2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

gecmis gitmis olsun insallah arkadasim. dogal yollami hamile kalmistin aceba yoksa tedaviylemi?
bende gecen ay kimyasal gebelik gecirdim. degerlerim 180 e yaklasmisken düsmeye basladi.
daha sonra tedavi gördünmü? veya tekrar hamilelik yasadinmi canim?

Evet canım yazdıklarından seni çok iyi anladım, insan tereddütlerle yol alamıyor. Elindeki en iyi imkanı değerlendir. Sonuçta dediğin gibi çok şükür son zamanları gördünüz sezeryanını da hayırlısıyla olup bebeğini kucağına alırsın inşallah

Canım bu 6.hamile kalısım . Hepsi düştü. 2si 8.hafta 1i 5hafta diğer üçü kimyasal oldu . Hepsi doğal yolla

Aa o zaman durum baska. Güvenmeden olmaz canım. Senin içine sinen bir doktor olmalı yarı yolda bırakmayacak.

yaptılar hafif düzeyde pıhtılasma varmıs.
Yanlis yonlendirmek istemem ama gebelik olusursa ilac kullanilmasi gerekiyor diye biliyorum gebeligin basindan sonuna kadar. Igne seklindeymis. Dusuklerin sebebi bu olabilir. Bi tanidigimiz 6 kez dusuk yasadi. Sonra pihtilasma problemi oldugu ortaya cikti. 7. Gebelikte bu konuya dikkat ederek saglikli bebek sahibi oldular. Biliyorsundur belki bunlari ama ben de soylemek istedim.

Yok canım dogru söylüyorsun hcg düzenli artsaydı kan sulandırıcı iğneye baslayacaktık zaten. Ama hiç yükselmedi 25 i gecmedi. Uyardığın için sağol canım. Bu yüzden bırdayız yardımlasalım ,tecrübelerimizi paylasalım diye tekrartesekkğrler

Yani bu saatten sonra yapılacak tek şey doğum için doktor seçmek diyorsun haklısın. O zaman hangisi aklına yatıyorsa onunla devam et. Bizim burdaki şehir hastaneside hep suriyelilere çalışıyor maalesef. Aslında alanında uzman çok iyi doktorlar da var ama Suriyelilerden bize fırsat gelmiyor gelse bile başlarından savıyorlar. Bir de komşun doktormuş o önerdiyse daha akla mantığa yatıyor aslında

Bu arada bende gecen Ay malesef komyasal gebelik yasadim degerlerimde baya yükselmisti Ama nasip olmadi malesef.rabbim hepimize hayirlisini verir ins bizlerinde hayirla evlatlarimiz olur insallah
Sanada gecmiş oldun canım allah bir daha yasatmasın. Hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…