Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım merhaba. Aşılama öneririm ben. Bir kez klomen ve çatlatma iğnesi denemişsin. İkinci de aşılamaya şans verebilirsin. Bir veya iki kez aşılama iyidir kuzum. Sen hamile kalabiliyorsun. Aşılamada şansın yüksek olabilir. Eğer bebişlerin alınırken yapışıklık olmadıysa. Hsg çekildin mi. Kayıpların için çok üzüldüm kuzum Allah Sabır versin

canım benim çok teşekkür ederim. Rabbim cennetinde kavuştursun. hayır hsg çekilmedim hiç, doktorum gerek görmedi çünkü zaten hamile kalabiliyosun demişti. Aşılamada biraz maaliyetli olduğu için açıkcası boşuna da yaptırmak istemiyorum hiçde tecrübem yok yapan doktor önemli mi bu konuda ? Ben bursadayım bildiğiniz var mı ?

Merhaba c life kullaniyomussunuz nasıl faydasını gordunuzmu bende almayı dusunuyorumda bende de pcos var
ben kullanıyorum. Daha önce kullanmıştım da canım çok düzenli değil ama faydasını gördüm diyebilirim. en azından kürtaj sonrası 2 ayda hamile kaldım suan kullanmadım hiç 5aydır uğraşuyorum. bu ay elimde 1 kutu vardı tekrar başladım bakalım :) inşaAllah şifa olur

Bursayı bilmiyorum ama ilaçlarla 10-18 bin arası değişiyor fiyatlar. Klomen femara gibi ilaç kullanırsan onlar ucuz. Gonal-f pahalı onu kullanırsan. Tüp bebek ortalama fiyat 70-100 bin arası ilaçlar dahil. Tercih yapacaksın kuzum. Bak bakalım en doğru kararı verirsin umarım

doktorum aşılama içi 7000küsür fiyat verdi.. ilaçlar sorun dgl eczane tanıdık zaten ama konu maddiyatta dğl aslında tekrar boşuna umutlanmak yoruyor. ilkde tutma ihtimali var mı ? denesem de diyorum aslında :)

Canım burda maliyetli dediğin için para konusunu açıklamak istedim ama maddiyat önemli değilse tüp bebeği yaptırıp geçe de bilirsin tabiki. Karar vermek zor. Hakkında hayırlısı olsun.
doktorum aşılama içi 7000küsür fiyat verdi.. ilaçlar sorun dgl eczane tanıdık zaten ama konu maddiyatta dğl aslında tekrar boşuna umutlanmak yoruyor. ilkde tutma ihtimali var mı ? denesem de diyorum aslında :)

Canım burda maliyetli dediğin için para konusunu açıklamak istedim ama maddiyat önemli değilse tüp bebeği yaptırıp geçe de bilirsin tabiki. Karar vermek zor. Hakkında hayırlısı olsun.
sende haklısın kuzum.. yani şöyle izah edeyim; hepimiz için yeter ki olsun da gerisi önemli değil varım yoğum feda olsun düşüncesi var.. rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın ama haliylede hiç birimiz boşa ne zaman ne para kaybetmek istemiyoruz, istemeyız.. bunu demek istedim aslında.. klomen tedavısı ıle de çok gebe kalan var tekrar mı denesem acaba.. sen hiç klomen tedavısı gördün mü ?

İnşallah birbirimizi haberdar edelim olurmu bende sipariş verdim

Sizde demi pcos var

4 kez klomen 2 kez femara kullandın kuzum ben. 4 kez de aşılama oldum

Ben şuan Bursa'da Hatice uğura gidiyorum bugün hatta 2.asilamamı oldum çok iyi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

Eşinizi n kullandığı ilaç neydi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…