2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aldık geldik eşimi çok şükür alışık olmayınca tuhafsadık ama geçti gitti sen be yaptın toplandı mı yumurtan aklım sende benimde

Senin kayınvalidede kendi evinden çok sizde galiba Allah yardımcın olsun

ahhh canım ne desem bilemiyor sürekli tüp bebek konusu açılıyor tüp bebeği normal bebek değil gibi düşünüyor kafa o kadar işte ne diyeceksin ki..

Oh şükür kavusturana :) allah bi daha ayırmasın. Ben iyiyim kuzum topladılar yumurtayı yarın arayıp öğrenicem döllenip döllenmediğini
başka yumurtaların da oluştu mu canım inşallah döllenir kuzum haberlerini bekliyorum acılı oldu mu toplama işlemi

Bu arada size söylemek istemedim birşeyler kesinleşmeden ben hamileyim eşime söylemeden kimseye söylemek istemedim ama kaybediyoruz galiba.
Bu sefer normal gebelik keseyi gördüm fakat değerim pek artmamış bugün kan verip duruma göre kürtaj olcam

nasil yani kuzum sen hamilemisin Allah im madem kanaman vardi niye gitmedin dr a

nasil yani kuzum sen hamilemisin Allah im madem kanaman vardi niye gitmedin dr a
Yok abla kanamam felan olmadı ben temkinli yaklaşıp 2 gün önce kan verdim artışına bakmak için eşimi de umutlandırmak istemedim çünkü hep sevindik hep kaybettik öteki değere göre 6500 olması gerekirken bhcg 4000 olmuş ama kese büyümüş bugün birdaha kan vercem ozaman kesinleşecek

başka bir doktora giderek HSG rahim filimi çekildim ve bir tüpüm komple tıkalı, bunu beni ameliyat eden doktorda söylemişti ama kendisi tıkalı tüpü almadığı için yeni gittiğim doktor tekrar ameliyatla o tüpü almalıyız %90 dış gebeliğe sürükler, siz mayıs kadar deneyin yaşınız genç mayısta tekrar gel dedi. şimdi ben napayım tekrar denesem mı yoksa beklesem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…