2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aaaa çok şaşırdım doğal yolla oldu dimi...
Kanama nasıl devam ediyor mu ?
Her gebelik bizim için sağlıklı doğuma bir adım yaklaştırıyor teselli olamayız tabi bununla. Hakkında hayırlısı olsun canım

Evet canım dogal yolla. Dogru düzgün ilişki bile olmadı oysaki. Bende hiç beklemiyordum. Ama zaten devam etme olasılıgı cok düşük. Kanama ara ara devam ediyor .

ALLAHÎM HAYIRLARLA SAĞLICAKLA SENİ DE BİZLERİ DE SEVİNDİRSİN CANIM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN CÜMLEMİZE İNŞALLAH AMİN
İMTİHANININ MEYVESİ ÇOK TATLI OLACAK İNŞALLAH CANIM AMİN

Evet canım dogal yolla. Dogru düzgün ilişki bile olmadı oysaki. Bende hiç beklemiyordum. Ama zaten devam etme olasılıgı cok düşük. Kanama ara ara devam ediyor .
Kuzum benim ya sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sen takviye gıda kullanıyor muydun. Yarın doktora git belki progestan verir

Canim ya ayyy cok uzuldum
((
ne demeli bilemedim ooooff Yardim et Allahim bu kizcagiza da saglikla kucagina alsin bebegini artik.belki dusmezz yat heppp Allah tan umit kesilmez

Merhaba arkadaşlar bende 5+3 üm aranıza yeni katıldım adetim 5 gün geçtiğinde idrar testim hemen pozitif çıktı. Kan verdik 3457 di şok içindeydik tabi :) bugünde değerim 7008 olmuş inşallah sağlıkla ilerler keseyi gördük bakalım kalp atışı için dualarla bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…