2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Eklentiler

• IMG_6922.jpeg
    IMG_6922.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba kızlaarr. Bende şuan reglm. Bu ayda olmadı. Ama pes etmek yok tabiki. Bende iltihap varmış. Doktora göründüm fitil ve hap verdi. Araştırdığım kadarıyla iltihap enfeksiyon gebe kalmayı etkiliyormuş. Bı aydan ümitliyim inşallah hep birlikte müjdeli haberi alırız🌸🤲🏻🌹 bu arada ben bu ay gynoseed jel kullanmayı düşünüyorum. Spermlerin yumurtaya gitmesini ve tutynmasını sağlıyormuş. Kullananlar varmı?

Merhaba kızlaarr. Bende şuan reglm. Bu ayda olmadı. Ama pes etmek yok tabiki. Bende iltihap varmış. Doktora göründüm fitil ve hap verdi. Araştırdığım kadarıyla iltihap enfeksiyon gebe kalmayı etkiliyormuş. Bı aydan ümitliyim inşallah hep birlikte müjdeli haberi alırız🌸🤲🏻🌹 bu arada ben bu ay gynoseed jel kullanmayı düşünüyorum. Spermlerin yumurtaya gitmesini ve tutynmasını sağlıyormuş. Kullananlar varmı?
Merhaba canım 💐 Evet enfeksiyon gebeliği engelliyor çok sık yaşıyorsan eğer hsg çekilmenide öneririm tüpleri kapatabiliyor çünkü. Gynoseed bu ay kullandım beklemedeyim 😍

merhaba canım. Cevabın için tşk. Ederim öncelikle🙏🏻 ilaçları kullanıp bu ayda deneyeceğiz tabiki. İnşşalah hayırlısıyla tutar amin🥰. Ama jel konusunda kararsızım. Bi yandan da al dene diyorum.Ne olcakki sanki. Bi zararı olup olmamasından emin değilim

merhaba canım. Cevabın için tşk. Ederim öncelikle🙏🏻 ilaçları kullanıp bu ayda deneyeceğiz tabiki. İnşşalah hayırlısıyla tutar amin🥰. Ama jel konusunda kararsızım. Bi yandan da al dene diyorum.Ne olcakki sanki. Bi zararı olup olmamasından emin değilim
Aminnn rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻💚 bende jelle alakalı fazla ön yargılıydım, öyle şeyleri kullanmam içinde dedikleri şeyler var mı acaba gibi gibi düşüncelere girmiştim ama rabbim muhtaç etmesin tamamen umutsuzluktan alıp denemek istedim ne olabilir ki en fazla dedim bu kadar kullanmış insanlar varken ne kaybederim dedim ve aldım, kullandım 😍 şöyle yorumlarla da karşılaştım yanma yapıyor eşimde, bende diye tamamen hassasiyetinizle ilgili alerjik yapıda bir vücudunuz varsa tavsiye etmem bizde hiç yanma yapmadı, kurutmadı da 😌

X