Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112

Canım çok sınırda. Yeni yükselmeye başlamış da olabilir ne sevin ne üzül inşallah umut var canım
Canım aramıza hoşgeldin. İlk defa yatışlı aşılama gördüm canım. Hakkında hayırlısı olsun. Bebek haberlerini alalım inşallah. Hangi yumurta geliştirici ilacı kullandın ve kaç yumurtan oldu kuzum? Seni tabloya ekliyorum.
Hayırlı uğurlu olsun kuzum. Evet ağrı iğneden dolayı oluyor çok normal kuzum

Cumartesiye iş işten geçiyor gibi geliyor bana da. Ben üst üste üç gün değerlendiriyorum sonra bir dolu bir boş ilerliyorum kuzum.

Progestan hep öyle veriliyor kuzum. Engel olup olmadığını ben de merak ediyorum doğrusu.

Benim de bugün doktor kontrolüm vardı. Üç tane geçen aydan yumurta gördü içerde ona rağmen klomen kullanıyorum. Normalde büyütüyor diye vermiyordu verdi bu sefer. Şaşırdım. Boyutları küçük diye verdi sanırım. Klomen kulanıyorum bu ay. M minadilda Safransari

Bugün aşılamanın ilk günü bel ağrım çok fazla gecede uyutmadı. Ara ara ağrıya uyandım hep. Kasıklarım normal ama belimde şiddetli bir ağrı var. Bel ağrısı olan olmus muydu?
Canım iğneden oluyor. İki üç gün sürebiliyor. İnşallah bebiştendir tabi

ben yarın anestezili olucam daynamıyorum vajinusmus geçmişimden dolayı muayene olamıyorum
Canım sonunda oluyor musun geçen aylarda da olacaktın sanki öyle hatırlıyorum. Umarım tüplerin açık çıkacak hsg sonrası hamile kalan çok oluyor.anesyezili çok kolay oluyor. Hiç endişelenme. Ben cumartesi olmuştum, pazartesi değerlendirmeye başlamıştım hakkında hayırlısı olsun

Canımm hsg oldum 2 agustosta yarın aşılamamm var ay cok heycanlandım herşey bi anda oluyor

Canımm hsg oldum 2 agustosta yarın aşılamamm var ay cok heycanlandım herşey bi anda oluyor
Aaa öyle miii hayırlı olsun kuzum. Kaç yumurtan oldu? Hangi ilacı kulandın? Hemen ekleyeyim seni tablomuza birlikte takip edelim inşallah güzel sonuçlarını da alalım.

Aaa öyle miii hayırlı olsun kuzum. Kaç yumurtan oldu? Hangi ilacı kulandın? Hemen ekleyeyim seni tablomuza birlikte takip edelim inşallah güzel sonuçlarını da alalım.
teşekkür ederim canım 5 gün günde bir adet klomen kullandım ilac bittikten 5 gün sonra bugun gittim solda sadece 1 adet 25mm yumurtam oluşmuş 1 adet oluşması biraz beni üzdü ama doktor biz zaten 1 tane isteriz dedi neyse iğne verdi aldım geldi vurdu yarında öğlen eşim sperm vericek 4 gibi aşılamamı olucam bakalımm

Evet canım istenen bir yumurta zaten. Fazla olması hatta hoşlarına bile gitmiyor. Çoğul gebelik riskli olduğu için. Benim de geçen ay femara ile 1 yumurtam oldu, ben de üzülmüştüm. Klomenle 3 oluyordu. Bakallım bu ay klomen kullanacağım kaç olacak merak ediyorum.

Canım iğneden oluyor. İki üç gün sürebiliyor. İnşallah bebiştendir tabi
İnşallah canım bebek bu kadar erken olmazda iğnedendir. Zaman hiç gecmiyor. İlk aşılamamda gezdim tozdum pikniğe gittim nişana gittim kafama takmadım olmadı. Bu seferde dinleniyim dedim yatarak hiç zaman gecmiyor

Bu cevap sana gelsin o zaman

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-28-18-51-23-709_com.instagram.android.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 30
Klomenle senin daha çok yumurtan oluyordu, inşallah bu kez pozitif olur canim.
Geçen aydan yumurta nasıl oluyormuş, atilmayan yumurta kiste donusmuyir muydu

Klomenle senin daha çok yumurtan oluyordu, inşallah bu kez pozitif olur canim.
Geçen aydan yumurta nasıl oluyormuş, atilmayan yumurta kiste donusmuyir muydu
İnşallah klomenle umudum daha yüksek bakalım.

Evet normalde kist o benim bildiğim. İlk ayda da böyle kalmıştı kist demişti ama o çok büyüktü. Bunlar minnacık. Sanırım sönüp gidecek olan yumurtalar. Kist olduğunda 3cm olmuştu. Bunlar 8-12 mm civarı. Ondan önemsemedi. Geçen ayın yumurtası dedi, kist demedi walla M minadilda

Yani her kalan yumurta kist demek değil sanırım M minadilda . 4. Aşılama sürecimde bunu da gördüm

Canım sen çatlatmamı yaptın aşılama yapmadın mı henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…