2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bitmeyen okul işleriyle ugrasıyorum :KK43: sen?
benim de gecem gündüze karıştı canım bilgisayar başında mülakat sonucunu bekliyorum bir yandan da aşırı derecede hazımsızlığım var çok sıkıntı veriyor aşırı da yemiyorum ama su içmediğimden sanırım

Rapor işlemleri ıcın hastaneye geldim.. Ağlayarak.. Aralıkta başlıyorum artık tüp bebege.. Buraya girmekte istemıorım bir süre uzaklaştım baya.. Asırı duygusala bağladım zaten aglamaya yer arayan bir tipim en kötü huyum bu bence..

Rapor işlemleri ıcın hastaneye geldim.. Ağlayarak.. Aralıkta başlıyorum artık tüp bebege.. Buraya girmekte istemıorım bir süre uzaklaştım baya.. Asırı duygusala bağladım zaten aglamaya yer arayan bir tipim en kötü huyum bu bence..
Hayirli olsun vesile olsun insAllah

Merhaba kizlar ben yeni katildim
2yil 3aylik evliyim hic korunmadik bir kez bile olsun hamile kalmadim😔

hadi hayırlısı olsun canım inşallah sevinirsin gülüm benim de ay sonunda başlayacak sonucu aralıkta öğreneceğiz 2 aralık doğum günüm bakalım ALLAH en güzel hediyeyi sunacak mı bizlere inşallah sevineceğiz inanıyorm ben..
ben de o kadar çok ağladım ki ağlayıp rahatlamak istiyorum olmuyor bir uykusuzluk baykuş gibi sabahlamalarım var ama hepsi hepimizin geçecek inşallah

Merhaba kizlar ben yeni katildim
2yil 3aylik evliyim hic korunmadik bir kez bile olsun hamile kalmadim😔
tedaviye başladınız mı doktoraa gittiniz mi canım oluyor maalesef ben de 7 yıllık evliyim 6 seneyi geçti çocuk istiyorum ben de bir kez bile hamile kalmadım bu ay tüp bebeğim var inşallah

tedaviye başladınız mı doktoraa gittiniz mi canım oluyor maalesef ben de 7 yıllık evliyim 6 seneyi geçti çocuk istiyorum ben de bir kez bile hamile kalmadım bu ay tüp bebeğim var inşallah
InwaAllah guzel habernizi duyariz
Sizde problem ne diyorlar?
Bir doktor tedavi etti fakat olmadı wimdi gelecek ay bawka bir doktora gitmeyi düşünüyoruz
En kotusu de o ki ewim ne awilama ne de tup bebek istemiyo 😔

InwaAllah guzel habernizi duyariz
Sizde problem ne diyorlar?
Bir doktor tedavi etti fakat olmadı wimdi gelecek ay bawka bir doktora gitmeyi düşünüyoruz
En kotusu de o ki ewim ne awilama ne de tup bebek istemiyo 😔
ben de hafif pko dediler ama onun haricinde sebepsiz infertilite dediler canım
2 aşılamam var 3 kez klomen tedavisi
bir de histeroskopi oldum rahim filmi çekindim
benim de eşim istemiyordu ama seneler geçtikçe şimdi benden daha çok ister oldu biraz maddi nedenlerden beklemiştik inşallah şimdiye kısmet olacak inşallah amin..
üzme canını ama zamanında tedaviyi olmaya bakın canım rahim filmi çekindin mş

X