2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

merhaba arkadaşlar bende 7 gün önce histeroskopi ile miyom ameliyatı oldum acaba aranızda olupda transfere geçen varmıo_Oo_O
ben histeroskopi oldum tüp bebek düşünüyoeum ama bayramdan sonra bu ay bir süpriz olmazsa kendiliğinden de hamile kalan birkaç ay içinde çok arkadaşım var bu ameliyatlar sonrasında

Yok canım grip değiller çok şükür uyku düzenleri yok. Bende yalnız olunca uykusuzluktan bittim ama dayanıyorum
vay gazlı bebeler desene kesinlikle zordur canım ya biri sussa biri ağlar heralde biz de ssenin gibi uykusuzuz deriz inşallah ama uslu olsunlar keratalar haaa teyzeler kızar :)

ustten ustten supur bare yorma kendini bosverrrrrrrr
herseyin bi onem sirasi var valla suan bebekler sen onemlisin...
gecedemi uyutmuyolar biri susuyo birimi basliyo..
40 i cikana kadar oyle idare etcen neyapacan
Canım gece gündüz fark etmiyor kıvranıp duruyorlar. Üniversiteden arkadaşım geldi de bir iki gün yardımcı oldu sağolsun. İnşallah düzelir 40 çıkınca az kaldı
adetime son bir hafta bu ay düzenli çalıştık ama bakalım süpriz olur mu acaba :KK70::KK70::KK70:
Hadi inşallah canım rabbim yüzünü güldürsün 🤲
vay gazlı bebeler desene kesinlikle zordur canım ya biri sussa biri ağlar heralde biz de ssenin gibi uykusuzuz deriz inşallah ama uslu olsunlar keratalar haaa teyzeler kızar :)
Rabbim nasip etsin inşallah canım ama uslu olsun seninkiler. 😂

kizlar banada bu hafta dogum icin gun verecekler ...
muhtemelen buhafta ici dogurmus olurum tahminimce...
Allah im isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin insAllah
Masallh masllh ☺ bi avazda kolayca dogur .Saglicakla kucagina al insllh. Darisi biz bekleyenlere insllh

kizlar banada bu hafta dogum icin gun verecekler ...
muhtemelen buhafta ici dogurmus olurum tahminimce...
Allah im isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin insAllah
Rabbim saglıkla sıhatle kucagına aldırsın Bi avazda dogur insallah. Dogumma giderken ismimi söyleyip banada Bitane saglıklı cocugum olsun diye dua edermisin ismim Hatice. Bu arada bi arkadasım oglunu dogurmaya odaya alınırken allahım bütün agrılarım hastalıklarımı dogum masasında bırakıp kus gibi cıkayım diye dua etmiş hamile kalmadan önce beli kolları cok agrıyor mus. Dogum yaptım sezaryen la 20 gün sonra hiçbir seyim kalmadı agrılarım masada bıraktım geldim der hep. Bol bol eşini de dua et. Bizler içinde et Rabbim vesile kılsın inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Günü belli olunca haber verirsen bende müsait olursam yasin okurum sana insallah. Hayırlısıyla haberlerini bekliyoruz :dua: :KK68:

Rabbim saglıkla sıhatle kucagına aldırsın Bi avazda dogur insallah. Dogumma giderken ismimi söyleyip banada Bitane saglıklı cocugum olsun diye dua edermisin ismim Hatice. Bu arada bi arkadasım oglunu dogurmaya odaya alınırken allahım bütün agrılarım hastalıklarımı dogum masasında bırakıp kus gibi cıkayım diye dua etmiş hamile kalmadan önce beli kolları cok agrıyor mus. Dogum yaptım sezaryen la 20 gün sonra hiçbir seyim kalmadı agrılarım masada bıraktım geldim der hep. Bol bol eşini de dua et. Bizler içinde et Rabbim vesile kılsın inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Günü belli olunca haber verirsen bende müsait olursam yasin okurum sana insallah. Hayırlısıyla haberlerini bekliyoruz :dua: :KK68:
Ay canim ya Allah razi olsun valla.
soylerim insAllah gununu.
tamam hatice seninde adini anicam duamda insAllah
kizlar adlarinizi tek tek bilmesem de Rabbim biliyo dua edicem size..
esim zaten aklim hep onda dogumu bile ona gore ayarlamaya calistim elimden gelen bu yoksa beni gecen hafta alcaklardi artik 2 haftada onden gidiyo diye.
Allah im butun hastalara sifa versin

E Eren61 seni merak ediyorum hayirlisi ile kavuş oglusuna haber et gün belli olunca

Saye- Saye- allah sana kuvvet versin annen yardıma gelmiyor mu canım

@aayna canim hayirlisi ile rabbim sanada nasip etsin inşallah
insAllah gun belli olsun soyluycem :)
Amin Allah im insAllah isteyen herkse nasip eder hayirlisiyla

E Eren61 seni merak ediyorum hayirlisi ile kavuş oglusuna haber et gün belli olunca

Saye- Saye- allah sana kuvvet versin annen yardıma gelmiyor mu canım

@aayna canim hayirlisi ile rabbim sanada nasip etsin inşallah
Canım annem bir haftadır yok ev taşınacak mecburen gitti gelecek inşallah dört gözle bekliyorum

Merhaba hanımlar
Eşim yıllık izne ayrıldı babamlarin yazlığa geldik
ondan pek yazamıyorum herkes iyimi

E Eren61 az kaldı canım kavusmana benim bu haftada doğum olmuştu hayırlısı ile gelsin pasam
benimde oyle olacak gibi.
bugun kan verdim .
yarin anesteziye randevu aldim gun verecek insAllah

X