2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Ya benim şu an stres yaptığım şey. Bende iltihap olduğu için doktorum bana fitil yazdı. Hamile kalmak istiyorum ama iltihap bunu zorlaştırıyor. Şey soracam. Bu süre zarfında ilişkiye girmek yasak mı. Yani örnek veriyorum. İlişkiye girdik sonra banyodan sonra fitil kullansam. Bi zararı olur mu. Yani tedavi olduğum sürede bebek için günlerimi değerlendirmek te istiyorum

Ya benim şu an stres yaptığım şey. Bende iltihap olduğu için doktorum bana fitil yazdı. Hamile kalmak istiyorum ama iltihap bunu zorlaştırıyor. Şey soracam. Bu süre zarfında ilişkiye girmek yasak mı. Yani örnek veriyorum. İlişkiye girdik sonra banyodan sonra fitil kullansam. Bi zararı olur mu. Yani tedavi olduğum sürede bebek için günlerimi değerlendirmek te istiyorum
Değerlendirebilirsin canım sıkıntı olmaz. İlişki sırasında enfeksiyon kaynaklı acı ve ağrı oluyorsa onu bilemem.

Ay benim daha kahverengi lekelenmelerim devam ediyor. Çıldırıcığim yaaani🤔 Yarın kan testide vericem. Sizde durumlar ne?

Kızlar pkoluyum tedavi görüyorum 🥰🙏🏼 bakalım ne olcak hazıranda 🥹 inş burası güzel haberlerle dolup taşar aramızda pkolu olup tedavi gören de var mı ?

Kızlar benim 5 düşüğüm oldu daha önce ve hep birkaç ay arayla son bir senedir gebelik hiç oluşmadı ve adetlerim geç olmaya başladı çok kilo aldım ona bağladım pko yoktu yani.neyse en son bir buçuk ay oldu adet olalı ve o günden beri yumurtlama takip ediyorum ovalusyon la..neyse Perşembe günü bı baktım pik yaptı sevindim bende ardından bı gebelik testi yapayım dedim meraktan yaptm silik çıktı tabi kaset test bu arada baya silik ckti sonra kasığıma hafif bir ağrı girdi ve açık kahve leke geldi çok az cuma günü tekrar pik ovalusyon ve gebelik testi yine silik sonra leke devam ama çok az oluyor bugün yine pik ve leke sabah arttı öğleden sonra durdu anlam veremedim yani adetmi oluyorum gebelikmi bilemedim daha önce de kimyasal geçirmiş biriyim ama tuhafıma gitti ha kan testi diyeceksiniz yapmadım çünkü ben testte net görmeden yapmama kararı vereli çok oldu 5 düşükten sonra 🥺😔
Yani ovulasyon zamanınızsa yumurtlama da yapabilir bunları. Çok silik testlerin hiçbir anlamı yok maalesef 😞

Ara kanama yaşayınca o tarihimi baz alıyoz kızlar.1 süren kan geldi

X