2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Abla çok teşekkür ederim Allah razı olsun hep anlatcam bunu sizlerin bekle demesiyle bekledim ben şimdi başka doktora daha gittim bizim için bebeğin canlı olmadı yeterli dedi bebek canlı sadece kesen çok az küçük onu takip etcez dedi çok kafana takma dedi iğnelerini yapmaya devam et dedi valla okadar içim rahatladı ki şükürler olsun
Sukur uymadin onun aklina kanaman yok biseyin yok sana kalmis ama alalim diyo ya bi dur ya gec dollenme olduysa ben doktor degilim o doktor birde Allah korudu nasil okumus aklim sasti Allahim iyi insanlarla karsilastir

Ayyy çok güzel bir haber bu iyi ki başka doktora gitmişsiniz. Allah korudu meleğini inşallah bundan sonra da korur. Erkenden kürtajla kıyılan o kadar çok bebek var ki sende onlardan biri olmadığın için çok sevindim. Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah. Şimdi eminim havalar da uçuyorsundur sevincin üstüne stres ve üzüntü girmişti şimdi tekrar mutluluk ne güzel ne mutlu sana.
1 yılda okadar çok sevinip sonunda üzüldük ki bu bebek umut oldu içimize Allahım isteyen herkese nasip etsin hepinize duacıyım bundan sonrada erkenden üzülüp karar vermicem buda bana ders oldu

Sukur uymadin onun aklina kanaman yok biseyin yok sana kalmis ama alalim diyo ya bi dur ya gec dollenme olduysa ben doktor degilim o doktor birde Allah korudu nasil okumus aklim sasti Allahim iyi insanlarla karsilastir
Keşke hiç kan testi yaptırmasaydım da bunları yaşamasaydım eşime de güzel sürpriz yapsaydım diyorum

Abla öncelikle geçmiş olsun inşallah bebeğin sana tutunacak dualarım seninle
Ben doktordan çıktım abla kalp atışını duydum inanamıyorum doktor dediki bu bir mucize 2 gün önce kesede birşey yoktu benim bhcg ye olan inancım kalmadı şuan dedi eşimde ben de şaşkınız ultrasona gitmeden önce değerime baktı yok dedi iyi ilerlemiyor ama vajinalden bir baktı eşim gördü orda birşey atıyor şuan elim ayağım titriyor bu bir mucize inanamıyorum
ayyyyyyy :KK9::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yasasınnn nasıl sevındım anlatamam.kese bozulmadı deyınce umudum cok artmıstı :) cokkk sukur canım saglıkla al kucagınaa. harıka bır haber oldu benım ıcın

1 yılda okadar çok sevinip sonunda üzüldük ki bu bebek umut oldu içimize Allahım isteyen herkese nasip etsin hepinize duacıyım bundan sonrada erkenden üzülüp karar vermicem buda bana ders oldu

İnşallah son yaşadığınız üzüntü olur bundan sonra hep mutlu eder sizi meleğiniz. Madem size umut oldu bakarsın erkek olur adı Umut olur :KK200: Umut'larınız hiç solmasın inşallah.

ayyyyyyy :KK9::rolleyes::rolleyes::rolleyes:yasasınnn nasıl sevındım anlatamam.kese bozulmadı deyınce umudum cok artmıstı :) cokkk sukur canım saglıkla al kucagınaa. harıka bır haber oldu benım ıcın

Hadi bakalım canım bir harika haberde senden gelir inşallah 12. gün sonra :KK200::anneadayı::emir_bebek::nazar:

Çok teşekkür ederim abla inşallah sağlıkla ilerler hiç umudum yoktu resmen verdiğin kötü karardan çevirdiniz beni kese herşey iyi şok oldum hiç beklemiyordum herşey için çok teşekkür ederim inşallah senden de peşi sıra güzel haber alcaz inanmak iyi geliyor lütfen sende inan :KK200:

Çok teşekkür ederim abla inşallah sağlıkla ilerler hiç umudum yoktu resmen verdiğin kötü karardan çevirdiniz beni kese herşey iyi şok oldum hiç beklemiyordum herşey için çok teşekkür ederim inşallah senden de peşi sıra güzel haber alcaz inanmak iyi geliyor lütfen sende inan :KK200:
kucaginada alican inisAllah saglikla

inşallah canım ben burda guzel haberler adıkca ınancım artıyor gercekten umutla doluyorum. ufaklık babasına sğrpriz yaptı deseneee :)

ben adet oldum canım şu tayin meselemizden de br haber yok şeytan diyor git biran önce tüp bebeğe başla diyor ama tayin çıkarsa ama sorun olacak iki arada bir derede kaldık
her ay yeni umut inisAllah bu ay Allah im sende guzel haber verirsin Aminnn.
durumun varsa basla canim . doktor doktoru tanir arkadasi vardir yonlendirir illaki

X