele ben bir ara üst üste 3,4 çikolata yemeye kadar ilerletmiştim hormonlarımız tarafından yönetiliyoruz gerçekten 🥹 birde yedikten sonra üzülme canım hiç olmamış gibi devam et beslenmene ay yedim gitti zaten bozuldu düzen diye düşünme ip orda kopuyor 🤯

Yetmişlerde olan kilom maalesef.🙈 neyse akşam yemek faslını 19.30 gibi bitirmiş oldum çok şükür, heyecanla kahvaltıyı bekliyorum😋😁
Ya bende kaç gündür oruç tutuyorum diye alıştım gece yemek yemeye bugün rahatsızım ara vereyim dedim bir kaç gün ama acayip acıktım oğluma mama hazırlamaya kalktım gözüme pide ilişti ama durdurdum kendimi sabırsızlıkla kahvaltıyı bekliyorum bende 😅

Çünkü çok güzel 😅 duygusal yeme ihtiyacımız çok ben hala doğum sonrası psikolojiye bağlıyorum zaten bunu atlatmak mesele ben bir ara üst üste 3,4 çikolata yemeye kadar ilerletmiştim hormonlarımız tarafından yönetiliyoruz gerçekten 🥹 birde yedikten sonra üzülme canım hiç olmamış gibi devam et beslenmene ay yedim gitti zaten bozuldu düzen diye düşünme ip orda kopuyor 🤯
Lohusalığı 40 günle sınırlandırma fikri kimden çıktı acaba? Ya erkekler, ya kaynanalardır kesin. Bence en az 1sene sürüyordur. Fazlası vardır azı yoktur. 🙁

Kahve ve kahvaltıyla başladım bakalım bugüne. Baş ağrıma birde diş ağrısı eklendi. Vücut bir sinyaller veriyor sanki de ne için veriyor anlamıyorum..

Günaydın,

14 saat yaptım bugün ailecek kahvaltı edelim diye. Yalnız fındık ezmesi almıştım, onu açtım. Normalde aldığımız bir şey değil, çocuklara almıştım (oğluma ve eşime🙈🤣) Ben şekersiz fıstık ezmesine alışığım, bir tatlı geldi, bir güzel geldi, kaç kaşık yediğimi sayamadım.

Bu arada geçen hafta 76.9 dum bu hafta üstüme başıma dikkat etmeden tartılınca bir iki kez 77.2 çıkmıştım ama önemsememiştim. Bugün yine 77.2 çıkınca dedim sen hayırdır? Biraz çirkefe çamura yatarak da olsa tartıya tekrar çıkışımda 76.7 yi gördüm.😆 yarın sabaha tartılmayı düşünmüyorum çünkü akşama yemeğe davetliyiz. Ama bu haftayı 76.7 ile kapattığımı varsayarak haftaya 75.9 dan yukarısını kabul etmeyeceğimi bildiririm. Herkese iyi hafta sonları.

Açım ben😂
Dün balık yemekten vazgeçip salata yedik. Saat 6 gibiydi.
Gece 3 uyudum hala bir şey yemedim.
Açım ama halim yok🤣 gece rüyamda muz yedim o kadar açsam demek

X