2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

amin canım inşallah hayır ile sağlıcakla inşallah canım amin..
bana da dua et lütfen canım benim..
Kasım 15inde doğum yaptım canım.sanada ve evlat hasreti yaşayan gönğlden evlat sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlara dua ettim.Rabbim hepinize tez vakittw hayırlısıyla sağlıcakla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Sizde bize dua edin oğlumuz küvezde, kızımız hafif sarılık geçiriyor yanımızda . Bizde sağlıcakla oğlumuzada kavuşalım .kızımızda sarılığı geçirsin.sağ kulak testinden geçelim.

Kasım 15inde doğum yaptım canım.sanada ve evlat hasreti yaşayan gönğlden evlat sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlara dua ettim.Rabbim hepinize tez vakittw hayırlısıyla sağlıcakla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.Sizde bize dua edin oğlumuz küvezde, kızımız hafif sarılık geçiriyor yanımızda . Bizde sağlıcakla oğlumuzada kavuşalım .kızımızda sarılığı geçirsin.sağ kulak testinden geçelim.
hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla evlatlarnı evinize de götürmek nasip olsun inşallah canım benim..
duaların için de ALLAH RAZI OLSUN..
benim de iğnelerim başladı çok etkiliyor beni herkesi de etkiliyordur heralde..
isimlerini ne koydunuz canım?

hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla evlatlarnı evinize de götürmek nasip olsun inşallah canım benim..
duaların için de ALLAH RAZI OLSUN..
benim de iğnelerim başladı çok etkiliyor beni herkesi de etkiliyordur heralde..
isimlerini ne koydunuz canım?
Amin canım inşallah.Hayırlı olsun canım tedaviyle ilgili aklına geleni sor bildiğim hatırladığım kadarıyla cevap veririm.bol su iç meyve ye çiğ kuruyemiş ye. İğnelerinle ilaçlarını saatini kaçırma canım sakın . Sev iğnelerini ben her yapışımda evlatlarımı besliyormuşum gibi içten severek kendim yaptım. Seni nasıl etkiledi iğneler.

Amin canım inşallah.Hayırlı olsun canım tedaviyle ilgili aklına geleni sor bildiğim hatırladığım kadarıyla cevap veririm.bol su iç meyve ye çiğ kuruyemiş ye. İğnelerinle ilaçlarını saatini kaçırma canım sakın . Sev iğnelerini ben her yapışımda evlatlarımı besliyormuşum gibi içten severek kendim yaptım. Seni nasıl etkiledi iğneler.
Allah anali babali büyütsün. Allah im saglikla evine gelmeyi nasip etsin ogluna kizin da atlatir insAllah benim oglumda oldu sarilik gecti

pekmez ceviz bal tarçın polen çörek otu karışımı da yiyorum canım iğneler uyku yaptı sinirli bir tavrım var bazen bacaklarımda ağrı oluyor kafamda ağırlık canım pazartesi yeniden kontrol var...
sen kaç gün iğneleri vurunmuştun canım bol su içmek lazım evet zorluyorum ..
kaynanam yanımda 10 gün sonra götürecek eşim o biraz gerdi beni sürekli konuşuyor ben yoruldum artık konuşmaktan dedikodu yapsam aylarca kalır yani..
şimdi sırası değil..
dualarını esirgeme canım bakalım pazartesi soracağım doktora ne kadar büyümüş..

Tahta kasık tatlı kasıgı olarak bır sabah bir akşam yenilsin dediler.. Zaten Celik-demir değmemesi lazım.
canım sadece arı sütü olunca 1-2 gr a denk gelecek sekılde plastik minik dondurma kasıgınında yarısı ıle yenıyor. yoksa cok fazla gelıyor. şöyle söyleyim diş fırcasına sürdüğün macun kadar. ama senınkı karısımmıs o yuzden bılemedım mıktarını. acaba fazla mı geldı?

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. erken doğum mu oldu? neden küvözde oğlunuz. tezden cıksın ınsallah. kızında çabucak atlatır sarılıgını canım. geçmişler olsun

Up k a
canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. erken doğum mu oldu? neden küvözde oğlunuz. tezden cıksın ınsallah. kızında çabucak atlatır sarılıgını canım. geçmişler olsun
Amin inşallah.Yok canım aslında çoğul gebeliğe göre milad kabul edilen 37 haftada yaptım.Ama önce muayeneden sonra iyiler diye odaya ikiside geldi.sonra inilti fark edince hemşireler. Solunum desteği için aldılar.sonra 2kez akciğer filminden sonra akciğerde enfeksiyon çıkınca antibiyotik tedavisi yaatırdılar.şükür crp 30dan 1.54e düşmüş.inşallah bi aksilik olmazsa yaeın taburcu olcakmışız.

pekmez ceviz bal tarçın polen çörek otu karışımı da yiyorum canım iğneler uyku yaptı sinirli bir tavrım var bazen bacaklarımda ağrı oluyor kafamda ağırlık canım pazartesi yeniden kontrol var...
sen kaç gün iğneleri vurunmuştun canım bol su içmek lazım evet zorluyorum ..
kaynanam yanımda 10 gün sonra götürecek eşim o biraz gerdi beni sürekli konuşuyor ben yoruldum artık konuşmaktan dedikodu yapsam aylarca kalır yani..
şimdi sırası değil..
dualarını esirgeme canım bakalım pazartesi soracağım doktora ne kadar büyümüş..
Canım yumurtlama sorunun yoksa kür yapmasan mı acaba allah korusun oluşan yumurtalar erken büyüp çatlamasın.bence doktoruna sor yap . Sanırım adetin 2nci gününden 12nci günde dahil vurundum.13ncü.gün çatlatma iğneleri vurundum. 15nci gün toplama oldu 8 tane muayenede 7 görünüyordu .18nci günde transferim oldu. 8 hücreli 2 tane transfer yapılmıştı.mümkün mertebe duymamaya çalış kitap oku dinlen evde yattma dışarı çık dolaş .konuş yum yumlarınla 😊Havuç suyu ve çiğ kabak çekirdeği sabahları haşlanmış yumurta tüketmeye bak.zeytinini peynirini eksik etme.tam buğday ekmekde tüketsen iyi olur.3 litre su iç canım .ben 1.5 litrelik sulardan alıp günde 2 bitiriyordum.halada devam ediyorum.aklıma gelenler bunlar şimdilik.😊

Canım yumurtlama sorunun yoksa kür yapmasan mı acaba allah korusun oluşan yumurtalar erken büyüp çatlamasın.bence doktoruna sor yap . Sanırım adetin 2nci gününden 12nci günde dahil vurundum.13ncü.gün çatlatma iğneleri vurundum. 15nci gün toplama oldu 8 tane muayenede 7 görünüyordu .18nci günde transferim oldu. 8 hücreli 2 tane transfer yapılmıştı.mümkün mertebe duymamaya çalış kitap oku dinlen evde yattma dışarı çık dolaş .konuş yum yumlarınla 😊Havuç suyu ve çiğ kabak çekirdeği sabahları haşlanmış yumurta tüketmeye bak.zeytinini peynirini eksik etme.tam buğday ekmekde tüketsen iyi olur.3 litre su iç canım .ben 1.5 litrelik sulardan alıp günde 2 bitiriyordum.halada devam ediyorum.aklıma gelenler bunlar şimdilik.😊
bugün yine gittim canım çarşamba yine gel dedi heralde o zaman opu tarihi verilir adetimin 3. günü başladı iğneler benim de ..
kaynanamı ayın 7sinde götürecek eşim canım o zamana kadar nasipse transfer olmuş olur sanırım bana da çift yumurta konacak ..
film falan izlerim canım ya kendimle kalınca bol bol su içmeye çalışıyorum aslında ama zorla içiyorum arı sütü aldık canım eşimde ben de bal polen karışımı yiyorum belki yumurtalar kaliteli olsun diye..
ekmek sadece kahvaltıda yiyorum akşam yemiyorum
senin için seviniyorum canım çok şükür darısı bizlere de inşallah amin..

canımm ya nasıl oldun? endoskopi yapıldı mı?acil şifalar versin rabbim
sağ ol canım, gün aldım ocak ayına..aslında aralık sonu yer vardı ama olur da tedaviye başlarsam (aralık ilk hafta) başlayabilirim tedaviye..sorun olmasın diye ocak ayına bıraktım endoskopiyi. tedaviyideyken anestezi nasıl olur bilemedim,
kaçıncı gün bugün varmı güzel bir gelişme ..

bir tanıdığımın haberini aldım sanırım yıllardır evli ve yeni bebekleri olucak
Rabbim ne zaman kısmet ederse böylede bir gerçek var herşey zamanında oluyor, ne erken ne de geç.. Bakalım bizim vaktimiz ne zaman???
Hayati inanç hoca var çok sever ve çok dinlerim, din hocası deil akademisyendir youtubede videoları var hayati inanç derlemeler diye de bakmak isterseniz benim çok hoşuma gider bana ufuklar açtı stresim azaldı bu aralar..
Allah hakkımızda hayırlısını versin bende yolun başındayım ilk denemem olacak Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler bazen üzüntüler insanı yıpratıyor ama dertsiz kul da yok gibi bu dünyada.
limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa ikinizin de güzel haberini bekliyorum sizleri tanımasam da gönlümden diliyorum bizlerde bu duyguyu tadarız inşallah.

bir tanıdığımın haberini aldım sanırım yıllardır evli ve yeni bebekleri olucak
Rabbim ne zaman kısmet ederse böylede bir gerçek var herşey zamanında oluyor, ne erken ne de geç.. Bakalım bizim vaktimiz ne zaman???
Hayati inanç hoca var çok sever ve çok dinlerim, din hocası deil akademisyendir youtubede videoları var hayati inanç derlemeler diye de bakmak isterseniz benim çok hoşuma gider bana ufuklar açtı stresim azaldı bu aralar..
Allah hakkımızda hayırlısını versin bende yolun başındayım ilk denemem olacak Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler bazen üzüntüler insanı yıpratıyor ama dertsiz kul da yok gibi bu dünyada.
limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa ikinizin de güzel haberini bekliyorum sizleri tanımasam da gönlümden diliyorum bizlerde bu duyguyu tadarız inşallah.
ALLAH'IM CANIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..
inşallah hepimiz de sevineceğiz dualar ve zamanı gelmesiyle bizler de sevineceğiz inşallah bu süreç düşündüğümden zorlu bir sreçmiş..
iğneler çok etklyor beni panik atağım alerjik astımım da var iğneler bunaltıyor beni ama çoğu gitti azı kaldı inşallah..
peş peşe hepimzi seviniriz inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur hepimizin de inşallah amin..

sağ ol canım, gün aldım ocak ayına..aslında aralık sonu yer vardı ama olur da tedaviye başlarsam (aralık ilk hafta) başlayabilirim tedaviye..sorun olmasın diye ocak ayına bıraktım endoskopiyi. tedaviyideyken anestezi nasıl olur bilemedim,
kaçıncı gün bugün varmı güzel bir gelişme ..
canım tedavıdeyken anestezının etkıısı yok dıye bılıyorum. ama dıyelımkı once tüp tedavısı yaptın transfer olursan ve pozıtıf olursa bu kez endoskopi yaptıramazsın. keske tedavıden once halletsen. yer yok mu öncesınde?

X