Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kızlar hiç kaşık bel ağrısı yaşayan var mı kaçıncı güne kadar sürüyor bu kasık ve bel ağrısı aşılamadan sonra bu ağrılar beni hep ümitlendiriyoe ama haplardan diye düşünüp geçiştiriyorum

Allah hayırlısını versin en kısa zamanda inşallah canım ben şimdi ovitral iğne yaptırdim göbeğin sağ tarafından yaptı normalde nereden yapılıyor yanlış mı yaptı acaba off hemşire bana soruyor kendi bilecek ben nereden bileyim sinir oldum gece gece

2 aşılama 1 tüp bebek geçmişim var şuanda 3. Aşılama yapıldı 1 eylülde inşallah 15 Eylül beta hcg vericem. idrarda silik çizgi çıktı ama ilaç etkisi devam ediyormuş bilmiyorum.

Hiç hiç sinir stres olma canım. Göbek deliğinin üç parmak çevresinden herhangi bi yerden yapabilir. Sağ sol hiç fark etmez

2 aşılama 1 tüp bebek geçmişim var şuanda 3. Aşılama yapıldı 1 eylülde inşallah 15 Eylül beta hcg vericem. idrarda silik çizgi çıktı ama ilaç etkisi devam ediyormuş bilmiyorum.
Canım hoşgeldin hemen seni de tabloya ekliyorım. Kaç yumurtan oluşmuştu?

Hayırlı gebeliklerin olur umarım kuzum. Sebepsiz mi sizinki? Benim de 3. Aşılama, henüz tüp bebeğe cesaret edemedim. 17 aydır deniyoruz.

Çizgi varsa umut var kuzum inşallah. İğne etkisi de olabilir tabi. Bugün çizgi çıkacak mı acaba? İdrar testi yapacak mısın bugün

Testi ne zaman yaptın bende 9. Gün iğne etkisi kalmamıstı. Bende 1 eylülde yaptırdım

2 yumurtam olmuştu. Yazmayı unuttum bu arada tüp bebek tuttu 9hafta 5 gün kalbi durunca zorunlu düşük yaptım. Ondan 3 ay sonra bu aşılama yapıldı hastanede çalışıyorum. Eşimde de brndede sorun yok.

2 yumurtam olmuştu. Yazmayı unuttum bu arada tüp bebek tuttu 9hafta 5 gün kalbi durunca zorunlu düşük yaptım. Ondan 3 ay sonra bu aşılama yapıldı hastanede çalışıyorum. Eşimde de brndede sorun yok.
Zorluklar yaşamışsın kuzum, üzgünüm umarım bu sefer mucizen seninle olur sağlıkla gelsin bebeğin. Bizimki de sebepsiz görünüyor, doktor öyle diyor en azından ama benim FSH değerim (11.8) yüksek (doktor kendi kendine yumurtlayıp çatlıyorsun sıkıntı yok diyor) ve eşimin de sperm hızında düşüklük var gibi. Proxeed kullanacağız bu ay. Ben de takviye vitamin alıyorum. Doktor önerisi değil ama kendimce deniyorum birşeyler bakalım.

merryliya ve I iftade kızlar sanırım hepimizin içinde hayal kırıklığı yaşamamak adına çok ümitlenmemeye çalışma duygusu var. Sizleri çok iyi anlıyorum. Her ne kadar size moral vermeye çalışsam da benim de bir yanım acıyor. Allah'tan ümit kesilmez, gecikiyorsa güzelleştiriyordur cümellerine sığınmaktan başka çaremiz yok sanıyorum. Rabbim tez zamanda evlatlarımıza kavuştursun bizleri test yaparsanız mutlaka bizimle paylaşın kızlar

festina lente canım senin de test günün yaklaşıyor var mı belirtin? Ne zaman yapacaksın testini?

Yaptım erken gebelik testi idrarda tekrarr silik çizgi pozitif inşallah olur Rabbim herkese hayırlısı ile nasip etsin inş
Alaahımmmm kuzum Rabbim nasip etsin canım. Çok heyecanlanıp heveslendirmek istemiyorum ama Allah büyük. Tüp bebekten sonra doğal yolla gebe kalanları da okudum. Allah sana da nasip eder inşallah, innşaalaahh iğne etkisi değildir

Benim ümidim kalmadı elimde erken gebelik testi kalmadı. Normal yaptım negatif cıktı. Dijital testi henüz yapmadım. Adet sancıları yaşıyorum. Göğüs uclarım acıyor birde belik ve kasıklarım adet olacağım zaman ki gibi herhangi bi değişiklik yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…