Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
merryliya merryliya ve I iftade kızlar sanırım hepimizin içinde hayal kırıklığı yaşamamak adına çok ümitlenmemeye çalışma duygusu var. Sizleri çok iyi anlıyorum. Her ne kadar size moral vermeye çalışsam da benim de bir yanım acıyor. 🙏🍀 Allah'tan ümit kesilmez, gecikiyorsa güzelleştiriyordur cümellerine sığınmaktan başka çaremiz yok sanıyorum. Rabbim tez zamanda evlatlarımıza kavuştursun bizleri 🙏 test yaparsanız mutlaka bizimle paylaşın kızlar ♥️

@festina lente canım senin de test günün yaklaşıyor var mı belirtin? Ne zaman yapacaksın testini?
Teşekkür ederim canım inşallah hayırlısı olur🥰

Kızlar ne zaman test yapmaya başlamalıyım sizce yarın 5 gün oluyor çatlama iğnesinden sonra takip edip silikleşmeye bakmalımıyım yoksa hiç yapmasam mı birde sizinde kasıklarınızda ve karnınızın al kısmında bi hareketlenme varmı benim arada bi kalp gibi atıyor anlamadım birde çok afedersiniz ama ilişki sırasında bel ağrım çok oluyor sizdeki belirtiler nedir ??

Kızlar ne zaman test yapmaya başlamalıyım sizce yarın 5 gün oluyor çatlama iğnesinden sonra takip edip silikleşmeye bakmalımıyım yoksa hiç yapmasam mı birde sizinde kasıklarınızda ve karnınızın al kısmında bi hareketlenme varmı benim arada bi kalp gibi atıyor anlamadım birde çok afedersiniz ama ilişki sırasında bel ağrım çok oluyor sizdeki belirtiler nedir ??
Ben test yapmayo düşünmüyorum ne kadar geç o kadar iyi erken öğrenince regl günü gelmek bilmiyor böyle heyecanlı oluyor benim bel ve kaşık ağrım çok oldu ama 2 gündür sadece çok ayakta kaldığımda kasık ağrım oluyor 6. Günüm bitti çok şükür bu gün

Ben test yapmayo düşünmüyorum ne kadar geç o kadar iyi erken öğrenince regl günü gelmek bilmiyor böyle heyecanlı oluyor benim bel ve kaşık ağrım çok oldu ama 2 gündür sadece çok ayakta kaldığımda kasık ağrım oluyor 6. Günüm bitti çok şükür bu gün
Bende kararsz kaldım yapıp yapmamakla alakalı bakalım bir kaç gün daha geçsin dayanabilirsem yapmicam 😄 ben çok sık tuvalete çıkıyorum özellikle gece uyuyamadım bile doğru düzgün neden böyle oldu anlamadım belirti vermesi için henüz çok erken beklemek cidden çok zor

Hoşgeldin kuzum ♥️ Amin amin canım. Aşılaman ne zaman? Hangi ilaçla yumurtan geliştirildi? Kaç yumurtan oldu canım?
Fostmon + klomen+ çatlama iğnesi kullandım 3 yumurtam gelişiti en kaliteli olan da 2 adetti. Gecen c.tesi oldum aşılama mı bu gün 6 günümdeyim. Bakalım hayırlısı

X