2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Amin çok aminn. Bir gebenin günlüğü sayfasından mı aldın kuzum. Bide yumurtlama günlerinde tek mi kullandın. Şimdi bende iltihapta olduğu için ondan kaynaklı gebe kalamadım diye düşünüyorum. Belki bu ilaçlardan sonra gebe kalırım. Yada şansımı arttırmak için jelide alsam mı. Ve iltihap olduğu için jel ters teperse daha kötü olursa diye korkuyorum

Ben trendyoldan aldım bir gebenin günlüğünde olduğunu sonradan aklıma geldi ama gelen ürünün yanında hediyeleri bir gebenin günlüğünün testleriydi yine onların ürününü almışım bu ay enfeksiyonun geçsin, olmazsa eğer diğer ay alıp kullanırsın dediğiniz gibi terste tepebilir yanma yapar vs

Kizlar ben nisanda klomen ve ovitrelle ile gebelik yasadim fakat kimyasal ile sonuclandi. Bu ay kendiliginden yumurtalarim buyumus ovulasyon testi ile fark ettim hemen doktora gittim ve catlamis cokk mutlu oldum. Cunku ben de pcos gorunumu vardi. Beni de ekleyebilir misiniz ?

Jeli ben de duydum ama kararsızım ya bu ay belki denerim. Zararı olur mu diye de korkmuyor değilim

Kaçıncı denemeniz canım?

Laboquick al canim cok net cikariyor

Eklentiler

• 20230520_090028.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…