Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
hayır canım sadece kafamın rahatlaması için dinlenmem kilo vermem için söyledi. Bende biraz ara vermek istiyorum eşimde öyle düşüyorum 2-3 ay gibi hem kilo veririm hemde biraz rahatlarım çok takıyorum bu şekilde evet ilaçlar iğneler insanda kilo yapıyor malesef
Kuzum bu konuda fonksiyonel tıp doktorları çok iyi sonuç veriyor seni hem düzene sokuyorlar hem hormonlara iyi gelecek bir plan yapıyorlar ben yakın zamanda doktoru ayarlayıp başlıcam
Çünkü bende irade yok yaparım ederim desem de olmaz
Ama doktorla ilerlersem kenem görev sayarım ücret de ödediğim için hem dağlığımız için de gerekli diye düşünüyorum
Canım benim yaz hep kalben hep yanındayım♥️

Kuzum bu konuda fonksiyonel tıp doktorları çok iyi sonuç veriyor seni hem düzene sokuyorlar hem hormonlara iyi gelecek bir plan yapıyorlar ben yakın zamanda doktoru ayarlayıp başlıcam
Çünkü bende irade yok yaparım ederim desem de olmaz
Ama doktorla ilerlersem kenem görev sayarım ücret de ödediğim için hem dağlığımız için de gerekli diye düşünüyorum
Canım benim yaz hep kalben hep yanındayım♥️
Teşekkür ederim bitanem sende ne zaman istersen bana yaz inşallah evet dediğin gibi kendi kendine bilinçsizce olucak iş değil emoji koyamıyorum bilgisayardan yazıyorum kalpp kalp kalp

hayır canım sadece kafamın rahatlaması için dinlenmem kilo vermem için söyledi. Bende biraz ara vermek istiyorum eşimde öyle düşüyorum 2-3 ay gibi hem kilo veririm hemde biraz rahatlarım çok takıyorum bu şekilde evet ilaçlar iğneler insanda kilo yapıyor malesef
Anladim canim o zaman biraz nefes al iyi gelir sana kafanda planini yap zaman gelene kadar da dusunme kendinle ilgilen bak gor nasil iyi gelecek sana🤍

Canım B planın hatta C planın bile var hiç stres yapma. Onlar da doğal olması için zorluyorlar anlaşılan.. Rahim filmi ben de çektirmiştim iki tüpüm de kapalı çıkmıştı o verilen sıvılar sayesinde ikisi de açılmıştı. O da önemli bir adım. Kesinlikle mutlu ol bunun için aklında soru işareti kalmamış olacak. Tüp bebeğin sizin için ücretsiz olması çok iyi inş. Gerek kalmadan hamile kalırsın. Ben de şubatı bekliyorum tüp bebek için o zamana kadar kendi düzenimdeyim😊
Teşekkür ederim inşallah hepimizde en kolay şekilde hamile olup sağlıkla cocuklarımızı kucaklarımıza alırız hepimiz için dua ediyorum. Burası yeni yıl tatiline giriyor o yüzden bu ayı iptal ettiler mecburen bu ay ara vermemiz lazım

Kızlar adet oldumm pazartesi doktora gidicem çok şükür 50. Günde oldum pco yüzünden 🙄 umarım aksilik çıkmaz aşılama için tedaviye başlarız tekrardan dualarınızı eksik etmeyin ❤️

Kızlar elim ayagım titriyor iğnenin 13 günğ aşılama 12 geçen gün testte negatifti bugun 1 dk içinde çıktı geröeö mi bu

Eklentiler

• IMG_6104.jpeg
    IMG_6104.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 45
Yaa gördün mü o kadar umutsuzdun bide😍😍 çok sevindim canım çok sevindim vallahi😍 gittin mi kan vermeye 🥳
Evet hemde ne gemiler batırmıştım bunsefer eşime demiştim olmadı diye gitmedim canım yarın adet günüm bakalım sancılarım çok hala inanmıyorum pazartesi gitmek istiyorum bide negatifse çok üzülürüm ya

Evet hemde ne gemiler batırmıştım bunsefer eşime demiştim olmadı diye gitmedim canım yarın adet günüm bakalım sancılarım çok hala inanmıyorum pazartesi gitmek istiyorum bide negatifse çok üzülürüm ya
Canım gayet güzel net görünüyor ama bir kaç gün gecikmeli gitmek en iyisi zaten artış açısından sonrası da sabır işi olunca:)) sabah tekrar bakarsın koyulaşmayı da görürsün. Ay maşallah ya çok sevindim vallahi eskilerden kaç kişi kaldık şurda😂😂 nihayet biri daha azaldı😂 🧿🧿

Canım gayet güzel net görünüyor ama bir kaç gün gecikmeli gitmek en iyisi zaten artış açısından sonrası da sabır işi olunca:)) sabah tekrar bakarsın koyulaşmayı da görürsün. Ay maşallah ya çok sevindim vallahi eskilerden kaç kişi kaldım artık😂😂 nihayet biri daha azaldı😂 🧿🧿
Allahım inşallah pozitiftir hala inanmıyorum hep yanımda oldunuz umutsuzken umut oldunuz inşallah peşimden gelirsin inşallah beraber büyütürüz bebişlermizi❤️

Allahım inşallah pozitiftir hala inanmıyorum hep yanımda oldunuz umutsuzken umut oldunuz inşallah peşimden gelirsin inşallah beraber büyütürüz bebişlermizi❤️
Canım benim sonuna kadar hakettin eminim Allah devamını da getirsin inşallah sağlıkla hayırla 🙏🙏 gayette sevin bal gbi görünüyor valla , sonraki adımlarını da haber ver birlikte sevinelim 😍

Canım benim sonuna kadar hakettin eminim Allah devamını da getirsin inşallah sağlıkla hayırla 🙏🙏 gayette sevin bal gbi görünüyor valla , sonraki adımlarını da haber ver birlikte sevinelim 😍
Ya eşimde o kadar umutsuzdu ki adama neler dedim olmuyor olmuycak sürpriz yapıcam inşallah pazartesi kan testim pozitifse Allahım çok mutlu oldum hiç beklemediğim bi andı inşallah benimledir

Ya eşimde o kadar umutsuzdu ki adama neler dedim olmuyor olmuycak sürpriz yapıcam inşallah pazartesi kan testim pozitifse Allahım çok mutlu oldum hiç beklemediğim bi andı inşallah benimledir
İnşallah canım 🙏🙏güzel bir sürpriz olacak hem de pazartesi epey de yükselmiş olur .darısı bizim başımıza inşallah.bizi de eksik etme dualarında.

İnşallah canım 🙏🙏güzel bir sürpriz olacak hem de pazartesi epey de yükselmiş olur .darısı bizim başımıza inşallah.bizi de eksik etme dualarında.
Bunuda kahvaltıdan sonra şimdi yaptım canım dualarım her zaman sizinle her zaman yanınızdayım kuzum sizin haberlerinizede sevineceğiz hep birlikte en kısa sürede
IMG_6111.jpeg

İnşallah canım🙏🙏
13. günün de mi bugün. Hiç mi belirtin yoktu gerçekten
Aşılamayı 4 aralık öğlen 1 de yaptırdım canım yoktu ilk zamanlar belim çok agrıdı 5 gün felan sonra adet sancısı başladı adet sancım var ama bildiğin adet oldum sandım dün ped felan aldım hata

Kızlar elim ayagım titriyor iğnenin 13 günğ aşılama 12 geçen gün testte negatifti bugun 1 dk içinde çıktı geröeö mi bu
Valla canım pozitif görünüyor hemde ilk dakikada çıkmış 😁 istersen başka bir markayla daha yap sonra da tahlile gidersin😊 ohh ya aldık mı güzel haberi sonunda 🙏🙏

Kızlar adet oldumm pazartesi doktora gidicem çok şükür 50. Günde oldum pco yüzünden 🙄 umarım aksilik çıkmaz aşılama için tedaviye başlarız tekrardan dualarınızı eksik etmeyin ❤️
Çok sıkıntı yapmıştır o sende canım 5 gün gecikmesi bile zor gelmişti bana inşallah güzel geçer kuzum dua edicem sana ve bizim kızlara da . Adınla edeyim Damla diil mi ismin? Hepimize de dua edicem 🙏🤍

X