Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kuzum olucak olumlu şeyler düşün avakado yemeye çalış bebişin tutunsun sana inşallah 2 aylık olduk kuzum bizde çok iyiyim çok şükür
Yiyorum kuzum avakado, kabak çekirdeği, yumurta, çiğ kuruyemiş. İnşallah faydası olur. Yaaa iki aylık oldu mu ❤❤ ya dün gibi maşallah maşallah. Seninle hep ilk hsg hakkında konuşmamız aklıma geliyor. Nerelerden nerelere geldik maşallah size kuzum. Sağlıkla kucağına al inş'ALLAH

yaaa çok sevimdim canım benim güzel haberlerini bekliyor olacağız..rabbim hayırlısıyla o güzel duyguyu yaşatsın inşallah dualarımız seninle
Çok çok çok sağol canım ❤ çok teşekkr ederim. Moral oluyorsunuz bana. İnşallah bu tüp bebek vesile olur da bebeğime kavuşurum artık Allah hepimizi görsün, sabrımızın mükafatını hayırlı sağlıklı bebeklerle versin inşallah

Evet canım aylar öncesi hsg konuşmuştuk hiç olmaz sanmıştım oldu çok şükür sıra sende bebeişlerimizi konuşacağız artıkk

Çok heyecanlıyıııımmm minik kuşumuz annesine güzelce tutunsun inşallah dört gözle bekliyorum senden o haberi
Teşekkür ederim canımmmm. Rabbim hepimize tattırsın inşalah bebek sahibi olma duygusunu ❤ heveslerimiz kursağımıZda kalmasın inşallah. Elimizi göbüşümüze koyduğumuzda orda yavrumuz olduğunu bildiğimiz günler bir an önce gelsin inşalah

İnşallah canım benim

Canımmmm nasılsın nasıl gidiyor belirtiler hisler var mı? Seninle aynı heyecanı yaşıyorum. Sürekli bakıyorum sonuc günü cumaydı hemen gelse güzel haberi alsak diyorum

Canımmmm nasılsın nasıl gidiyor belirtiler hisler var mı? Seninle aynı heyecanı yaşıyorum. Sürekli bakıyorum sonuc günü cumaydı hemen gelse güzel haberi alsak diyorum
Evet kuzummmm mm ❤ cuma. Zaman geçmiyor sanki. İdrar testi yanıltıcı oluyor bu tüp bebek işinde o sebeple kan testini bekliyorum ben de mecbur. Belirti falan birşey yok. İnşallah bebeğim benimledir canım

Evet kuzummmm mm ❤ cuma. Zaman geçmiyor sanki. İdrar testi yanıltıcı oluyor bu tüp bebek işinde o sebeple kan testini bekliyorum ben de mecbur. Belirti falan birşey yok. İnşallah bebeğim benimledir canım
İnşallah canımm az kaldı heyecanla bekliyorum. İnşallah annesine tutunmustur minik kuş

damlasu14 canım bugünleri de görecekmişiz bilgini güncelledim. Allah bebeğini Sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…