2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

@cennetkokulumm nerdesin hamislik nasıl gidiyor

aaynaa aaynaa sen nsailsin tedaviye bAsladin mi

@limoncicegi41 sen nasılsın tatil nasıl geçiyor

@I am mad sen nasılsın canım
canım 6 ağustos kontrolüm var ameliyattan sonraki ilk doktora gidişimiz olacak..
beni samsunun nemi çok etkiledi alerjik astımım azdı nefes aldırmıyor havaları saraldıkça alıyordum şimdi bu sıcak ve nem de neredeyse hergün alır oldum üzülüyorum biraz alışırmıyım bu havaya ya

canım 6 ağustos kontrolüm var ameliyattan sonraki ilk doktora gidişimiz olacak..
beni samsunun nemi çok etkiledi alerjik astımım azdı nefes aldırmıyor havaları saraldıkça alıyordum şimdi bu sıcak ve nem de neredeyse hergün alır oldum üzülüyorum biraz alışırmıyım bu havaya ya
sen nasılsın canım bebiş büyüdü mü bayapı

merhaba arkadaşlar bende 7 gün önce histeroskopi ile miyom ameliyatı oldum acaba aranızda olupda transfere geçen varmıo_Oo_O

merhaba arkadaşlar bende 7 gün önce histeroskopi ile miyom ameliyatı oldum acaba aranızda olupda transfere geçen varmıo_Oo_O

Merhaba ben varım 2017 Ekim ayında miyom alındı tüp bebek merkezinde 2018 Mart ayında da transferi mi oldu gebelik oldu ama düşükle sonuçlandı arkasından doğal yoldan gebe kaldım şu anda 6 buçuk 7 aylik oğlum var

A anneveoglusu nasil oldu belin insAllah iyisindir
Saye- Saye- sen nasil oldun bebislerde iyidir insAllah
diger kizzlardan sesyok???
Canım bebeklere yalnız bakıyorum bir kaç gündür. Girip bakayım diyorum yazmaya fırsat olmadan çıkıyorum bebekler durmuyor. Sen nasılsın kontrolün falan var mıydı

Canım bebeklere yalnız bakıyorum bir kaç gündür. Girip bakayım diyorum yazmaya fırsat olmadan çıkıyorum bebekler durmuyor. Sen nasılsın kontrolün falan var mıydı
yarin var canim kontrol..
sancilarimda fazlalasti artik .
tahmin edebiliyorum her isi 2 kere yapmak Allah kolaylik versin. buyuyunce nezguzel olacak işte arkadas olacaklar birbirlerine ikisi bir buyucek masAllah

A anneveoglusu nasil oldu belin insAllah iyisindir
Saye- Saye- sen nasil oldun bebislerde iyidir insAllah
diger kizzlardan sesyok???

Maşallah canım doğum yaklaşmış normal mi sezeryan mi olacak az kaldı kavuşmaya hayırlısı ile
tarih verldimi

Biz babamlarin Alanya'da yazlık var oraya geldik ondan yazamıyorum pek canım

Belim yakı koyduk şükür daha iyi canım

Geçmiş olsun pasalara grip mi oldular
Yaz bebeği daha zor canım ya kışın evde sıcak tut misafire çıkarma bebeğini koruyorsun yazın sıcaktan bebekleri korumak daha zor geliyir bana Dr götürdün mu sen nasıl oldun

Yaz bebeği daha zor canım ya kışın evde sıcak tut misafire çıkarma bebeğini koruyorsun yazın sıcaktan bebekleri korumak daha zor geliyir bana Dr götürdün mu sen nasıl oldun
Yok canım grip değiller çok şükür uyku düzenleri yok. Bende yalnız olunca uykusuzluktan bittim ama dayanıyorum

Maşallah canım doğum yaklaşmış normal mi sezeryan mi olacak az kaldı kavuşmaya hayırlısı ile
tarih verldimi

Biz babamlarin Alanya'da yazlık var oraya geldik ondan yazamıyorum pek canım

Belim yakı koyduk şükür daha iyi canım
iyi olduguna sevindim.
anestezi dr la gorusucem bakalim sezeryan olacakmisim 3 dr da ayni seyi dedi riskliymis bakalim hayirlisi artik

haftaya alabilirler beni doguma belki bilemiycem net tarih yok

X