2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Aminnn rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻💚 bende jelle alakalı fazla ön yargılıydım, öyle şeyleri kullanmam içinde dedikleri şeyler var mı acaba gibi gibi düşüncelere girmiştim ama rabbim muhtaç etmesin tamamen umutsuzluktan alıp denemek istedim ne olabilir ki en fazla dedim bu kadar kullanmış insanlar varken ne kaybederim dedim ve aldım, kullandım 😍 şöyle yorumlarla da karşılaştım yanma yapıyor eşimde, bende diye tamamen hassasiyetinizle ilgili alerjik yapıda bir vücudunuz varsa tavsiye etmem bizde hiç yanma yapmadı, kurutmadı da 😌
Amin çok aminn🤲🏻. Bir gebenin günlüğü sayfasından mı aldın kuzum. Bide yumurtlama günlerinde tek mi kullandın. Şimdi bende iltihapta olduğu için ondan kaynaklı gebe kalamadım diye düşünüyorum. Belki bu ilaçlardan sonra gebe kalırım. Yada şansımı arttırmak için jelide alsam mı. Ve iltihap olduğu için jel ters teperse daha kötü olursa diye korkuyorum🥺

Amin çok aminn🤲🏻. Bir gebenin günlüğü sayfasından mı aldın kuzum. Bide yumurtlama günlerinde tek mi kullandın. Şimdi bende iltihapta olduğu için ondan kaynaklı gebe kalamadım diye düşünüyorum. Belki bu ilaçlardan sonra gebe kalırım. Yada şansımı arttırmak için jelide alsam mı. Ve iltihap olduğu için jel ters teperse daha kötü olursa diye korkuyorum🥺
Ben trendyoldan aldım bir gebenin günlüğünde olduğunu sonradan aklıma geldi ama gelen ürünün yanında hediyeleri bir gebenin günlüğünün testleriydi yine onların ürününü almışım 😌 bu ay enfeksiyonun geçsin, olmazsa eğer diğer ay alıp kullanırsın dediğiniz gibi terste tepebilir yanma yapar vs

Kizlar ben nisanda klomen ve ovitrelle ile gebelik yasadim fakat kimyasal ile sonuclandi. Bu ay kendiliginden yumurtalarim buyumus ovulasyon testi ile fark ettim hemen doktora gittim ve catlamis cokk mutlu oldum. Cunku ben de pcos gorunumu vardi. Beni de ekleyebilir misiniz ?

merhaba canım. Cevabın için tşk. Ederim öncelikle🙏🏻 ilaçları kullanıp bu ayda deneyeceğiz tabiki. İnşşalah hayırlısıyla tutar amin🥰. Ama jel konusunda kararsızım. Bi yandan da al dene diyorum.Ne olcakki sanki. Bi zararı olup olmamasından emin değilim
Jeli ben de duydum ama kararsızım ya bu ay belki denerim. Zararı olur mu diye de korkmuyor değilim

Kizlar ben nisanda klomen ve ovitrelle ile gebelik yasadim fakat kimyasal ile sonuclandi. Bu ay kendiliginden yumurtalarim buyumus ovulasyon testi ile fark ettim hemen doktora gittim ve catlamis cokk mutlu oldum. Cunku ben de pcos gorunumu vardi. Beni de ekleyebilir misiniz ?
Kaçıncı denemeniz canım?

Laboquick al canim cok net cikariyor

Eklentiler

• 20230520_090028.jpg
    20230520_090028.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 52
X