2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

merhaba hanımlar nasılsınız?
doktora gittim hiperoskopiye karar verildi 10 haziran ameliyat olacağım nasipse biraz korkuyorum hiç ameliyat olmadım o bayılma durumundan biraz hayırlısı olur inşallah doktordan da çok memnun kaldım

Canım iyiyiz şükür histeroskopiden korkma benimmuc Miyon operasyonu ucude histeroskopi ile oldu hiç bir sıkıntım olmadi bence güzel karar vermiş drun

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
yerlesme kanaması en erken 7-8. gün olur diye biliyorum arkadasım. umarım bebektendir. ama eger ilişkide tahriş söz konusu olduysa ondan da kaynaklanabilir

canlar merhaba.nasılsınız*? neler yapıyorsunuz? ben adet oldum. kısmetse tüp bebege baslıyoruz pazartesii ilk kontrolüm olacak dualarınızı esırgemeyın olur muu ?
canim Rabbim vesile kilsin insAllah insAllah bu sefer guzel haberler verirsin. Allah im yardimcin olsun yuzunu guldursun Amin Amin Amin Allah im sanada anne olmayi nasip etsin. Rabbim isteyen herkesi hayirlisiyla evlat sahibi yapsin Amin

canlar merhaba.nasılsınız*? neler yapıyorsunuz? ben adet oldum. kısmetse tüp bebege baslıyoruz pazartesii ilk kontrolüm olacak dualarınızı esırgemeyın olur muu ?
Canım tedavin hayırlı olsun inşallah sonucu pozitif olsun bizi de habersiz bırakma

canim Rabbim vesile kilsin insAllah insAllah bu sefer guzel haberler verirsin. Allah im yardimcin olsun yuzunu guldursun Amin Amin Amin Allah im sanada anne olmayi nasip etsin. Rabbim isteyen herkesi hayirlisiyla evlat sahibi yapsin Amin
aminnn canım benim inşallah . allahtan hayırlısı. allah sizdende güzel haber almayı nasip etsin canımm

inşallah canım gün be gün haberdar ederşm tabiki canım sen nasılsınn. maşallah 33. haftaya gırdiniz 5 hafta daha sabır :)
Merakla bekliyorum haberlerini rabbim yardımcın olsun canım. Çok şükür canım 32+3 bugün bayramdan sonra çok rahatlayacağım inşallah.

Canımcanım hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz doktordan sonra bize yaz oldumu

amin Rabbim herkese hayırlısıyla ve sağlıkla anne olmayı nasip etsin inşallah sen nasılsın güzel kardeşim nasıl gidiyor hamilelik kızın nasıl eşin nasıl

Canım tedavin hayırlı olsun inşallah sonucu pozitif olsun bizi de habersiz bırakma
41 kere maşallah sana ve oğluşlarını 33. haftayı gördünüz Allah'ın izniyle az daha sabır tehlikeli haftalar geride kaldı bundan sonrası her geçirdiğiniz gün sizin için çok daha güzel olacak seni çok çok öpüyorum

X