Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
IMG_2509.jpeg

Test yaptım negatif yine artık pozitife döneceğini sanmıyorum. Adet dönemi karnımın alt kısmından fokurdamalar sesler falan oluyordu aynısı başladı. Büyük ihtimal tutmadı ve adet olucam. Cünkü adet zamanınkinden hicbir farklılık yok vücudumda

Evet canım aşılamadan sonraki gün başladım ben ilaçlara bence kullanabilirsin benim aşılamamın 2 gününden itibaren kaşık ve bel ağrım var ama bence ilaçlardan umarım yerleşmedir Tabiki de 🥰🥰

Evet canım aşılamadan sonraki gün başladım ben ilaçlara bence kullanabilirsin benim aşılamamın 2 gününden itibaren kaşık ve bel ağrım var ama bence ilaçlardan umarım yerleşmedir Tabiki de 🥰🥰
Benim bi yarım saattir bel ağrım var, normal mi bu? Çünkü çok ağrıyor 🤔

Tamam canım aldım biraz önce ilk ilacımı 🙏 gündüz 1 duphaston akşama da 1 progestan fitil kullanacağım sanırım.

Test yaptım negatif yine artık pozitife döneceğini sanmıyorum. Adet dönemi karnımın alt kısmından fokurdamalar sesler falan oluyordu aynısı başladı. Büyük ihtimal tutmadı ve adet olucam. Cünkü adet zamanınkinden hicbir farklılık yok vücudumda
Allah'tan ümit kesilmez kuzum. Gebelik belirtileri de adet belirtilerinin aynısı oluyor. 11. Günün bugün aşılama sonrası 🙏 mucizen gerçek olur umarım. Adet gelene kadar umut var 🙏🙏

Doktor bana evde test yapma idrara geçmez demişti canım bence emin olmak için kan ver

Doktor bana evde test yapma idrara geçmez demişti canım bence emin olmak için kan ver
Canım ağrın nasıl oldu? Daha iyi misin? Ben bugün hala minik minik yumurtalıklarımı hissediyorum. İğnenin etkisi devam ediyor yani. Bugün de sabah akşam değerlendirdik 🙏 yumurtayı kaçırmadım diye düşünüyorum artık sıra spermle yumurtanın buluşmasında, elimden geleni yaptım 🙏🙏

X