Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Pazartesi kontrol var canım. Klomenin 5. Günü olacak. Muhtemelen çarşamba aşılama olurum.. bugün eşimle konuştuk, geçen ayki gibi tek yumurta çıkarsa aşılama olmama kararı aldım. Birden fazla yumurta olduğunda olacağım. Boşu boşuna hakkımı az yumurta ile doldurmak istemedim. Zaten dördüncü aşılama 😅 acele etmeyeceğim.
Çok mantıklı hadi güzel haberlerle gelirsin inşallah 🙏🏻

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
M minadilda 4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
H hayaldunyasi92 28 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
K kuppkuppkupp 28 Eylül
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri 29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
4 Ekim​
Klomen​
💜
💜
4. Aşılama​
@GRCLK💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
@12sevgi12💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

merryliya merryliya @festina lente @Mimeily mucver veya mucver mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
Aşılama değil ama klomen kullanıyorum 4 Ekim de yumurtalarıma Bakıp çatlatma iğnesi olacağım 😊

Aşılama değil ama klomen kullanıyorum 4 Ekim de yumurtalarıma Bakıp çatlatma iğnesi olacağım 😊
Hoşgeldin canım 😍🥰🍀 ilk defa yumurta takibi yaptırıp klomen kullanıyorsun değil mi? Umarım yumoşların güzel gelişir ve güzel haberlerini alırız kuzum 🙏 benim ilk klomen kullanmamda 3 yumurtam olmuştu, çatlatma iğnesi vermemişti doktorum. Bir tanesi kiste vermişti. Ama en basit kist türü olduğu için adetle hemen atıldı, doktorumda korkulacak birşey olmadığını söyledi. Sanırım çatlatma iğnesi olmadığımdan ve ilk kez kullandığımdan öyle oldum. Sonrasınsa 3 kez daha klomen ve 2 kez femera kullandım kist mist olmadı hiç. Heyecanlı bi serüven oluyor bu süreç 🥰🥰 ilacı iç, kaç yumoşun olmuş ne kadar büyümüş kontrol et, iğneni kendin yap veya yaptır vs. umarım sonunda bebeğine kavuştuğun bir serüven olur canım 🙏

Bende varım merhabalar 22 Eylül aşılama günüm 4 yumurtam vardı Gonal f kullandım

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
M minadilda 4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
H hayaldunyasi92 28 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
K kuppkuppkupp 28 Eylül
Gonal-F​
1​
💜
1. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri 29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
4 Ekim​
Klomen​
💜
💜
4. Aşılama​
@GRCLK💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
@12sevgi12💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

merryliya merryliya @festina lente @Mimeily mucver veya mucver mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
Merhaba ben pazartesi günü ilk aşılamamı oldum gonalf kullandım her gün 100 yapiyordum bugün bir hafta oldu

kızlar ya bir şey sorucam normalde çatlatma iğnesinin 36-40 saatinde aşılama yapılıyormuş ama bana 30. saatinde aşılama yaptı çatlamıştı diye sordum hatta cıkıcna evet dedi

tekrar bakmadı öncesi ama aşılama esnasında baktı büyük ihtimal akıntı gelmişti benden ama gerçi bilmiyorum
Aşılama esnasında katater gönderiyor ben ordan anlayabileceğini sanmıyorum çatladığını. Öncesi ultrasonla bakması lazım. Sperm 24 saat canlı kalıyor ya belki catlama olunca spermle karsılassın diye yapmıştır. 36-40 saat arası yapılıyor. Hatta benim hastanede 40. Saat yapıyorlar. Garantiye almak için. Tabii sizin doktorun vardır bi bildiği öyle dediyse. Hiç moralini bozma olacak olduktan sonra her türlü oluyor.

Aşılama oldum kızlar, su an 20 dk geçmesini bekliyorum koltukta uzandım.
36.5 sonra aşılama olmuş oldu.
Doktor ostorojen hormonunu arttırdığı için incir yememi tavsiye etti. Ve yer fıstığı.
Çok minik ağrım oldu.

X