2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

inşallah canım. senınde, aynanında hepimizin bekleyen herkesın canım
amin cümlemizin canım ya insan senelerce bekle bekle bir tuhaf oluyor ..
bu sene inşallah diyerek kaç senedir buradayz ama inşallah hayırlarla sağlıcakla bu sene bizlerin de yüzü güler..
bebeklerimize bakmaktan siteye giremediğimiz olur yorgunuz uykusuzuz diyerek mızmızlanırız inşallah:)

Merhabalar eşim yenı varıkosel ameliyatı oldu dr proxeed plus önerdı bnde solgar e vıtamını aldım arısutupolen ve kecıboynuzu kürü yapıyoruz farklı önerecegınız seyler var mı

Tedavi için bence herşeyi kullanıyorsun canım hayırlısı ile evladın nasip olur inşallah

merhaba hanımlar nasılsınız?
doktora gittim hiperoskopiye karar verildi 10 haziran ameliyat olacağım nasipse biraz korkuyorum hiç ameliyat olmadım o bayılma durumundan biraz hayırlısı olur inşallah doktordan da çok memnun kaldım
histereskobi korkulacak bisey degil

rahmini temizliyor cubukla bildigi kuretaj aslinda ama cubukla kamerayla temizlenmesi en sagliklisi bende 2 defa oldum korkma hicbisey yok bunda Rabbim vesile kilsin insAllah

merhaba hanımlar nasılsınız?
doktora gittim hiperoskopiye karar verildi 10 haziran ameliyat olacağım nasipse biraz korkuyorum hiç ameliyat olmadım o bayılma durumundan biraz hayırlısı olur inşallah doktordan da çok memnun kaldım
Histereskopiden korkma canım ameliyat diye düşünme. Kolay bir işlem. İnşallah tedavin hayra çıkar

saye saye sağlıkla al kucağına evlatlarını, E Eren61 eşin nasıl oldu ne kadarlık oldun bebeğin cinsiyeti bellimi,
hitereskopi acılı birişlemmi anestezi falan gerekiyormu bilgi amaçlı soruyorum
hayırlı cumalar bu arada
Sağol canım inşallah. Histereskopi acılı bir işlem değil. Yapılırken tam bir anestezi yapılmıyor şefaatin denilen bir işlem yapılıyor yani hafif uyku hali hasta ağrı hissetmesin diye. Korkulacak bir şey değil canım. Kamerayla rahme girip bakılıyor. Düzeltilebilecek bir durum varsa rahimde işlem esnasında düzeltiliyor. Benim eahmim t şeklindeydi düzeltmişti drum. Gerekirse biyopsi alıyor

Sağol canım inşallah. Histereskopi acılı bir işlem değil. Yapılırken tam bir anestezi yapılmıyor şefaatin denilen bir işlem yapılıyor yani hafif uyku hali hasta ağrı hissetmesin diye. Korkulacak bir şey değil canım. Kamerayla rahme girip bakılıyor. Düzeltilebilecek bir durum varsa rahimde işlem esnasında düzeltiliyor. Benim eahmim t şeklindeydi düzeltmişti drum. Gerekirse biyopsi alıyor
hsg çekildim sorun çıkmadı biraz ağrılı işlemdi insan katlanıyor ama hitereskopi belki söylerse doktor bilgim olsun diye sordum saol canım

saye saye sağlıkla al kucağına evlatlarını, E Eren61 eşin nasıl oldu ne kadarlık oldun bebeğin cinsiyeti bellimi,
hitereskopi acılı birişlemmi anestezi falan gerekiyormu bilgi amaçlı soruyorum
hayırlı cumalar bu arada
kiz Allah seni 2ay sonra doguracam ya ben 7 ayin icindeyim:))) erkek ..
Allah im isteyen herkese nasip etsin.
esim insAllah daha iyi olcak Allah in izniyle..
saye nin dedigi gibi ben narkoz verildi biliyodum ama .. aynen sayenin dedigi gibi duymuyosun sonra adet agrisi gibi hafif bi agrin oluyi oda hemen geciyo. kamerayla bakiyolar cubuk yardimiyla islem yapiyolar rahme hic zarari yok

histereskobi korkulacak bisey degil

rahmini temizliyor cubukla bildigi kuretaj aslinda ama cubukla kamerayla temizlenmesi en sagliklisi bende 2 defa oldum korkma hicbisey yok bunda Rabbim vesile kilsin insAllah
Geçmiş olsun korkma anestezi altında oldum ben agrı kesici de yapmışlardı lazerle oldum. Cıkınca biraz kasılma oluyor dolgunluk hissi oluyor. Ben saat 9 oldum ögle 1 de 6 saatlik yola cıktım evime geldim. Yolda sık sık wc ye girdim kendi araba mızla gitmiştik sorun olmadı. Ama ilk afedersin idrar yaparken hafif yanma hissi olmuş tu. Korkma bende cok korkarak gittim Dr u ilkkez gittiğimde gördüm güvendim bütün korkularım gitti.bismillah de gir.. Eren61 senn nasılsın nasıl gidiyor. Esinin sonuçları çıktımı

Geçmiş olsun korkma anestezi altında oldum ben agrı kesici de yapmışlardı lazerle oldum. Cıkınca biraz kasılma oluyor dolgunluk hissi oluyor. Ben saat 9 oldum ögle 1 de 6 saatlik yola cıktım evime geldim. Yolda sık sık wc ye girdim kendi araba mızla gitmiştik sorun olmadı. Ama ilk afedersin idrar yaparken hafif yanma hissi olmuş tu. Korkma bende cok korkarak gittim Dr u ilkkez gittiğimde gördüm güvendim bütün korkularım gitti.bismillah de gir.. Eren61 senn nasılsın nasıl gidiyor. Esinin sonuçları çıktımı
iyiyim sagol canim seni sormali
cikti insAllah daha iyi olacak Allah in izniyle

kiz Allah seni 2ay sonra doguracam ya ben 7 ayin icindeyim:))) erkek ..
Allah im isteyen herkese nasip etsin.
esim insAllah daha iyi olcak Allah in izniyle..
saye nin dedigi gibi ben narkoz verildi biliyodum ama .. aynen sayenin dedigi gibi duymuyosun sonra adet agrisi gibi hafif bi agrin oluyi oda hemen geciyo. kamerayla bakiyolar cubuk yardimiyla islem yapiyolar rahme hic zarari yok
kusuruma bakma canım ya, vallahi biraz yoğunluk mu desem ne desem :) çoğu gitmiş azı kalmış sağlıkla kucağına al canım..

X