2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

banada devlet hastanesindeki aile hekimi seni ameliyat eden yada baska kadin dogum doktoruna git sen risklisin dusebilir falan filan dedi. ben ne yaptim tahlileri alir almazz gittim doktoruma hemen dedim biyle dedi bana dedi o bilmediginden demistir sorun yok dedi . ay ist da olsan tavsiye ederimde degilsinki
Maalesef değilim abla Çorum’da da hekimler hep normal pek bilgili değiller en iyilerine gitmeye çalışıyorum yine de

limoncicegi41 limoncicegi41 buyuk gun saat 9 da Allah im hep dua ettim sana sabah namazindan sonra. inisAllah Allahim . simdi yanlis bilmiyosam sonra eve gideceksin tutup tutmadigina 10 gun sonrami bakilacak ne dimi yanlis bilmiyorum.oyuzden canim benim yat hep Allah askina Allah in adini andim yat kalkma gezme biraz tutunsun iyice biyerde okudum dedim ya senin yatman gerekmis.az sabret zaten 15 tatil bol dua et yatarkende Esma lardan oku
inisAllah guzel haber verirsin
Canım çıktım şimdi orta kaliteymiş hep du ettım hayırlısıyla sağlıkla inşallah diye 12. Gün test yapacakmışım.günlük hayatına devam et agır kaldırma ani hateketlerde bulunma sürekli yatma yoksa kan akısı zayıflar tutunamaz dedi. Az az yürü dinlen dedi. Artık allaha kaldı işim. O isterse olur. Çık sağol duaların için çok çokkk tesekkür ederim.

İnşallah abla 6+1. Ama ultrasonda 5 gözüküyor bugün gideceğim doktorun ultrasonuna daha iyi diyolar bakalım onda ne çıkıcak.
Bugün senin de büyük günün hadi inşallah Allahım yardımcımız olsun güzel haberler verelim
Canım benim 1 hafta ileri geri fark edebiliyor. Doktordan çıkışını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim transfer oldu . Hayırlısıyla inşallah dıalarını bekliyorum canım .sende doktordan cıkar cıkmaz yaz

Canım çıktım şimdi orta kaliteymiş hep du ettım hayırlısıyla sağlıkla inşallah diye 12. Gün test yapacakmışım.günlük hayatına devam et agır kaldırma ani hateketlerde bulunma sürekli yatma yoksa kan akısı zayıflar tutunamaz dedi. Az az yürü dinlen dedi. Artık allaha kaldı işim. O isterse olur. Çık sağol duaların için çok çokkk tesekkür ederim.

Canım benim 1 hafta ileri geri fark edebiliyor. Doktordan çıkışını sabırsızlıkla bekliyorum. Benim transfer oldu . Hayırlısıyla inşallah dıalarını bekliyorum canım .sende doktordan cıkar cıkmaz yaz
tamam canim Allah im hayirlisiyla guzel haberler ver..

Abla öncelikle geçmiş olsun inşallah bebeğin sana tutunacak dualarım seninle
Ben doktordan çıktım abla kalp atışını duydum inanamıyorum doktor dediki bu bir mucize 2 gün önce kesede birşey yoktu benim bhcg ye olan inancım kalmadı şuan dedi eşimde ben de şaşkınız ultrasona gitmeden önce değerime baktı yok dedi iyi ilerlemiyor ama vajinalden bir baktı eşim gördü orda birşey atıyor şuan elim ayağım titriyor bu bir mucize inanamıyorum

Ben doktordan çıktım abla kalp atışını duydum inanamıyorum doktor dediki bu bir mucize 2 gün önce kesede birşey yoktu benim bhcg ye olan inancım kalmadı şuan dedi eşimde ben de şaşkınız ultrasona gitmeden önce değerime baktı yok dedi iyi ilerlemiyor ama vajinalden bir baktı eşim gördü orda birşey atıyor şuan elim ayağım titriyor bu bir mucize inanamıyorum
Canım çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah rabbim tamamına erdirsin:) insan mutlu olmaz mı ya süper bir haber

Ay Allah im ciddimisin Rabbim Sen nelere kadirsin. az da olsa 3 - 5 lira sadaka ver.
sukur namazini kil hatta esinde kilsin 2 rekat ya 2 dk nizi almaz

Abla duydum kalp atışını duydum Allah’ıma şükürler olsun bu bir mucize çok şaşkınız
o doktor o doktor ver onu benim elime:) bi parcalayim iste Doktor var doktor var.

Allahim dediklerimi yaparsan iyi olur canim sadaka 3-5 lira ve Sukur namazi

gozun aydin gercekten cok ama cok sevindim saglikla ilerlesin saglikla kucagina al inisAllah

o doktor o doktor ver onu benim elime:) bi parcalayim iste Doktor var doktor var.

Allahim dediklerimi yaparsan iyi olur canim sadaka 3-5 lira ve Sukur namazi

gozun aydin gercekten cok ama cok sevindim saglikla ilerlesin saglikla kucagina al inisAllah
Abla aynısını doktordan çıkınca eşime dedim bi çocuğu sevindirelim bir de gidip şükür namazı kılıyım dedim Allahım bağışlar inşallah teşekkür ederim dualarınız için Allah razı olsun sizler umutlandırdınız beni

Çok şaşkınım ne yapcağımı bilemiyorum çok teşekkür ederim Allahım korur inşallah:)
canim ya :)))
nasilda saskinsin cidden bende pozitifi gorunce agla agla bi hal olmustum :)
senelerce bekleyince cok daha farkli oluyo galiba. ne guzel bi haber ya ozaman aramızda az var he seninde dogumun eylul de olur galiba.
once saye sonra ben sonra sen
bakalim kizlar gelin pesi sira inisAllah Amin

canim ya :)))
nasilda saskinsin cidden bende pozitifi gorunce agla agla bi hal olmustum :)
senelerce bekleyince cok daha farkli oluyo galiba. ne guzel bi haber ya ozaman aramızda az var he seninde dogumun eylul de olur galiba.
once saye sonra ben sonra sen
bakalim kizlar gelin pesi sira inisAllah Amin
Evet abla eylül ortası gibi oluyor geçen sene ablamın hamile kaldığı tarihle aynı tarihte kalmışım inşallah hepimizin sağlıkla ilerler :)

Abla aynısını doktordan çıkınca eşime dedim bi çocuğu sevindirelim bir de gidip şükür namazı kılıyım dedim Allahım bağışlar inşallah teşekkür ederim dualarınız için Allah razı olsun sizler umutlandırdınız beni
birbirimize destek icin burdayiz:))
aynen canim Allah isterse hersey olur. bende zamaninda tup bebek yaptiririm olur dedim Ozamanda Esmalarimi cekiyodum ama dusunce farkli iste
doktor dedi he olur bir doktorumun konusmasini unutmuyorum bir de teyzenin teyze alem ya istersen koy oraya dedi bana Allah isterse olur dedim bunlar dogru diyo sonra bi silkelendim kendine feldim RABBIM affetsin beni. 5 sene olcak mayista bekleyeli 2. ay Hacet namaxini kildim Allah nasip etti iste nasip kismet
Ama gercekten sana cokkkkkk sevindimmm

birbirimize destek icin burdayiz:))
aynen canim Allah isterse hersey olur. bende zamaninda tup bebek yaptiririm olur dedim Ozamanda Esmalarimi cekiyodum ama dusunce farkli iste
doktor dedi he olur bir doktorumun konusmasini unutmuyorum bir de teyzenin teyze alem ya istersen koy oraya dedi bana Allah isterse olur dedim bunlar dogru diyo sonra bi silkelendim kendine feldim RABBIM affetsin beni. 5 sene olcak mayista bekleyeli 2. ay Hacet namaxini kildim Allah nasip etti iste nasip kismet
Ama gercekten sana cokkkkkk sevindimmm
Abla çok teşekkür ederim Allah razı olsun hep anlatcam bunu sizlerin bekle demesiyle bekledim ben şimdi başka doktora daha gittim bizim için bebeğin canlı olmadı yeterli dedi bebek canlı sadece kesen çok az küçük onu takip etcez dedi çok kafana takma dedi iğnelerini yapmaya devam et dedi valla okadar içim rahatladı ki şükürler olsun

Ayyy çok güzel bir haber bu iyi ki başka doktora gitmişsiniz. Allah korudu meleğini inşallah bundan sonra da korur. Erkenden kürtajla kıyılan o kadar çok bebek var ki sende onlardan biri olmadığın için çok sevindim. Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah. Şimdi eminim havalar da uçuyorsundur sevincin üstüne stres ve üzüntü girmişti şimdi tekrar mutluluk ne güzel ne mutlu sana.

X