Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bende gnol f 300 lük kullandım 3 tane yazdı doktorum raporlu olarak aldığım için 3 kutuya toplam 1.200tl ödedim normalde tanesi 2 bindi eczane öyle demişti. Aşılamayı 8 bin e yaptı 1 tane ovitrelle aldım 600 TL ye muane ücreti sadece 1 kez alıyor oda 750 TL hastanede rapor oluşturabilmek için. 8 bin aşılamanın içinde çipli aşılama olarak sperm yıkamada mevcut. Sizlerde rapor oluşturmadığı için mi acaba ilaçlar okadar pahalı oldu.
Devletin karşılaması için kaç yıl çocuk sahibi olamamak gerekiyor acaba

Kızlar birşey soracağım sizlere eşim test verdi sonucunu aldık doktorumuza haftaya gideceğiz ben sizlere sormak istiyorum sperm harektsiz oranı %55 çıktı hareketsiz sperm sayısı fazla sizce doktorum nasıl bir tedavi uygular norma yolla da gebelik olur mu yoksa aşılama ve tüp bebek mi olur bilgisi olan yardımcı olabilir mi ve konu dışına ciktysam çok çok özür dilerim
Canım sperm sayısı, ileri hareketi ve morfoloji önemli. Sen bana ister burdan ister özelden atsana test sonucunu. Böyle anlaşılmaz kuzum.

Canım femaraya da devam edecek misin? Aşılama günün belli değil dimi daha?
Yok femara bitti 5 gün kullandım bugün akşam üzeri ilk iğne mi olacağım.3 iğne verdi. Pazartesi kontrole çağırdı. Duruma göre belki 1 kutu daha verebiliriz dedi. Offf çok karışık bu işler. Etrafımda da hiç yok bu şekilde tedavi gören.

Yok femara bitti 5 gün kullandım bugün akşam üzeri ilk iğne mi olacağım.3 iğne verdi. Pazartesi kontrole çağırdı. Duruma göre belki 1 kutu daha verebiliriz dedi. Offf çok karışık bu işler. Etrafımda da hiç yok bu şekilde tedavi gören.
Evet seninki farklı kuzum 😍 sen de bambaşka bir tecrübe yaşıyorsun. Hakkında hayırlısı olsun kuzum

Yavrum büyük ihtimalle hamilesin 🧿🤰 erken test verdiğin için çıkmamıştı. Şimdi tam zamanı inşallah güzel bi değerle öğreneceksin 💜😍 bence 30-40 arası bir değer gelecek. Nolur hemen yaz bize de çok merak ettim ♥️🥰🧿🐞
Ay inşallah sonucu hemen paylaşacağım 😍😍❤️❤️❤️
Devletin karşılaması için kaç yıl çocuk sahibi olamamak gerekiyor acaba
Kasımda evleneli 2 yıl olucak benimkini karşıladı devlet tam zaman sormadım ama birde 1 yıl dolduktan sonra ki uyguladığın tedavi ve sonuçlarına göre veriyor sanırım. Çünkü ben 1 yılım dolduktan sonra tedaviye başladım normal olmadı sonra temmuzda ve ağustosta iğne ve çatlatma tedavisine başladım yine olmayınca durumu belirtince raporu vermişti bana.

Evet seninki farklı kuzum 😍 sen de bambaşka bir tecrübe yaşıyorsun. Hakkında hayırlısı olsun kuzum
Ben İzmir'de tedavi görüyorum. Bı tanıdığımız in yakını bu doktora gitmiş. 4. Doktorum bu. Sonunda guvenebildim birine. İrenbe ümit hanım. Çokta tatlı bir bayan anne gibi 🙂 sanırım fazla garantici. Zaten 1 kez aşılama deneyeceğiz. Tutmazsa direk tüp bebek. O yüzden gittiğin topigi haber ver. Arkandan gelirim belki bende 🙂

Ben İzmir'de tedavi görüyorum. Bı tanıdığımız in yakını bu doktora gitmiş. 4. Doktorum bu. Sonunda guvenebildim birine. İrenbe ümit hanım. Çokta tatlı bir bayan anne gibi 🙂 sanırım fazla garantici. Zaten 1 kez aşılama deneyeceğiz. Tutmazsa direk tüp bebek. O yüzden gittiğin topigi haber ver. Arkandan gelirim belki bende 🙂
İnşallah gerek kalmaz kuzum tutar ilk aşılaman 🙏 direk birlikte anneler grubuna geçeriz 🥰💜🤰

Ay inşallah sonucu hemen paylaşacağım 😍😍❤️❤️❤️

Kasımda evleneli 2 yıl olucak benimkini karşıladı devlet tam zaman sormadım ama birde 1 yıl dolduktan sonra ki uyguladığın tedavi ve sonuçlarına göre veriyor sanırım. Çünkü ben 1 yılım dolduktan sonra tedaviye başladım normal olmadı sonra temmuzda ve ağustosta iğne ve çatlatma tedavisine başladım yine olmayınca durumu belirtince raporu vermişti bana.
Ya ben geçen sene konuşmustum. 5 yıl çocuk sahibi olamama gerekiyor demişlerdi. Zaten o zmana 40 yaşına gelecegim için beklemeyin paralı yaptırmaya karar verdik.

Kızlar ben şok sonucum 33.30 pozitiiiff inanamıyoruuummm 🥹🥹🥹🥹 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah allahım hepinize de pozitif sonuçlar göstersin öğrenir öğrenmez topikteki arkadaşlarıma duam kalbimde sizsiniz aayy çok duygulandım 🥹🥹🥹🥹
Canim gozun aydin 😊😊😊 artik kendine dikkat ediyorsun hayatinin bu yeni bölümüne hoşgeldin 🤍

Kızlar ben şok sonucum 33.30 pozitiiiff inanamıyoruuummm 🥹🥹🥹🥹 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah allahım hepinize de pozitif sonuçlar göstersin öğrenir öğrenmez topikteki arkadaşlarıma duam kalbimde sizsiniz aayy çok duygulandım 🥹🥹🥹🥹
Ay canım benim cok sevindim bende insallah güzel haberler verebilirm catlatma ignesinin etkisini takip ettinmi belirtilern nelerdi 💜

Canim gozun aydin 😊😊😊 artik kendine dikkat ediyorsun hayatinin bu yeni bölümüne hoşgeldin 🤍
Teşekkür ederiiim canım 🥹🥹❤️
gözün Aydın cok sevındım 😍
Teşekkür ederim canım💕
Ay canım benim cok sevindim bende insallah güzel haberler verebilirm catlatma ignesinin etkisini takip ettinmi belirtilern nelerdi 💜
İnşallah inşallah inşallah canıım 🤲🏻🤲🏻 ilk günden beri sol kasığımda ağrı ve göğüs ağrım vardı onun dışında bi belirtim yoktu bunlar hiç geçmedi. Ben pazartesi aşılamanın 8.günü kan verdiğimde 3.88 o denemek amaçlı yapmıştım zaten ama 11.gün yine kan verdim iki gün önce yani 4.03 çıkınca umudumu kesmiştim. Dedim olmadı yani negatif. O gün hasta oldum işte muhtemelen üzüntüden dün acile gidip parol serum taktırdım ilk defa tansiyonum düştü ve bayıldım. İlk defa tansiyonum 8 e 5 e düştü ikisi birden.Birde burda şüphelendim. Bugünde 33.30 çıkmış. İki günde baya artmış.

İ
Oyyy maşallah kuzum 🧿🧿🧿 testinden belliydi 30-40 arası çıkacak dedim sana ♥️♥️♥️♥️♥️ nasıl sevindim anlatamam 🍀🤰 Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🙏

U ugurbocegi72 canım senden de böyle bi performans bekliyorum 🙏

İ

Oyyy maşallah kuzum 🧿🧿🧿 testinden belliydi 30-40 arası çıkacak dedim sana ♥️♥️♥️♥️♥️ nasıl sevindim anlatamam 🍀🤰 Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🙏

Canım vallah benim negatif galiba az once test yaptım hayali cizgi bile denilemez dayanamadım kan testi vermeye gidiyorum bitsin artık bu duum olumlu yada olumsuz ogreneyim ne olur dua edin bir mucize olsun

İ

Amin canım çok teşekkür ederiim allhım nasip etsin sizlerede inşallah🤲🏻❤️❤️❤️
Canım vallah benim negatif galiba az once test yaptım hayali cizgi bile denilemez dayanamadım kan testi vermeye gidiyorum bitsin artık bu duum olumlu yada olumsuz ogreneyim ne olur dua edin bir mucize olsun
Allahım nolur olsun nolur beraber sevinelim inşallah 🤲🏻

X