2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kuzummn sen ne diyorsunn dur bakalım inşallah güzel haberini alırız. Keseyi gördüysen kanama ypksa bence durum düzelebilir moralini bozmaa sakın

Kuzummn sen ne diyorsunn dur bakalım inşallah güzel haberini alırız. Keseyi gördüysen kanama ypksa bence durum düzelebilir moralini bozmaa sakın
Abla kan verdim şimdi beklenen artış olmadı dedi doktor yine her ihtimale karşı Pazartesi birdaha verip kürtaj olcam sanırım kanamam yok evet ama ona da progestan başlamıştı muhtemelen ondan kanama olmadı dedi bir de karnımdan iğne yapıyorum 10 gündür her şeyi yaptık muhtemelen genetiği bozuk dedi doktor

Kızlar bende ovulasyon takibi yaptım bu ay yumurta çatlamasının bugün 10.günü dayanamayıp test yaptım sabah hiçbirşey çıkmadı aradan 3 4 saat geçti şuan çizgi baya belli 2gün önce yine yapmıştım onda da aynısı oldu ama bu kadar net değildi bugün daha net çizgi acaba testler mi yanlış varsa niye hemen çıkmıyor da sonradan beliriyor

Anladım canım hayırlısı diyoruz hep hayırlısı ne ise o olsun . Canım sen hangi vitaminleri kullanıyorsın eşinde sende güzel bi 3aylık takviyeyle baslayın olur mu. Vitaminler kaliteyi cok arttırıyor. Sakın üzülmeyesin. Allahın bildiği var. İnşallah bundan sonra çokk sağlıklı bir gebeliğin olacak.

Hadi inşallah bu sefer tutunur sana abla inşallah güçlü bir bebektir
İnşallah canım hayırlısıyla. Sende bu genç yasında büyük tecrübeler yasadın allahım sana güç versin ama sanki bi sonrakini sapasağlam kucagına alacaksın gibi hissediyorum
Rabbim sımsıkı tutunmasını nasip etsin inşallah cnm sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin
amin canım inşallah hayırlısıyla tutunur ve sağlıkla devam eder

kuzum testini at bi bakalım tçyarın ilk idrarla bi daha test yap mümkünse baska markayla allah gönlüne göre versin inşallah

Okadar çok yaşadım ki benzer şeyleri alışmışım pek üzülmüyorum hayırlısı böyleymiş deyip geçiştiriyorum zaten en başından beri keseyi görmeme rağmen hiç umut bağlamamıştım ne olur ne olmaz diye
Abla benim kullandığım vitaminler
Red krill oil omega 3
Solgar coenzyme Q-10 200 mg
Solgar L-Arginine tb 1000 mg
Solgar Selenium 100 mg
Bunlar abla gebe kalmaya etkili 3 aylık nasıl bir tedavi açıkcası şuan kafamız allak bullak ne yapcaz nasıl ilerlicez bilmiyoruz

En azından dış gebelik olmadan normal de hamile kalabiliyormuşum öyle deyip teselli oluyoruz

canım erkek için 3 aylık promen k veya proxeed plus( veya ayrı ayrı soyleyecek olursak erkek için l argının, e vıtamını, çinko ve selenyum cok onemlı bunların hepsi promen k da var.) kadın için ise prowoven olabılır, impryl olabılırbunlara ek olarak e vıtamını ve omega 3 önemli. ben 3 ay ımpryl kullandımaynı zamanda esım promen k kullandı. akabınde ben krill oil omega 3 e vıtamını d vıtamını kullandım. eşim ıse sık sık kecıboynuzu pekmezı yedı. beslenmemızde her gun en az bır avuc cevız bazdem fındık vardı. kabak cekırdegıde sık sık yedık tabi hepsi çiğ

I am mad canım sızde gorunurde bı problem yok . bu da akla sperm veye yumurta kalıtesızlıgını akla getırıyor. onun tek cozumu beslenme yanı cozumu kolay canım. bu vıtamınlerle ve proteın agırlıklı beslenme ıle sorun cozulur hayatım. her gun mutlaka bır yumurta ye sende eşinde.

Tamam ozaman abla ben durum kesinleştikten sonra doktorla görüşüp eşime de onları başlayım benim kullandıklarımda senin kullandıklarınla aynı içerikteymiş sormuştum doktora o söylemişti 3 ay mı kullanmak gerekiyor bunları

Tamam abla peki ben kürtaj sonrası bekleyim mi napıyım kafam çok karışık bu konuda

erkekte sperm olusumu 75 günde tamamlanıyor dolayısıyla eşin en az üç ay içmeli. yanı bugün yedıklerı uc ay sonrakı spermlerde kendını gosterıyor. kadında durum baska . her adetle yenı yumurta olusumu baslıyor yanı sende bır ayda işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…