2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

çokk şükür canım az kaldı allahın ıznıyle. sürekli yatıyor musun? yoksa wc banyoya kalkabılıyor musun?
Canım Allah razı olsun. Tuvalete kalkıyorum, namazı oturarak kılıyorum, haftada bir en fazla iki kere banyo beş dakikayı geçmeyecek şekilde. En çok banyo zorluyor beni Progesteron kullanınca çok kokuyorum gibi ama sabredeceğim artık, senin tedavi durumun ne oldu canım

Canım Allah razı olsun. Tuvalete kalkıyorum, namazı oturarak kılıyorum, haftada bir en fazla iki kere banyo beş dakikayı geçmeyecek şekilde. En çok banyo zorluyor beni Progesteron kullanınca çok kokuyorum gibi ama sabredeceğim artık, senin tedavi durumun ne oldu canım
banyoyuda oturarak yapsan belki süreyi uzatabılırsın .progesterondan neden korkuyrosun anlamadım..vajinal oldugundan mı?ben raporumu cıkarttım. ılaclarımı aldım. ılk adetle baslayacagım. ramazanın ortasına denk gelıyor. sanırım son tüp denemem olacak. hayırlısı allahtan.

çok sevındım iyi cıkmasına. artık gönül rahatlıgıyla denersiniz kuzum. tasınma hazırlıkları tamam mı?
Sayılır abla temizliğini yapcaz elektrik su açılınca bayram öncesi taşınabilirsek eğer bayram tatilini eşim bana yardımcı olarak geçircek ben öyle düşündüm tatili değerlendirelim diye

banyoyuda oturarak yapsan belki süreyi uzatabılırsın .progesterondan neden korkuyrosun anlamadım..vajinal oldugundan mı?ben raporumu cıkarttım. ılaclarımı aldım. ılk adetle baslayacagım. ramazanın ortasına denk gelıyor. sanırım son tüp denemem olacak. hayırlısı allahtan.
Neden son olcak abla

Progesterondan korkmuyorum canım da vajinal alıyorum günde üç çamaşır değiştirsem de kokuyor gibi geliyor. Sürekli duş da yasak olunca. Neden son denemem canım

Neden son olcak abla
üç rapor hakkım var ya .. 3.yü deniyorum sonrasında denersem dogal yolla denerım dşye düşünüyorum . ilerde fikrim değişir mi bilmem.
Progesterondan korkmuyorum canım da vajinal alıyorum günde üç çamaşır değiştirsem de kokuyor gibi geliyor. Sürekli duş da yasak olunca. Neden son denemem canım
.
hım anladım canım. hamıle oldugun ıcın kokuya daha hassassın tabi. doguma kadar kullanıcak mısın prıgesteronu?

üç rapor hakkım var ya .. 3.yü deniyorum sonrasında denersem dogal yolla denerım dşye düşünüyorum . ilerde fikrim değişir mi bilmem.
.
hım anladım canım. hamıle oldugun ıcın kokuya daha hassassın tabi. doguma kadar kullanıcak mısın prıgesteronu?
Canım 35 haftaya kadar devam edecekmişim ilaçların hepsine . Az kaldı hayırlısıyla geçer inşallah geri kalan beş haftada Allah’ın izniyle.

.
Bu sefer ihtimal biraz daha yüksek mi balon takıldı demiştin etkisi olurmuymuş

Herkese merhaba nasılsınız iyimisiniz arkadaşlar,ablalar pek giremiyorum siteye.
Benim sonuçlarım çıkmış bütün elimize ulaştı eşimde de ben de de herhangi bir kromozomsal sıkıntıya rastlanmamış.
Gözün aydın canım sağlıkla gelsin kuzun ìnşallah

Az kaldı canım çoğu gitti Allah'ın zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzularini inşallah

X