2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Kızlar pazar çatlatma iğnesi oldum bugün yani 4. Gün lavaboda peceteye kan geldltneden olabilir

Ben de Haziran ayinda gebelik istiyorum kızlar, inşallah hayırlısıyla olur ve inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir kızım olur 🤍

Bende katıldım aranıza haziran 17 si adet tarihim. Haşimato tiroid olduğunu öğrendim geçtiğimiz ay sol yumurtalık kistim var bide 😒 bu ay bide ovulasyon testime başladım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah 🙏

Canımmmmmm ne diyorsun ay nasıl sevindim anlatamam 😍😍😍😍 hayırlı uğurlu olsun canım. Başka grupta yazışıyorduk sonra seni görememiştim. Çok çok sevindimmmmm. Süreci anlatır mısın biraz? Ben bu ay da hamile kalamazsam rahim filmi isticem. İki aşılama oldum ama tutmadı.
Canim biliyorsun nisanda klomen ve catlatma ignesi kullanmistim ama kimyasal gebelik oldu beta hcg 750 ye kadar cikti sonradan birden dustu dusukten 4 gun sonra normal adet oldum ve ilacsiz ignesiz kimyasaldan sonraki ay kendiliginden hamile kaldim adet gunu kan verdim 12 cikti tekrar baktirmadim bir daha doktorum 1 hafta sonra kan ver dedi su an iyiyim uyku halinden baska bir belirti yok

Canim biliyorsun nisanda klomen ve catlatma ignesi kullanmistim ama kimyasal gebelik oldu beta hcg 750 ye kadar cikti sonradan birden dustu dusukten 4 gun sonra normal adet oldum ve ilacsiz ignesiz kimyasaldan sonraki ay kendiliginden hamile kaldim adet gunu kan verdim 12 cikti tekrar baktirmadim bir daha doktorum 1 hafta sonra kan ver dedi su an iyiyim uyku halinden baska bir belirti yok
Çok şükür canım. Sağlıkla kucağına al inşallah. Çok çok sevindim. Süreçten bizi haberdar et mutlaka. Darısı bize kuzum. Bizlere dua et. Allah yardımcımız olsun. Çok sevindimmm 🍼🤰🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Merhaba kizlar ben pkoluyum ve yumurtlama gunumde oldu ilişki bitek ama poztifi gördüm dün sanırım hamileyim 😊

Eklentiler

• IMG_20230601_115714_748.jpg
    IMG_20230601_115714_748.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 39
X