2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ne tetkikler yapılacak eşin hastaneye cagrildi mi örnek aldılar mi
ameliyatla alinanlar canim tekrar bisey alinmadi yani. sadece kontrole vs cagrildik..
zaten patolojiye gidince demislerdi baska tetkikler gerekirse uzar diye gun verdiklerinde doktor da soyledi ayni seyi ilk ameliyattan cikinca .. nebiliyim bende sasirdim artik

Herkese merhaba nasılsınız iyimisiniz arkadaşlar,ablalar pek giremiyorum siteye.
Benim sonuçlarım çıkmış bütün elimize ulaştı eşimde de ben de de herhangi bir kromozomsal sıkıntıya rastlanmamış.
Gözünaydın canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına

Merhaba arkadaşlar ben hep yorumları okuyordum ama yeni üye oldum. Bende 1 yıllık evliyim ve anne olmayı istiyorum. Klomen kullanıpta hamile kalan var mı aranız da. İnşallah bu yıl bitmeden hepimizin hamişlik haberlerini alırız

Teşekkür ederim canım birimde içimiz rahatladı sen nasılsın kuzular iyidir inşallah hala dinleniyormusun
Çok şükür canım 30 haftayı gördük. Kontrolde bebekler iyi dr 5 hafta daha sabret yat diyor bende dediğini yapıyorum hayırlısı inşallah

Herkese merhaba nasılsınız iyimisiniz arkadaşlar,ablalar pek giremiyorum siteye.
Benim sonuçlarım çıkmış bütün elimize ulaştı eşimde de ben de de herhangi bir kromozomsal sıkıntıya rastlanmamış.
çok sevındım iyi cıkmasına. artık gönül rahatlıgıyla denersiniz kuzum. tasınma hazırlıkları tamam mı?

X