2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam valla 18+1 olduk hala bi tik yok tekne atsin diye bekliyorum gobegimde ayva gobegi gibi cok cikmadi carsamba kontrolum var iyi oldugunu bilsem gorsem rahatlicam cok geriliyorum yani hic tadini cikaramadim daha hep bi stres korku ben biraz fazla takıyorum galiba 🥹 senin nasil gidiyir
Allahın izniyle bişey yoktur kuzum kötü düşünme bende çok heyecanlıyım hareketlerini hissediyorum pıt pıt şeklinde çok hafif ama çok güzel bi duyguymuş Allahım herkese nasip ettsin biz 16+4 olduk 🥰

Selam canım 15 olduk bizde çok şükür iyiyiz ama benim bu haftalarda kasık ağrılarım ve batmalarim oluyor normal mis ama bazen tedirgin olmuyor degilim. daha kontrolumede zaman var bekliyoruz bakalım karnım çıktı biraz iki kiloda almışım tabi🙈 yemeklerden sonra daha bir büyük oluyor sanki şişiyor 😄
Maşallah canım akşamlar çok şişiyor ya ben anlayamıyorum benimde az bişey çıktı bende 16+4 oldum ve hareketlerini hissetmeye başladım çok hafif belli belirsiz pıt pıt yapıyo çok güzel duyguymuş Allahım herkese nasip etsin ya 🥰

Maşallah canım akşamlar çok şişiyor ya ben anlayamıyorum benimde az bişey çıktı bende 16+4 oldum ve hareketlerini hissetmeye başladım çok hafif belli belirsiz pıt pıt yapıyo çok güzel duyguymuş Allahım herkese nasip etsin ya 🥰
Amin canım çok sevindim inşallah bizde hissederiz çok heyecanlı 🥰 bu karın olayı herkeste çok farklı kimisinin iç karnı geniş oluyor son aylarda bile çok göze batmıyor bir arkadasimda görüp inanamamistim 😂

Kızlar yüzde 85 kızım oluyomuş 😂 Çocuğum secde pozisyonunda duruyo kordonu da bacak arasına almış bizi deli edecek yine göstermedi ama doktor zar zor baktı artık kız dedi 🐣 Ayy içim bi hoş oldu baştan beri bi kız sevgim vardı erkek diyince erkeğe döndüm şimdi tekrar kız çocuk aşkı 😂 Sağlıkla gelsin inşallah önemli olan o ama bi de artık gösterse açık açık doktoru yormasa iyi olacak 😂

Kızlar yüzde 85 kızım oluyomuş 😂 Çocuğum secde pozisyonunda duruyo kordonu da bacak arasına almış bizi deli edecek yine göstermedi ama doktor zar zor baktı artık kız dedi 🐣 Ayy içim bi hoş oldu baştan beri bi kız sevgim vardı erkek diyince erkeğe döndüm şimdi tekrar kız çocuk aşkı 😂 Sağlıkla gelsin inşallah önemli olan o ama bi de artık gösterse açık açık doktoru yormasa iyi olacak 😂
Ya maşaallah canim banada öyle demişti 😄kız çocuklarını çok seviyorum çok sevinmiştik sağlıkla gelsinler kuzucuklar 🥰

Maşallah ..sağlıkla gelsin .ama hala %100 değil 😁 ..değişebilir de

Ayy hadi inşaallah tam belli olmuştur da değişmez 😅 ben de pzt gidicem doktora bakalım nazlı çiçeğim bu sefer gösterecek mi 🥰

Maşallah ..sağlıkla gelsin .ama hala %100 değil 😁 ..değişebilir de
Alttan rahim ağzına baktı ordan söyledi tabi değişme ihtimali var ama artık değişmezse iyi olcak doğumda mı netleşecek bu ne ya göstermiyo bi türlü 😂
Ayy hadi inşaallah tam belli olmuştur da değişmez 😅 ben de pzt gidicem doktora bakalım nazlı çiçeğim bu sefer gösterecek mi 🥰
İnşallah canımm bizimkiler aşırı nazlı çıktı ya bi de hepimizin kız oluyo galiba sende kız dersen pes diycem 😂😂 Sağlıkla gelsin çiçeklerimizz 😍😍

Alttan rahim ağzına baktı ordan söyledi tabi değişme ihtimali var ama artık değişmezse iyi olcak doğumda mı netleşecek bu ne ya göstermiyo bi türlü 😂

İnşallah canımm bizimkiler aşırı nazlı çıktı ya bi de hepimizin kız oluyo galiba sende kız dersen pes diycem 😂😂 Sağlıkla gelsin çiçeklerimizz 😍😍
Bu gidişle öyle görünüyor ama her an her şey olabilir 😂😂

Benimde ikizlerden biri kızmış doktor kesin ddi ama bilemiyorum yinede diğeri göstermiyor 😄

Malesef negatif bitanem ❤
Rabbim serinlik versin ..inşallah kolay atlatırsın..bu durumda söylenecek bir şey yok 😔

Yapacak tek şey Allah'a sığınıp dua etmek..🤲elden başka birşey gelmez ..defalarca aynı durumu yaşadım..aylarca atlatamadigim da oldu..ama Rabbim bizim için en iyisini bilir en hayırlı zamanı ...ve inşallah hayırlı zaman tez vakitte gelir ..🙏

X