2023 HAZİRAN GEBELİK PLANLAYANLAR⭐️ Toplanalımm🌸

Kızlar benim 5 düşüğüm oldu daha önce ve hep birkaç ay arayla son bir senedir gebelik hiç oluşmadı ve adetlerim geç olmaya başladı çok kilo aldım ona bağladım pko yoktu yani.neyse en son bir buçuk ay oldu adet olalı ve o günden beri yumurtlama takip ediyorum ovalusyon la..neyse Perşembe günü bı baktım pik yaptı sevindim bende ardından bı gebelik testi yapayım dedim meraktan yaptm silik çıktı tabi kaset test bu arada baya silik ckti sonra kasığıma hafif bir ağrı girdi ve açık kahve leke geldi çok az cuma günü tekrar pik ovalusyon ve gebelik testi yine silik sonra leke devam ama çok az oluyor bugün yine pik ve leke sabah arttı öğleden sonra durdu anlam veremedim yani adetmi oluyorum gebelikmi bilemedim daha önce de kimyasal geçirmiş biriyim ama tuhafıma gitti ha kan testi diyeceksiniz yapmadım çünkü ben testte net görmeden yapmama kararı vereli çok oldu 5 düşükten sonra

bebekcee mayıs haziran ortak grup var sen oraya gelll
Eğer hamilelik varsa ovülasyon testlerinde de hep iki net çizgi çıkıyor. Bence sen hamilesin canım silikte olsa gördüysen var demektir sadece hcg değerin düşüktür daha. Ben de testte net görmeden kana gitmeme taraftarıyım ama senin 5 düşük var belki hemen kan verir ve doktora gidersen sağlıklı bir hamileliğin olur. Bir şey varsada erkenden tedavin başlar.
5 düşüğün sebebi araştırıldı mı peki?

Canım aynen bilmezmiyim ovalusyon oikiyle çok geneligimi öğrendim silikle gidip kan vermisligim çok ama hep hüsran...oyuzden bunda varsa da bekleyeceğim sagliklikli olacaksa beklerm evet canım daha 2.dusukten sonra arastrdim genetik tarama pıhtılaşma herşey bakıldı gittiğim tüm doktorlar sebepsiz dedi tıpta bazı şeyler açıklanmıyor bu da onlardan dediler yani hepsinim yorumu sağlıksız gebelik başka açıklaması yok dediler bende hep bir neden aradım ama bulamadık bu duuskleri ilk 3 sene içinde yaşadım son bir senedir de hiç gebe kalamadim aldığım kilolara bağladım ama tayin durumlari falan derken doktora da gitmedim birkac aydır öyle yani suankini de anlamadım ya kimyasal yaşıyorum ya üstüne görme yada adet oluyorum ucunden biri madem öyle neden ovalusyon pik bu kafamı karıştırdı birde normalde de gebelikte ovalusyon denemisligimde var meraktan hep silikti

Bekleyip görmekten başka çaren yok gibi İnsan çokta sabırsızlanıyor ama işte bu olayın sırrıda beklemek ve sabır. Umarım sağlıklı bir gebelik elde edersin canım Allah isteyen herkese bu özel ve güzel duyguyu yaşatsın

Amiinn canım inşallah senin durumun nedir

Amiinn canım inşallah senin durumun nedir
Mayıs ayını ovülasyon testleri ile birlikte değerlendirdim. 3-4 gündür kahverengi lekelenmelerim var. Normalde adetim gelirdi. 1 gün gecikme oldu. Adet olucam diye beklemedeyim. Kahverengi lekelenmeler bu kadar uzun olmaz diye hiç hamilelik düşünmedim.

Benimki de kahverengi canım az az geliyor. test yaptinmi evde yada ovalusyon

Yok test yapmadım tek çizgi görücem üzülcem diye yapmak istemedim. Adet olucam diye inandırdım kendimi
Böylede habire belirti arıyorsun konular açıyorsun canım reglinde geçmiş zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…