2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah'ım çok şükür doğumda hepinize dua ettim benim gebelik bitti ve arka arkaya hamiş haberleri alıyoruz topicten cok mutlu oldum gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Abimiz öğrendimi eşin nasıl.karsiladi Dr gittin mi amma soru sordum yaaa :))))

Allah razı olsun güzel anniş. :KK200::nazar: Amin Rabbim bütün dualarını kabul etsin inşallah canım:dua: Rabbim senin de yavrularına ve sana sağlık versin inşallah bir daha sıkıntı yaşatmasın Rabbim. :dua:

Daha kimse öğrenmedi canım Allah izin verirse bebişi ve kalp atışlarını görene kadar kimseye söylemicem. Malum geçen sefer 10.haftaya kadar bekledik ama hep boş kese gördüm bu sefer olursa inşallah güzel bir sürpriz yapıcam. :dua::nazar: Doktora haftaya pazartesi gidicem canım inşallah.

İyiyim abla bugün devlette kan verdim 7373 olmuş değer artışta şuan için kesinlikle aldırmayı düşünmüyorum başka doktora da gidicem fikir amaçlı eğer ki kalp atışı alamazsam veya başka bişey ozaman aldırcam

Çok şükür aldırmayı düşünmüyorsun hafta sonu telefondan bakarken gördüm yazını cevap yazamadım misafir vs çoktu. Canım bak ben boş gebelik geçirdim değerlerime tekrar bakmadılar ama doktorlar sağolsun 10. haftaya kadar bir ümit diye diye beklettiler her ihtimali göze alarak. Ama bazıları maalesef çok aceleci çıkıyorlar hemen alalım diyorlar. İnşallah bebişin seninledir. Bol bol dua et nasibi varsa Rabbim onu korur. Sen sata göre kaç haftalıksın şuan.

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasilsin hamilesin nasil gidiyo gittinmi doktora hic . sende hacet namazi kilmistin dedimmi bilmiyorum 2 rekat Sukur namazi kiliyosun bunu okuyunca pesine 3 kulhu 1 elham oku olmuslerimize hediye eyle

Sağol canım iyiyim çok şükür. Doktora kısmet olursa haftaya pazartesi gidicem canım.

Evet kılmıştım hacet namazı canım hamile olduğumu öğrendikten sonra şükür namazı da kıldım dediğin gibi.

Senin nsıl gidiyor hamilelik canım baş dönmelerin tekrarladı mı

super bi haber Allah a sukurler olsun ..
yat dinlen gezme kanamanda yoksa gitme daha doktora moralini bozuyolar bi 5 gun 1 hafta gecsin oyle git bak artiyo masAllah
aklina uyaydin onun tobe tobe siniroldum o doktora onada gitme daha ben olsam gitmem .
İşte bugün başka doktora gidicem abla ona da demicem böyle böyle diye başta bakalım ne diyo sonra dicem kan verdim böyle oldu diye

Sağol canım iyiyim çok şükür. Doktora kısmet olursa haftaya pazartesi gidicem canım.

Evet kılmıştım hacet namazı canım hamile olduğumu öğrendikten sonra şükür namazı da kıldım dediğin gibi.

Senin nsıl gidiyor hamilelik canım baş dönmelerin tekrarladı mı
yok daha olmadim sukir zatrn doktorada gittim hersey normal Şükür darisi sana ve diger kizlarada olsun Amin

canım hamile misin?
neden aldırma olayı var ki değere düşük mü dedi doktor inşallah kalp atışlarını duyarsın sağlıklıdır evladın inşallah amin
Evet hamileyim keseyi gördüm ama değerde düzgün artış yok orantısız artıyor ama bozulmada yok inşallah kalp atışını duyarım beklicem bir müddet

ayy bu süper haberr kuzum cok sevındım .inşallah haftaya kalp atısını duyarızda endıselerımız gıder. son adete gore kac hafta kac gunluk?
İnşallah abla 6+1. Ama ultrasonda 5 gözüküyor bugün gideceğim doktorun ultrasonuna daha iyi diyolar bakalım onda ne çıkıcak.
Bugün senin de büyük günün hadi inşallah Allahım yardımcımız olsun güzel haberler verelim

İnşallah abla 6+1. Ama ultrasonda 5 gözüküyor bugün gideceğim doktorun ultrasonuna daha iyi diyolar bakalım onda ne çıkıcak.
Bugün senin de büyük günün hadi inşallah Allahım yardımcımız olsun güzel haberler verelim
geriden gelebilir gec dollenebilir benimkide 1 hafta geriden geliyo kendi doktorum dedi olabilir takma kafana .

Aynen zaten tek bir doktora da gitmicem beklicem bi de devlette bir doktora giderim
doktor cok onemli bizim burda hepsi ayni degildir biliyorum illaki bana denk gelen devlettekiler basindan yolluyo sirayi eritiyo sagolunlar bisey soramazsin sira var herkese 10 dk nasil yetsin akil var mantik var onlarda hakli .nediyim Allah iyi doktorlar karsilastirsin

doktor cok onemli bizim burda hepsi ayni degildir biliyorum illaki bana denk gelen devlettekiler basindan yolluyo sirayi eritiyo sagolunlar bisey soramazsin sira var herkese 10 dk nasil yetsin akil var mantik var onlarda hakli .nediyim Allah iyi doktorlar karsilastirsin
Devlette benim güvendiğim birtane var dış gebeliğimi çözen yatışımı yapan doktor gidersem ona giderim ben de

Teşekkür ederim inşallahhh Allah razı olsun
banada devlet hastanesindeki aile hekimi seni ameliyat eden yada baska kadin dogum doktoruna git sen risklisin dusebilir falan filan dedi. ben ne yaptim tahlileri alir almazz gittim doktoruma hemen dedim biyle dedi bana dedi o bilmediginden demistir sorun yok dedi . ay ist da olsan tavsiye ederimde degilsinki

X